Przedsiębiorcy, którzy do końca września zdecydują się zainwestować w restaurację Telepizzy, otrzymają pakiet powitalny, w skład którego wchodzą materiały reklamowe, czyli m.in. podświetlany zewnętrzny kaseton z logotypem sieci, banery reklamowe, plakaty, ulotki.
Niedziela
05.07.2015
Inwestycja we własny biznes może się tego lata wyjątkowo opłacić. Telepizza przygotowała bowiem wakacyjną ofertę dla kandydatów na franczyzobiorców.
 

Przedsiębiorcy, którzy do końca września zdecydują się zainwestować w koncept franczyzowy Telepizzy, otrzymają atrakcyjny pakiet powitalny, w skład którego wchodzą materiały reklamowe, tj.: podświetlany zewnętrzny kaseton z logotypem sieci, wewnętrzne materiały dekoracyjne, banery reklamowe, plakaty, ulotki itp. Koszty wyposażenia pizzerii, dzięki temu pakietowi, spadają o kilkadziesiąt procent.

– Rozwój sieci opiera się na elastycznym podejściu do partnerów zainteresowanych współpracą z Telepizzą. Politykę Telepizzy w tym obszarze wskazują potrzeby rynku i stan koniunktury. Stale modyfikujemy naszą ofertę franczyzową, starając się zawsze wychodzić naprzeciw naszych partnerów – mówi Leszek Nowak, menedżer ds. rozwoju Telepizza Poland.  

Koszt inwestycji w lokal Telepizzy wynosi min. 150 tys. zł. Centrala zapewnia franczyzobiorcy szkolenia przed rozpoczęciem działalności i w trakcie prowadzenia biznesu, m.in. z zarządzania personelem, obsługi klienta i znajomości oferty. Szkolenia odbywają się w lokalu, dzięki czemu franczyzobiorca przechodzi przez wszystkie szczeble funkcjonowania lokalu, począwszy od przygotowywania dań, po zarządzanie personelem i kosztami.

Od niedawna na ulicach polskich miast można spotkać food trucki z logo Telepizzy, których zadaniem jest sprzedaż pizzy tam, gdzie klienci lubią spędzać czas, czyli na różnego rodzaju eventach, piknikach, festiwalach. W wakacje food trucki na stałe będą w czterech miejscowościach turystycznych: w Krynicy Morskiej, Władysławowie, Mielnie i Mikołajkach. Uruchamiane są też lokale sezonowe, które będą działały tylko przez wakacje, jak np. lokal w Łebie.


doradca we franczyzie

POPULARNE NA FORUM

Zdrowo i Zielono

kontynuując wątek zapraszam również na ciekawy blog o zdrowej żywności gdzie znajdziecie wiele fit przepisów

9 wypowiedzi
ostatnia 12.10.2018
Zdrowo i Zielono

W ostatnim czasie bardzo popularne zrobiły się zdrowe przekąski oraz lunch który można bez problemów zabrać np. do pracy. Wymieniono już tu kilka stron a ja dorzucam...

9 wypowiedzi
ostatnia 12.10.2018
Franczyza 7Street - jakie opinie?

watches for men -- mens watches -- womens watches

4 wypowiedzi
ostatnia 11.10.2018
Piec do pizzy - jaki wybrać ?

jeżeli poszukujesz naprawdę dobrego pieca do pizzy zapraszam do kontaktu z zespołem gastrro.pl doradzą i przygotują ciekawą ofertę. Pieców jest tak dużo, że trzeba...

56 wypowiedzi
ostatnia 10.10.2018
Dobre miejsce na pizzerię

A jak uważacie są w okolicy jakieś dobre firmy które wykonują cięcie stali (https://gomar.org.pl/) ?

2 wypowiedzi
ostatnia 09.10.2018
Franczyza 7Street - jakie opinie?

Nie wiem czy to na tyle znana marka, że warto. Osobiście nie słyszałem. Widzę, w mapach Google https://maps.google.com, że głównie są w Warszawie. Ja szukałem tutaj...

4 wypowiedzi
ostatnia 08.10.2018
Catering dietetyczny Na Zdrowie - opłacalna inwestycja?

Temat opłacalny jak najbardziej, coraz więcej ludzi jednocześnie chce dobrze wyglądać i jednocześnie dużo pracuje, przez co niema czasu na robienie posiłków w domu....

53 wypowiedzi
ostatnia 03.10.2018
Lodziarnie Lody Przygoda - ktoś współpracuje?

Nie polecam współpracy z Lody Przygoda. Jeśli nie chcesz stracić kasy, to uważaj na tych byznesmenuf.

9 wypowiedzi
ostatnia 02.10.2018