Studio Figura International działa nieustannie od 14 lat, ponad 300 gabinetów w Polsce i 1000 na Świecie, wie doskonale, że może polegać na swojej tzw. Centrali.
 

Czas pandemii był dla Nas czasem bardzo intensywnym, nawet na jeden dzień nie zaprzestaliśmy swoich działań, nie zwolniliśmy tempa i nie przestaliśmy wspierać swoich partnerów. Każdego dnia odbywały się szkolenia online, z zakresu obsługi urządzeń, z dietetyki, kosmetologii estetycznej ale również z prowadzenia biznesu, systemów prowizyjnych czy motywacji. Codziennie właścicielki korzystały z ogromu wiedzy i przygotowywały się na powrót do pracy, wróciły silniejsze, pewniejsze siebie ale też doskonale przygotowane do nowej rzeczywistości. Marketing Studio Figura International też ewoluował, codziennie pokazywałyśmy się światu, jak przygotowujemy się do kolejnych otwarć, jak wyglądają najnowsze kosmetyki z linii Studio Figura PRO oraz co należy robić w tych niełatwych dla nikogo czasach. Wspierałyśmy Naszych partnerów rozmaitymi grafikami, filmikami przygotowanymi przez centralę i ogromem contentu do wykorzystania we wszystkich marketingowych narzędziach. Wielkim osiągnięciem było również spotkanie z Panią Premier Jadwigą Emilewicz, w celu odmrożenia działania gabinetów Studio Figura, to właśnie dzięki ankietom, które przeprowadziłyśmy, procedurom które stworzyłyśmy i kampanią marketingową pani Premier chciała Nas wysłuchać i odpowiedzieć na nasze oczekiwania.  Wiemy już, że wszystkie te działania były słuszne a do gabinetów teraz tłumnie wróciły klientki, a niektóre punkty wydłużyły swoje godziny pracy lub przyjmują klientki nawet w niedzielę. 

Najlepszym dowodem na to są słowa właścicielek, które wielokrotnie usłyszałyśmy : 

Monika Sączek- Maj ( Właścicielka Studio Figura Warszawa Targówek ) 

„Kochany Zespole SF. 

Pozwolę sobie dzisiaj na kilka słów od serca. Wczoraj był wielki dzień, ogromna radość, WRACAMY DO PRACY!!! Radość tym większa, że mamy własny udział w osiągnięciu tego celu. To co wydarzyło się w poniedziałek w Poznaniu, przyniosło efekt szybciej niż się spodziewaliśmy. Nie doszło by jednak do tego, gdyby nie Wasza determinacja, kreatywność i upór. To co zrobiłyście było unikatowe na skalę kraju. Nigdy dotąd, żadna firma nie zorganizowała takiej akcji. Bardzo Wam dziękuję, że miałam zaszczyt być cząsteczką tego wydarzenia. To jednak nie wszystko, dzisiejszy ranek i Twoje wystąpienie Izabela zwaliło mnie z nóg. Pozwólcie jednak, że cofnę się troszeczkę w czasie. Dwa miesiące wstecz, dwa miesiące niepewności, strachu, obaw. Chcę w tym miejscu podziękować całemu zespołowi SF i Wam Izabela i Natalia, za to co w tym czasie robiłyście. Dwa miesiące utrzymywania stałego kontaktu z nami, transmisje na żywo trzy razy dziennie, szkolenia, filmiki motywacyjne. Nawet na chwilkę nie pozwoliłyście nam stracić kontaktu z firmą, nie dopuszczałyście możliwości, że możemy się poddać. Dawka wsparcia i utrzymanie nas blisko Siebie w tym czasie były kluczowe. Nie znam drugiej firmy, która dała takie wsparcie swoim partnerom. To co zrobiłyście było wyjątkowe, i nie potrafię przejść obok tego obojętnie. Uważam, że powinno to wyraźnie wybrzmieć: BARDZO WAM DZIĘKUJĘ. Monika „ 

Anna Jaros ( Właścicielka Studio Figura Busko- Zdrój, Studio Figura Morawica ) 

„Podpisuję się pod słowami Moniki obiema rękami ! Dziękuję Wam bardzo serdecznie  Jesteście niesamowite :) cały Wasz zespół jest dla nas ogromnym wsparciem. Prezes Izabella-  Ty jesteś kręgosłupem całej tej machiny :) matką sukcesu :) każda z nas miała w tym czasie chwile zwątpienia i strach w oczach co będzie dalej... ale Ty nie pozwoliłaś nam mieć czarnych myśli :) Dziękuję” 

 

Aneta Bryszewska Studio Figura Łódź 

„Witajcie Dziewczyny !!!!!
Muszę podzielić się z Wami mała refleksją. Może małą, ale niezmiernie ważną dla mnie 
Jak co rano czekam na porannego posta Prezes Studio Figura Interantional, bo lubię kiedy rano do nas mówi, bo mogłaby tego nie robić A jednak każdego ranka karmi nas ... karmi nadzieją, troską i optymizmem, którego Wszyscy bez wyjątku potrzebujemy jak powietrza.
Wczorajsze popołudniowe wystąpienie Izabell poruszyło mną bardzo ......
I nie dlatego, że boję się wyimaginowanej zarazy nawet nie dlatego, że boję się medialnej szopki mającej na celu zastraszenie wszystkich....
Poruszyło mnie, ponieważ poczułam mega troskę o nas, determinację i walkę. Walkę o firmę Ale przede wszystkim i nade wszystko walkę o każdą z nas i o nasze rodziny !!!!!!
I choć może w niektórych z nas nie ma wiary, że ten głos Izabell może coś zmienić, to ja zapewniam Was, że to przeogromny gest. Nie tylko biznesowy, ale przede wszystkim gest mega odpowiedzialności, lojalności, troski i przyjaźni 
I zaklinam Was na wszystkie świętości nigdy o tym nie zapominajmy !!!!!!
Nigdy nie zapominajmy kto w sytuacjach trudnych i beznadziejnych był przy Was...
We mnie wiara w to co robi Prezes Studio Figura International jest przeogromna!!!! „

Od wielu lat udowadniamy, że koncept Studio Figura to doskonały biznes, miesięczne przychody na poziomie 35-60 tys. złotych. W ramach pakietu franczyzobiorca otrzymuje unikatowe know-how oraz zapewnione cykliczne szkolenia. Osoba, która chciałaby otworzyć swój gabinet powinna dysponować lokalem (własnym lub wynajętym) o powierzchni 100-180 m2. Urządzenia, które będą wyposażeniem gabinetu mogą zostać sfinansowane w oparciu o leasing, dzięki czemu wystarczy posiadać w gotówce od 5 do 35 procent ich wartości, co znacznie obniża koszt początkowej inwestycji.  TERAZ udało Nam się również udowodnić, że jesteśmy jedną wielką rodziną, która się wspiera i może na siebie liczyć w niełatwych momentach. W tak dużej grupie, z ogromnym doświadczeniem dużo łatwiej jest prowadzić biznes. 

Jeśli chcesz porozmawiać o szczegółach otwarcia gabinetu Studio Figura, sprawdzić dostępność lokalizacji lub po prostu dowiedzieć się więcej. Zadzwoń : Dyrektor Aneta Wolczyńska 577 559 007  


Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Studio Figura International.
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank