Sieć w budowie / W Polsce marka Pierre Cardin ma 7 sklepów własnych oraz 41 franczyzowych.
Poniedziałek
29.10.2018
Otwarcie sklepu Pierre Cardin to wydatek minimum 350 tys. zł. Ile trzeba czekać na zwrot z inwestycji?
 

Marka Pierre Cardin istnieje na polskim rynku 20 lat. Należy do firmy Ahlers AG, jednego z największych notowanych na giełdzie producentów odzieży w Europie, specjalizującego się w modzie męskiej. 

Moda ze znakiem Pierre Cardin jest przeznaczona dla mężczyzn, którzy zawsze chcą wyglądać modnie i nowocześnie, są zadbani, kładą nacisk na idealne dopasowanie i oczekują atrakcyjnego stosunku ceny do jakości podkreśla Małgorzata Zagdańska, CEE Retail Director Pierre Cardin. 

W Polsce marka ma 7 sklepów własnych oraz 41 franczyzowych. Kandydaci na franczyzobiorców Pierre Cardin powinni być osobami z pasją, lubiącymi swoją pracę i aktywnie zaangażowanymi w sprawy mody. Aby sprostać wyzwaniom, jakie niesie za sobą prowadzenie sklepu franczyzowego naszej marki, od kandydatów wymagamy kilkuletniego doświadczenia w prowadzeniu biznesu, najchętniej w branży odzieżowej lub pokrewnej, bardzo dobrej znajomości technik sprzedaży, zdolności organizacyjnych i przywódczych. Oczekujemy również gotowości do wzięcia udziału w szkoleniach oraz ciągłego poszerzania wiedzy z zakresu sprzedaży i zarządzania personelem mówi Małgorzata Zagdańska.

Całkowita kwota inwestycji w sklep Pierre Cardin zależy od wybranego modelu współpracy. Jeśli będzie to klasyczna franczyza, w której franczyzobiorca jest zobowiązany kupić towar, wyniesie ona mniej więcej 750 tys. zł. W przypadku franczyzy depozytowej, kiedy towar jest własnością franczyzodawcy, inwestycja spada do 350 tys.zł.

W zamian franczyzobiorca otrzmuje know how prowadzenia sklepu, jego wyposażenie: meble, manekiny, wszystkie materiały związane z visual merchandising. W naszej gestii leżą także narzędzia marketingowe, nauka profesjonalnego zarządzanie, szkolenia personelu z zakresu obsługi klienta, sprzedaży oraz technik zarządczych. Służymy także wsparciem w negocjacjach przy najmie lokalu wylicza Małgorzata Zagdańska. Rentowność sklepu uzyskuje się już w pierwszym roku prowadzonia działalności, natomiast zwrot z inwestycji po pięciu latach. 

Pierre Cardin planuje w Polsce ciągły rozwój. W tym roku zostały otwarte trzy sklepy: własny w centrum handlowym Forum Gdańsk oraz dwa franczyzowe w centrum handlowym Gemini Park w Tychach oraz w Promenadzie w Warszawie. Cały czas prowadzimy rozmowy z kandydatami na franczyzobiorców i mamy nadzieję, że do końca br. roku otworzymy kolejne sklepy zapewnia Małgorzata Zagdańska.


Zarabiaj z Pierre Cardin / Rentowność sklepu uzyskuje się już w pierwszym roku prowadzonia działalności, natomiast zwrot z inwestycji po pięciu latach.
Profil kobiety
Beata Rayzacher

POPULARNE NA FORUM

Top Secret

A ja jak zaglądałam na stronę https://www.topsecret.pl/ to widziałam tyle super ciuchów a poszłam do sklepu w radomiu i nic z tego nie było :(

2 wypowiedzi
ostatnia 16.02.2019
Ubrania dla nowoczesnych mężczyzn

o i zapomniałam mają też online sklep http://www.reserved.com/ tu można zobaczyć sobie

15 wypowiedzi
ostatnia 16.02.2019
Ubrania dla nowoczesnych mężczyzn

mój mąż zazwyczaj się w reserved ubiera, ładne ciuchy tam mają i cenowo całkiem spoko.

15 wypowiedzi
ostatnia 16.02.2019
GPoland

Dzień Dobry, Szukam właścicieli sklepów, które współpracują lub współpracowały z GPoland. Jakie doświadczenia ze współpracy? Czy możecie się podzielić?

1 wypowiedzi
ostatnia 08.02.2019
Kto prowadził / prowadzi salon Esotiq

Również bardzo bym prosila o wiecej informacji na temat współpracy z firmą Esotiq, będę wdzieczna Mój e-mail martusia5465@gmail.com

26 wypowiedzi
ostatnia 04.02.2019
Emporio Armani czy Armani Exchange który sklep się opłaca?

Witam czy ktoś z Państwa już otworzył sklep z tą marka ? Która marka się opłaca i jak wyglada franczyzna z tą marka?

1 wypowiedzi
ostatnia 26.01.2019
Salon300+ miejscowość podwarszawska

Prowadzę sklep odzieżowy ponad 300 m2 + duży magazyn. Od kilkunastu lat franczyza znanej marki odzieżowej. Dostałem wypowiedzenie franczyzy. Najchętniej wpuściłbym...

1 wypowiedzi
ostatnia 10.01.2019
Kto prowadził / prowadzi salon Esotiq

Marek Markowski bardzo prosze o pilny kontakt. Do konca tygodnia musze podjac decyzje w sprawie franczyzy Esotiq. mtroch@op.pl fb marietta. troch

26 wypowiedzi
ostatnia 02.01.2019