Adopt Parfums

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Adopt Parfums to marka perfum, która reprezentuje rewolucję zapachową we Francji. Nasza firma narodziła się w miejscach takich jak Grasse i Bordeaux. Nasz cel to stworzenie wysokiej jakości perfumy, które będą dostępne dla wszystkich. Zależy nam też na tym, aby proces ten odbywał się z dbałością o naszą planetę.

Dominique Monlun, założyciel Adopt Parfums, od 1986 roku z pasją działa na rzecz zwiększenia popularności francuskich perfum, podkreślając ważność zapachu i emocji, jakie niesie za sobą każdy z nich.

Nasze perfumy są wytwarzane we Francji, a nasza siedziba znajduje się w Château-Renard, centralnym miejscu Doliny Kosmetycznej. Tutaj nasze zespoły tworzą ponad 12 unikalnych zapachowych kompozycji rocznie.

W ofercie Adopt Parfums znajdziesz różnorodne produkty, takie jak wysokiej jakości perfumy oraz kosmetyki do pielęgnacji ciała o przyjemnych zapachach.

Nasze produkty są dostępne w 250 sklepach we Francji i 4000 punktach sprzedaży na całym świecie. 

Zapraszamy do odkrywania naszych zapachów i poznania naszej marki oraz koncepcji biznesu, który rozwijamy również we franczyzie.

JEDNOSTKI WŁASNE

Francja: 250

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

Francja: 50  

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Partnerstwo z Adopt Parfums to wyjątkowa szansa dla polskich przedsiębiorców, którzy chcą zainwestować w sektor perfumeryjny i otworzyć z nami sklep z perfumami. 

Marka Adopt Parfums jako jedyna oferuje renomowane francuskie perfumy w przystępnych cenach. Dzięki ugruntowanej obecności w Polsce, franczyzobiorcy mogą czerpać korzyści z rozpoznawalności marki, a także innowacyjnej koncepcji sprzedaży detalicznej.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

  • Minimalna inwestycja: 80-100 tys. euro, w zależności od metrażu butiku;
  • Opłata z góry: 5 tys. euro;
  • Opłaty cykliczne: 215 €/miesiąc za oprogramowanie POS;
  • Koszty marketingu: do ustalenia z marką.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  1. Doświadczenie w handlu detalicznym;
  2. Umiejętności zarządzania;
  3. Zdolność inwestycyjna;
  4. Gotowość zawarcie umowy franczyzowej na minimum pięć lat.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Valians International Sp. z o.o.

ul. Puławska 14/505, 02-512 Warszawa

+48 503 848 911

mszmelter@valians-international.com

adopt.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Marta Szmelter

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Adopt Parfums.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Valians International Sp. z o.o. (ul. Puławska 14/505, 02-512 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Adopt Parfums oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie adopt.com.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.