W kolekcji marki Oui można znaleźć ubrania w stylu biznesowym, weekendowym, a także sportowym - to oferta odpowiednia dla każdej kobiety.
Bartłomiej Reinhardt, współwłaściciel firmy Majka Reinhardt, operatora sieci Oui
Czwartek
25.10.2012
Liczba zamówień od stałych klientów oraz regularne płatności od kontrahentów są kluczowe dla rozwoju sieci Oui - opowiada Bartłomiej Reinhardt, współwłaściciel firmy Majka Reinhardt.
 

Branża odzieżowa w Polsce dotkliwie odczuła spadek kursu złotego do głównych światowych walut. Czy pana zdaniem najgorszy okres odzieżówka ma już za sobą?
Jako firma istniejąca na rynku odzieżowym od roku 1998, byliśmy świadkami podobnych sytuacji na rynku. Dla naszej firmy najważniejszym wykładnikiem sytuacji rynkowej jest kontynuacja i liczba zamówień stałych klientów, a także płynność w płatności za towar. Zainteresowanie nowych klientów i współpraca z nimi z danych ostatniego sezonu kontraktacji na sezon wiosna/lato 2013 daje nam pewność, że najgorszy okres branży odzieżowej jest już za nami.

Marka Oui oferuje odzież damską. Kto konkretnie należy do grupy docelowej klientów?
Odzież marki Oui Moment i Collection jest kolekcją pełną. Zapewnia możliwość ubrania kobiety ”całkowicie” - począwszy od T–shirtów, skończywszy na okryciach wierzchnich. Kolekcja marki Oui adresowana jest do wszystkich grup społecznych i wiekowych. W kolekcji marki Oui można znaleźć ubrania w stylu biznesowym, weekendowym, a także sportowym - to oferta odpowiednia dla każdej kobiety.

Na jakiego rodzaju wsparcie może liczyć franczyzobiorca zainteresowany otwarciem własnego sklepu pod szyldem Oui?
Jako przedstawiciele marki Oui zapewniamy pomoc i doradztwo w doborze najlepszej dla danego klienta kolekcji. Zapewniamy równie wszelką pomoc w korespondencji pomiędzy klientem a firmą. Świadczymy również pomoc w wyszukiwaniu lokalu, negocjacji warunków z centrami handlowymi. Partner może również liczyć na naszą pomoc w zakresie ekspozycji kolekcji w sklepie i przeszkolenia personelu. Umeblowanie firmowego salonu Oui leży po stronie firmy.

Rozmawiał (gum)


POPULARNE NA FORUM

Salon300+ miejscowość podwarszawska

Prowadzę sklep odzieżowy ponad 300 m2 + duży magazyn. Od kilkunastu lat franczyza znanej marki odzieżowej. Dostałem wypowiedzenie franczyzy. Najchętniej wpuściłbym...

1 wypowiedzi
ostatnia 10.01.2019
Kto prowadził / prowadzi salon Esotiq

Marek Markowski bardzo prosze o pilny kontakt. Do konca tygodnia musze podjac decyzje w sprawie franczyzy Esotiq. mtroch@op.pl fb marietta. troch

25 wypowiedzi
ostatnia 02.01.2019
Diverse - kto ma (miał) problemy z tą franczyzą ?

Proszę o kontakt osoby, które prowadziły sklep franczyzowy DIVERSE i napotkały problemy we współpracy. Np. były zmuszone prowadzić sklep pomimo jego nierentowności,...

1 wypowiedzi
ostatnia 29.12.2018
Top Secret

Jak dla mnie zadziałało także to że marka zaczęła z powrotem oferować ubrania w większych rozmiarach niż 40 bo nie oszukujmy się polki nie są najmniejszymi...

1 wypowiedzi
ostatnia 04.12.2018
Aromanti opinie-otworzyć?

Co takiego?

2 wypowiedzi
ostatnia 18.11.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Odzież to obecnie trudna branża, widzę ile znajome zamawiają a później oddają, jak te sklepy zarabiają sama nie wiem.

13 wypowiedzi
ostatnia 17.11.2018
Sklep z tanią odzieżą sportową

Wszelki outlety są dobre, jak szuka się odzieży sportowej. tutaj nie zmienia się szybko moda.

25 wypowiedzi
ostatnia 06.11.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Poszukaj franczyzodawcy. Tak dzisiaj najłatwiej sprzedawać ubrania.

13 wypowiedzi
ostatnia 06.11.2018