Zarabiaj na rejestracji pojazdów

Najważniejsze zadania / Podstawowe zadania franczyzobiorcy Vin Car będą się skupiać wokół prowadzenia salonu sprzedaży, promocji oferty firmy i obsługi klientów. Będzie on zarabiał na prowizji od sprzedaży ubezpieczeń i tłumaczeń oraz zarejestrowania auta.
Poniedziałek
14.12.2020
Firma Vin Car Partner rusza z franczyzą. Czym będą zajmowali się franczyzobiorcy?
 

Firma VIN Car Partner prowadzi działalność w zakresie rejestracji pojazdów i związanych z tym formalności. Pośredniczy pomiędzy osobami, które chcą kupić albo sprzedać pojazd, a urzędami. Zapewnia załatwienie wszystkiego w jednym miejscu.

Jest wiele obowiązków, które nakłada prawo na osoby planujące sprzedaż albo kupno samochodu. Szczególnie ci, którzy ściągają auta z zagranicy mają potem problem z formalnościami. My od ręki jesteśmy w stanie załatwić wszystkie formalności w urzędzie skarbowym albo celnym, a także tłumaczenia i ubezpieczenie – mówi Arkadiusz Pędziński, właściciel VIN Car Partner.

Pandemia sprzyja

Swoją działalność Arkadiusz Pędziński prowadzi od dwunastu lat. Twierdzi, że w czasie pandemii zapotrzebowanie na jego usługi się zwiększyło.

Obecnie trudno się dostać do urzędów. Dla nas to nie jest problem. Wydział Komunikacji to nasz drugi dom. Wiemy, jak załatwić wszystkie formalności, żeby było możliwie najsprawniej i najszybciej – mówi Arkadiusz Pędziński.

Dodaje, że wyróżnikiem firmy na rynku jest kompleksowość usług. Są przedsiębiorcy, którzy pomagają tylko przy rejestracji, albo oferują ubezpieczenia i takie, które robią tylko tłumaczenia.

My robimy wszystko od A do Z. Znamy się na tym dobrze i przekażemy tę wiedzę osobom, które zechcą nawiązać z nami współpracę. Oprócz podzielenia się know-how, zapewnimy im także całodobowe wsparcie w razie jakichkolwiek problemów – mówi Arkadiusz Pędziński.

Podstawowe zadania franczyzobiorcy będą się skupiać wokół prowadzenia salonu sprzedaży, promocji oferty firmy i obsługi klientów. Będzie on zarabiał na prowizji od sprzedaży ubezpieczeń i tłumaczeń oraz zarejestrowania auta.

Franczyza w promocji

Dołączenie do sieci wiąże się z koniecznością opłaty licencyjnej, która, dzięki promocji, do końca stycznia 2021 roku wynosi 5 tys. zł netto. Potem będzie to 8 tys. zł. W dalszej kolejności następuje szkolenie w Wągrowcu z zakresu rejestracji pojazdów, złożenia deklaracji akcyzy, tłumaczeń oraz ubezpieczeń.

Uczymy wszystkiego od podstaw, poświęcamy na szkolenie trzy dni, dzięki czemu przyszły franczyzobiorca dowiaduje się, jak bezbłędnie załatwić wszystkie sprawy w Wydziale Komunikacji – mówi Arkadiusz Pędziński.

W ramach współpracy każdy franczyzobiorca może liczyć na pomoc opiekuna salonu, infolinie agenta i gotowe materiały marketingowe do publikowania w social media. Przez pierwszych sześć miesięcy franczyzodawca pobiera miesięczną opłatę w wysokości 500 zł netto. Potem stała opłata wynosi 1 tys. zł netto. Natomiast jeżeli chodzi o ubezpieczenia, po otrzymaniu prowizji, która wynosi od 5 do 20 proc. za jego sprzedaż, w zależności od danej ubezpieczalni oraz rodzaju ubezpieczenia, piętnastego dnia każdego miesiąca franczyzodawca przesyła 70 proc. tej prowizji partnerowi na wskazane konto w umowie.

Jako jedni z nielicznych dajemy możliwość podwójnego źródła zarobku, które można uzyskać pozyskując jednego klienta – mówi Arkadiusz Pędziński.

Franczyzobiorca jest też zobowiązany do wynajęcia lokalu. VIN Car Partnes szuka partnerów w miastach powiatowych.

 

WIZYTÓWKA VIN CAR PARTNER

  • opłata wstępna – w promocji 5 tys. zł, potem 8 tys. zł
  • opłata miesięczna – 500 zł przez pierwsze sześć miesięcy, potem 1 tys. zł
  • franczyzodawca szuka partnerów w miastach powiatowych

Pomoc w formalnościach / Firma VIN Car Partner prowadzi działalność w zakresie rejestracji pojazdów i związanych z tym formalności.
Dominika Pronarska
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Sprzedaż zaproszeń ślubnych - czy to się opłaca?

Jeśli masz drukarnię i jesteś w tym świetny to się opłaca Printing House drukarnia cyfrowa https://printinghouse.pl/ drukuje oryginalne zaproszenia na śluby, chrzciny,...

13 wypowiedzi
ostatnia 29.07.2021
Interes pompowany helem

To ta sama osoba która odpowiada za franczyzę Placówka Antywindykacyjna. Ktoś może opowiedzieć o tej franczyzie?

2 wypowiedzi
ostatnia 15.06.2021
Broker Kurierski

Radzę trzy razy się zastanowić. Aktualnie Firmy kurierskie same oferują swoje usługi w internecie poprzez swoje strony i to często w cenach lepszych niż brokerzy.

4 wypowiedzi
ostatnia 27.05.2021
Interes pompowany helem

nie polecam właściciel franczyzy TOMASZ PODGÓRSKI NIE OPŁACA FAKTUR

2 wypowiedzi
ostatnia 12.05.2021
Broker Kurierski

podpinam się pod postem; udało się otworzyć taki punkt?

4 wypowiedzi
ostatnia 07.04.2021
Samochodowa myjnia parowa, autokosmetyka

Hej Anna Kowalska, wiem że twój post ma 3 lata ale czy nadal prowadzisz ten biznes czy ew korzystasz z Franczyzy i masz do polecenia jakąś? ;) będę wdzięczny za odp na...

63 wypowiedzi
ostatnia 26.03.2021
Miłość znaleziona w biurze

Infinity love- biuro które prowadzi pani oszustka i naciągaczką . Po co promujecie osoby z wyrokami sądów. Jak ludzie maja im zaufać swoje dane osobowe.Wstyd!!!

1 wypowiedzi
ostatnia 12.03.2021
Broker Kurierski

witam, prowadzi Pan taki punkt? z kim nawiązał Pan współpracę? Pozdrawiam

4 wypowiedzi
ostatnia 21.02.2021