Groszek

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Groszek pełen korzyści

Groszek jest ogólnopolską siecią samoobsługowych sklepów spożywczych funkcjonującą na rynku od 2000 roku. Obecnie sieć zrzesza blisko 2000 sklepów o zróżnicowanej wielkości. 

Sieć Groszek posiada sprawdzoną ofertę zarówno dla przedsiębiorców prowadzących sklep samodzielnie, jak i dla tych, którzy rozpoczęcie takiej działalności dopiero planują. Dla każdej placówki handlowej specjaliści Groszka opracowują unikalny plan zagospodarowania powierzchni sprzedażowej. System aranżacji opiera się na specjalistycznym przygotowaniu oferty towarowej, w pełni dostosowanej do potrzeb lokalnego rynku i oczekiwań franczyzobiorcy.

W 2020 roku Groszek odświeżył logo i system identyfikacji wizualnej.  

JEDNOSTKI WŁASNE

0

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

Ponad 2 100

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • Wizerunkowe - atrakcyjna wizualizacja zewnętrzna i aranżacja wnętrza sklepu
  • Finansowe - atrakcyjne rabaty i retra
  • Marketingowe - efektywne dotarcie z promocjami i reklamą do Twoich klientów
  • Szkoleniowe - skuteczne szkolenia dla właścicieli, kierowników i pracowników z wszystkich działów dotyczących działalności sklepu
  • Doradcze - kompleksowe wsparcie sklepów w wielu kluczowych tematach dotyczących „codziennej pracy”
     

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Koszt inwestycji ustalany jest indywidualnie dla każdej placówki handlowej.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Lokal o powierzchni min. 80 m2  w lokalizacji gwarantującej odpowiedni potencjał sprzedaży.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Eurocash Sieci PARTNERSKIE Sp. z o. o.

ul. Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki, Biuro: ul. Metalurgiczna 30, 20-234 Lublin

(81) 748 54 65

biuro@groszek.com.pl

groszek.com.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Groszek.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Eurocash Sieci PARTNERSKIE Sp. z o. o. (ul. Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki, Biuro: ul. Metalurgiczna 30, 20-234 Lublin). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Groszek oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie groszek.com.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.