Zarabiaj na rejestracji pojazdów

Najważniejsze zadania / Podstawowe zadania franczyzobiorcy Vin Car będą się skupiać wokół prowadzenia salonu sprzedaży, promocji oferty firmy i obsługi klientów. Będzie on zarabiał na prowizji od sprzedaży ubezpieczeń i tłumaczeń oraz zarejestrowania auta.
Poniedziałek
14.12.2020
Firma Vin Car Partner rusza z franczyzą. Czym będą zajmowali się franczyzobiorcy?
 

Firma VIN Car Partner prowadzi działalność w zakresie rejestracji pojazdów i związanych z tym formalności. Pośredniczy pomiędzy osobami, które chcą kupić albo sprzedać pojazd, a urzędami. Zapewnia załatwienie wszystkiego w jednym miejscu.

Jest wiele obowiązków, które nakłada prawo na osoby planujące sprzedaż albo kupno samochodu. Szczególnie ci, którzy ściągają auta z zagranicy mają potem problem z formalnościami. My od ręki jesteśmy w stanie załatwić wszystkie formalności w urzędzie skarbowym albo celnym, a także tłumaczenia i ubezpieczenie – mówi Arkadiusz Pędziński, właściciel VIN Car Partner.

Pandemia sprzyja

Swoją działalność Arkadiusz Pędziński prowadzi od dwunastu lat. Twierdzi, że w czasie pandemii zapotrzebowanie na jego usługi się zwiększyło.

Obecnie trudno się dostać do urzędów. Dla nas to nie jest problem. Wydział Komunikacji to nasz drugi dom. Wiemy, jak załatwić wszystkie formalności, żeby było możliwie najsprawniej i najszybciej – mówi Arkadiusz Pędziński.

Dodaje, że wyróżnikiem firmy na rynku jest kompleksowość usług. Są przedsiębiorcy, którzy pomagają tylko przy rejestracji, albo oferują ubezpieczenia i takie, które robią tylko tłumaczenia.

My robimy wszystko od A do Z. Znamy się na tym dobrze i przekażemy tę wiedzę osobom, które zechcą nawiązać z nami współpracę. Oprócz podzielenia się know-how, zapewnimy im także całodobowe wsparcie w razie jakichkolwiek problemów – mówi Arkadiusz Pędziński.

Podstawowe zadania franczyzobiorcy będą się skupiać wokół prowadzenia salonu sprzedaży, promocji oferty firmy i obsługi klientów. Będzie on zarabiał na prowizji od sprzedaży ubezpieczeń i tłumaczeń oraz zarejestrowania auta.

Franczyza w promocji

Dołączenie do sieci wiąże się z koniecznością opłaty licencyjnej, która, dzięki promocji, do końca stycznia 2021 roku wynosi 5 tys. zł netto. Potem będzie to 8 tys. zł. W dalszej kolejności następuje szkolenie w Wągrowcu z zakresu rejestracji pojazdów, złożenia deklaracji akcyzy, tłumaczeń oraz ubezpieczeń.

Uczymy wszystkiego od podstaw, poświęcamy na szkolenie trzy dni, dzięki czemu przyszły franczyzobiorca dowiaduje się, jak bezbłędnie załatwić wszystkie sprawy w Wydziale Komunikacji – mówi Arkadiusz Pędziński.

W ramach współpracy każdy franczyzobiorca może liczyć na pomoc opiekuna salonu, infolinie agenta i gotowe materiały marketingowe do publikowania w social media. Przez pierwszych sześć miesięcy franczyzodawca pobiera miesięczną opłatę w wysokości 500 zł netto. Potem stała opłata wynosi 1 tys. zł netto. Natomiast jeżeli chodzi o ubezpieczenia, po otrzymaniu prowizji, która wynosi od 5 do 20 proc. za jego sprzedaż, w zależności od danej ubezpieczalni oraz rodzaju ubezpieczenia, piętnastego dnia każdego miesiąca franczyzodawca przesyła 70 proc. tej prowizji partnerowi na wskazane konto w umowie.

Jako jedni z nielicznych dajemy możliwość podwójnego źródła zarobku, które można uzyskać pozyskując jednego klienta – mówi Arkadiusz Pędziński.

Franczyzobiorca jest też zobowiązany do wynajęcia lokalu. VIN Car Partnes szuka partnerów w miastach powiatowych.

 

WIZYTÓWKA VIN CAR PARTNER

  • opłata wstępna – w promocji 5 tys. zł, potem 8 tys. zł
  • opłata miesięczna – 500 zł przez pierwsze sześć miesięcy, potem 1 tys. zł
  • franczyzodawca szuka partnerów w miastach powiatowych

Pomoc w formalnościach / Firma VIN Car Partner prowadzi działalność w zakresie rejestracji pojazdów i związanych z tym formalności.
Dominika Pronarska
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Interes pompowany helem

Warto zajrzeć do KRS i posprawdzać z jakimi spółkami jest ten Pan powiązany - KPCG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ...

3 wypowiedzi
ostatnia 29.04.2022
Myjnia samochodowa z dojazdem do klienta?

Znajomi z Myjnia samochodowa Warszawa przyjeżdżają do mnie za małą dopłatą. Myślę, że jeśli zapytasz to i przyjadą do cb

73 wypowiedzi
ostatnia 30.03.2022
Punkt przesyłek kurierskich

Ja tam jestem w miare zadowolona z franczyzy Pakersów. Są szkolenia, materiały marketingowe. Na początku jak jeszcze tego potrzebowałam zawsze mogłam zadzwonić na...

73 wypowiedzi
ostatnia 09.03.2022
Punkt przesyłek kurierskich

To ja dodam coś od siebie. Nigdy się nie dorobicie i nie zarobicie otwierając taki biznes z pośrednikiem.

73 wypowiedzi
ostatnia 04.01.2022
Punkt przesyłek kurierskich

O kurczę, dobrze, że mówicie jak jest. Ja w sumie też się zastanawiałam, ale finalnie wybrałam Pakersów i wszystko śmiga jak narazie. Udało mi się szybko to...

73 wypowiedzi
ostatnia 13.12.2021
Punkt przesyłek kurierskich

O kurczę, dobrze, że mówicie jak jest. Ja w sumie też się zastanawiałam, ale finalnie wybrałam Pakersów i wszystko śmiga jak narazie. Udało mi się szybko to...

73 wypowiedzi
ostatnia 13.12.2021
Punkt przesyłek kurierskich

Witam. Wpis również w innym wątku. Ja radzę się zastanowić 10 razy a szczególnie przestrzegam potencjalnych franczyzobiorców przed wchodzeniem we współpracę z Ship...

73 wypowiedzi
ostatnia 11.11.2021
Broker Kurierski

Witam. Poprzednik ma rację w 100%. Ja radzę się zastanowić 10 razy a szczególnie przestrzegam potencjalnych franczyzobiorców przed wchodzeniem we współpracę z Ship...

5 wypowiedzi
ostatnia 11.11.2021