Expense Reduction Analysts

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Expense Reduction Analysts (ERA) powstała w Wielkiej Brytanii i w ciągu 29 lat stała się największą firmą doradczą na świecie pomagającą przedsiębiorcom w optymalizacji kosztów. ERA to także numer jeden na świecie w dziedzinie strategii biznesowej, zarządzania łańcuchem dostaw i kosztami oraz zdobywca tytułu Best White Collar Franchise w latach 2018, 2019 i 2020. 

Expenese Reduction Analyst ma już na swoim koncie ponad 18 tysiące wdrożonych projektów. 

Ponad 750 partnerów franczyzowych, działających w  45 krajach na całym świecie korzysta już z zalet prowadzenia własnej, potencjalnie wysokodochodowej działalności, współpracując jednocześnie z innymi osobami będącymi częścią tej wielokrotnie nagradzanej międzynarodowej marki. 

Przedsiębiorstwa agresywnie optymalizują podstawowe wydatki, wiele z nich wciąż ponosi zbyt wysokie, nawet o 40%, codzienne koszty operacyjne. Dzieje się tak dlatego, że duża część firm zwyczajnie nie dysponuje wystarczającymi zasobami ludzkimi, ani odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, aby móc utrzymać kontrolę nad tymi wydatkami. Poprzez zarządzanie procesem zakupów, nasi partnerzy franczyzowi pomagają uzyskać wymierne oszczędności i długoterminową wartość dodaną. Osiągają to zazwyczaj oferując klientom opcję No Win, No Fee, zgodnie z którą nasi Partnerzy Franczyzowi podejmują ryzyko, ale jednocześnie uczestniczą w podziale uzyskanych oszczędności przez okres dwóch lat. Jeśli nie uda im się uzyskać żadnych oszczędności, klient nie ponosi żadnych kosztów. 

Do grona naszych klientów należą wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwa: szpitale, uczelnie i szkoły, organizacje charytatywne i non-profit. Wśród nich również czołowe światowe firmy i wiodące marki. m.in. IKEA, Uniwersytet SWPS, NOVOL, SGB Bank SA, Decathlon, SAMAG i inne. Tak zróżnicowane portfolio klientów zawdzięczamy naszej wiedzy specjalistycznej w zakresie ponad 40 różnych rodzajów kosztów oraz 29-letniemu doświadczeniu na rynku. 

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

Na świecie Expense Reduction Analysts rozwinęła sieć składającą się już z ponad 750 Partnerów w 45 krajach. Franczyzobiorcy Expense Reduction Analysts współpracują ze sobą, tworząc krajowe i międzynarodowe zespoły przy realizacji projektów dla Klientów. Pozwala to każdemu doradcy skupić się na swoich mocnych stronach, a jednocześnie skorzystać ze specjalistycznej wiedzy oraz umiejętności innych partnerów. Klienci Expense Reduction Analysts mają pewność, że otrzymują najlepsze rozwiązania biznesowe skrojone na miarę ich potrzeb ze względu na zasób wiedzy dostępnej w sieci Expense Reduction Analysts.

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Sprawdzony, odporny na kryzys model biznesowy i ugruntowana metodologia optymalizacji kosztów
 • Prawo do używania nazwy, marki i logo „Expense Reduction Analysts" przez okres trwania franczyzy
 • Zapewnienie i dostęp do KNOW-HOW ERA, w tym do podręcznika operacyjnego i metodologii 
 • Dostęp do globalnej sieci ponad 750 konsultantów ERA
 • Bieżące wsparcie ze strony naszego działu operacyjnego
 • Szkolenie podstawowe, dotyczące metodologii ERA, pozyskiwaniem klientów i realizacją projektów w oparciu o ramy metodologiczne ERA
 • dodatkowe szkolenia wewnętrzne
 • Coaching pomagający w przekształceniu się we wszechstronnego konsultanta i zapewniający wsparcie przy pozyskiwaniu klientów
 • Stały mentoring ze strony doświadczonych Franczyzobiorców jako wsparcie w realizacji projektów
 • Specjalistyczne oprogramowanie IT – zarówno baza danych jak i narzędzia do pracy w Virtualnym otoczeniu gospodarczym
 • Wsparcie IT i systemów ERA
 • Wsparcie nagradzanego zespołu marketingowego, który realizuje online i digital marketing pozwalający rozwinąć personal brand awarness.
 • Dedykowane wsparcie generacji leadów poprzez nasz program Power Assist

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • kwota inwestycji związana z zakupem licencji franczyzowej wynosi 39,9 tys. euro,
 • 20% netto miesięczna opłata licencyjna od przychodu franczyzobiorcy,
 • 3% netto miesięczna opłata marketingowa od przychodu franczyzobiorcy.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Będąc franczyzodawcą, przed naszymi specjalistami stawiamy zadanie dążenia do ciągłej poprawy we wszystkich aspektach działalności ERA. Starannie dobieramy partnerów franczyzowych, którzy wniosą pewną wartość do naszej sieci i staną się cenionymi członkami zespołu. 

Expense Reduction Analysts dynamicznie rozwija swoją sieć franczyzową także w Polsce i poszukuje nowych osób do współpracy. Franczyzobiorcami  z najczęściej zostają osoby, które już osiągnęły sukces zawodowy, pracując w rożnych przedsiębiorstwach na wysokich stanowiskach i pragną  rozpocząć własną działalność w branży konsultingowej.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY
franchising association

E R Associates (Poland) Ltd.

ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa

+48 517 086 270

mbrzeminski@expensereduction.com

expensereduction.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Michał Brzemiński

 Head of CEE Development

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Expense Reduction Analysts.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma E R Associates (Poland) Ltd. (ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Expense Reduction Analysts oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie expensereduction.com.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.