Sieć w budowie / W Polsce marka Pierre Cardin ma 7 sklepów własnych oraz 41 franczyzowych.
Poniedziałek
29.10.2018
Otwarcie sklepu Pierre Cardin to wydatek minimum 350 tys. zł. Ile trzeba czekać na zwrot z inwestycji?
 

Marka Pierre Cardin istnieje na polskim rynku 20 lat. Należy do firmy Ahlers AG, jednego z największych notowanych na giełdzie producentów odzieży w Europie, specjalizującego się w modzie męskiej. 

Moda ze znakiem Pierre Cardin jest przeznaczona dla mężczyzn, którzy zawsze chcą wyglądać modnie i nowocześnie, są zadbani, kładą nacisk na idealne dopasowanie i oczekują atrakcyjnego stosunku ceny do jakości podkreśla Małgorzata Zagdańska, CEE Retail Director Pierre Cardin. 

W Polsce marka ma 7 sklepów własnych oraz 41 franczyzowych. Kandydaci na franczyzobiorców Pierre Cardin powinni być osobami z pasją, lubiącymi swoją pracę i aktywnie zaangażowanymi w sprawy mody. Aby sprostać wyzwaniom, jakie niesie za sobą prowadzenie sklepu franczyzowego naszej marki, od kandydatów wymagamy kilkuletniego doświadczenia w prowadzeniu biznesu, najchętniej w branży odzieżowej lub pokrewnej, bardzo dobrej znajomości technik sprzedaży, zdolności organizacyjnych i przywódczych. Oczekujemy również gotowości do wzięcia udziału w szkoleniach oraz ciągłego poszerzania wiedzy z zakresu sprzedaży i zarządzania personelem mówi Małgorzata Zagdańska.

Całkowita kwota inwestycji w sklep Pierre Cardin zależy od wybranego modelu współpracy. Jeśli będzie to klasyczna franczyza, w której franczyzobiorca jest zobowiązany kupić towar, wyniesie ona mniej więcej 750 tys. zł. W przypadku franczyzy depozytowej, kiedy towar jest własnością franczyzodawcy, inwestycja spada do 350 tys.zł.

W zamian franczyzobiorca otrzmuje know how prowadzenia sklepu, jego wyposażenie: meble, manekiny, wszystkie materiały związane z visual merchandising. W naszej gestii leżą także narzędzia marketingowe, nauka profesjonalnego zarządzanie, szkolenia personelu z zakresu obsługi klienta, sprzedaży oraz technik zarządczych. Służymy także wsparciem w negocjacjach przy najmie lokalu wylicza Małgorzata Zagdańska. Rentowność sklepu uzyskuje się już w pierwszym roku prowadzonia działalności, natomiast zwrot z inwestycji po pięciu latach. 

Pierre Cardin planuje w Polsce ciągły rozwój. W tym roku zostały otwarte trzy sklepy: własny w centrum handlowym Forum Gdańsk oraz dwa franczyzowe w centrum handlowym Gemini Park w Tychach oraz w Promenadzie w Warszawie. Cały czas prowadzimy rozmowy z kandydatami na franczyzobiorców i mamy nadzieję, że do końca br. roku otworzymy kolejne sklepy zapewnia Małgorzata Zagdańska.


Zarabiaj z Pierre Cardin / Rentowność sklepu uzyskuje się już w pierwszym roku prowadzonia działalności, natomiast zwrot z inwestycji po pięciu latach.
Profil kobiety
Beata Rayzacher

POPULARNE NA FORUM

Odzież męska - jeansy

The ultimate guide to get 2018 unique domain backlinks. Learn about the different types of links and how to apply specific strategies for getting the best results.

26 wypowiedzi
ostatnia 20.11.2018
wiosenne kurtki damskie

The ultimate guide to get 2018 unique domain backlinks. Learn about the different types of links and how to apply specific strategies for getting the best results.

14 wypowiedzi
ostatnia 20.11.2018
Infromacje modowe

Cześć skąd czerpiecie informacje o nowych trendach modowych albo nowych outfitach ? ja przeglądam na http://modna-wiedza.pl/ i powiem szczerze że dużo ciekawych rzeczy...

1 wypowiedzi
ostatnia 20.11.2018
Aromanti opinie-otworzyć?

it was a wonderful chance to visit this kind of site and I am happy to know. thank you so much for giving us a chance to have this opportunity.. tantric massage london

10 wypowiedzi
ostatnia 19.11.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

I found your this post while searching for information about blog-related research ... It's a good post .. keep posting and updating information. tantric massage london

35 wypowiedzi
ostatnia 19.11.2018
Odzież męska - jeansy

Thank you for helping people get the information they need. Great stuff as usual. Keep up the great work!!! tantric massage london

26 wypowiedzi
ostatnia 19.11.2018
wiosenne kurtki damskie

Nice blog and absolutely outstanding. You can do something much better but i still say this perfect.Keep trying for the best. tantric massage london

14 wypowiedzi
ostatnia 19.11.2018
Aromanti opinie-otworzyć?

Co takiego?

10 wypowiedzi
ostatnia 18.11.2018