Coffee Shop Poland szuka franczyzobiorców w całej Polsce. Dołącz do nas!
 

Jeżeli masz dość pracy na etacie, nie chcesz dłużej być uzależniony od szefa i jego humorów, marzysz o własnym biznesie, to franczyza jest wprost idealnym rozwiązaniem. Coffee Shop Poland to sieć sklepów konopnych. Jeśli szukasz pomysłu na biznes, otwórz stoisko z produktami konopnymi!

Produkty konopne  czy to w ogóle jest legalne?

Jeżeli słyszysz hasło produkty konopne, to nic dziwnego, że w pierwszej chwili zastanawiasz się nad tym, czy biznes tego rodzaju jest legalny. Oczywiście, że tak! Stosowany w sprzedawanych specyfikach olejek konopny nie ma nic wspólnego z jakimikolwiek substancjami narkotycznymi. Produkty konopne na polskim rynku pojawiły się zaledwie kilka lat temu i od razu zostały docenione przez wielu klientów. Jednak wciąż pewna grupa osób ma wątpliwości. Najwyższa pora to zmienić i pokazać światu jak wiele pozytywnych zastosowań ma olejek konopny. Można go znaleźć chociażby w wielu kosmetykach czy produktach leczniczych o naturalnym składzie.

Dlaczego to dobry pomysł na biznes?

Produkty pochodzenia konopnego to wciąż nowość na polskim rynku. Jest to ogromny potencjał, jaki możesz wykorzystać do rozwoju własnego biznesu. Potrzebna jest smykałka marketingowca, który potrafi ukazać produkt od jak najlepszej strony i zachęcić do jego zakupu nawet osoby, które po raz pierwszy się z nim stykają. Oczywiście nasza firma Ci w tym pomoże. Konkurencja w tym zakresie na terenie całej Polski jest jeszcze stosunkowo niewielka. Dzięki temu można skupić się wyłącznie na promocji produktów posiadanych w ofercie. Podpisując umowę franczyzową, stajesz się częścią rozpoznawalnej marki, która pomoże Ci na każdym etapie współpracy.

Dostaniesz dostęp do towarów najlepszej jakości, szkolenia, pomoc w otwarciu punktu od A do Z. Franczyza to jeden z najlepszych sposobów na udany biznes, zwłaszcza dla osób, które dopiero wchodzą w świat biznesowy i nie mają jeszcze dużego doświadczenia w tym temacie. Doświadczeni przedsiębiorcy również doskonale się odnajdą.

Jeśli należysz, do którejś z tych grup i rozważasz rozpoczęcie działalności gospodarczej, to sięgnij po sprawdzony pomysł!

Co będzie potrzebne, aby otworzyć własne stoisko?

Najważniejsza informacja  o towar nie musisz się martwić. Produkty najwyższej jakości, które spełnią wymagania nawet najbardziej wybrednych klientów, będziesz miał zapewnione. Jest to duża udogodnienie dla początkującego przedsiębiorcy. Aby rozpocząc współpracę, będziesz potrzebował naprawdę niewiele. Oprócz chęci do pracy, pozytywnego podejścia do prowadzenia biznesu, niezbędny będzie lokal. Ale spokojnie, nie musi to być od razu sklep o wielkiej powierzchni. Wystarczy lokal do 30 metrów kwadratowych lub wyspa sprzedażowa w jednym z centrów handlowych. Nasza firma pomaga w pozyskaniu lokalizacji.

Dołącz do nas, zainwestuj w lokal lub wyspę handlową. Pierwsi zarabiają najwięcej!

Wejdź na stronę www.coffeeshoppoland.pl zapoznaj się z warunkami i koniecznie skontaktuj się z nami wypełniając poniższy formularz lub napisz na naszego miala kontakt@coffeeshoppoland.pl


Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Coffee Shop Poland .
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank