Franczyza do jednej bramki

W lutym 2015 do sprzedaży wejdzie nowa kolekcja butów Cristiano Ronaldo. Dostępna będzie we franczyzowych sklepach CR7 działających w Portugalii.
Niedziala
10.08.2014
CR7 to nie tylko piłkarski przydomek Cristiano Ronaldo. Portugalczyk jest właścicielem franczyzowej marki działającej pod tą nazwą.
 

Pochodzący z portugalskiej Madery piłkarz, syn sprzątacza w jednym z lokalnych klubów, nie przypuszczał, że 20 lat później będzie miał 95 milionów fanów na Facebooku a w sezonie zarobi 17 milionów euro. Ta kwota może być zresztą jeszcze wyższa. Wszystko za sprawą odzieżowej marki CR7. Nie od dziś wiadomo, że geniusz piłki ma rozdzielną uwagę – świetnie odnajduje się na boisku i dba o swój wizerunek medialny. Okazuje się, że w biznesie jest równie dobry, jak w drużynie Realu Madryt.

Piłkarski przydomek CR7 (inicjały + numer 7 na koszulce klubowej Realu Madryt i reprezentacji Portugalii) stał się nazwą marki, której właścicielem od 2008 roku jest Cristiano Ronaldo. Sklepy CR7 działają w Portugalii na licencji franczyzowej. Oferują modę męską, w tym koszule, bieliznę, a wkrótce także eleganckie obuwie. Zawodnik podkreśla, że sygnowane jego nazwiskiem buty produkowane są w kraju.

- Z dumą i radością informuję o swojej najnowszej kolekcji butów Cristiano Ronaldo Footwear, w całości wykonanych w Portugalii. Już w lutym 2015 roku będziecie mogli kupić własną parę. Jakość, komfort i wyrafinowanie – tak w skrócie można je opisać – reklamował w jednym ze swoich wpisów na Facebooku.

Piłkarze klasy Cristiano Ronaldo raczej nie muszą martwić się o swoją emeryturę, ale zamiast odcinać kupony wolą zarabiać na swoim wizerunku. David Beckham współpracuje z marką H&M, Jakub Błaszczykowski zainwestował w park rozrywki Kubatura w Opolu, a Radosław Majdan wyprodukował własną linię perfum i otworzył studio tatuażu.
(dw)


POPULARNE NA FORUM

Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

jak masz na to fajny pomysł to warto

32 wypowiedzi
ostatnia 23.04.2019
Ubrania dla nowoczesnych mężczyzn

ABC Assignment Help is the most recognized and preferred one stop solution for students to get professional help in academic assignments, essays, research papers, reports and...

14 wypowiedzi
ostatnia 22.04.2019
Moodo - czy warto inwestować?

w mieście 10 tys jakoś hula juz rok , jestem pracownikiem, i myślę o otwarciu w miescie 30 tys

86 wypowiedzi
ostatnia 20.03.2019
GPoland

Dzień Dobry, Szukam właścicieli sklepów, które współpracują lub współpracowały z GPoland. Jakie doświadczenia ze współpracy? Czy możecie się podzielić?

1 wypowiedzi
ostatnia 08.02.2019
Kto prowadził / prowadzi salon Esotiq

Również bardzo bym prosila o wiecej informacji na temat współpracy z firmą Esotiq, będę wdzieczna Mój e-mail martusia5465@gmail.com

26 wypowiedzi
ostatnia 04.02.2019
Emporio Armani czy Armani Exchange który sklep się opłaca?

Witam czy ktoś z Państwa już otworzył sklep z tą marka ? Która marka się opłaca i jak wyglada franczyzna z tą marka?

1 wypowiedzi
ostatnia 26.01.2019
Salon300+ miejscowość podwarszawska

Prowadzę sklep odzieżowy ponad 300 m2 + duży magazyn. Od kilkunastu lat franczyza znanej marki odzieżowej. Dostałem wypowiedzenie franczyzy. Najchętniej wpuściłbym...

1 wypowiedzi
ostatnia 10.01.2019
Kto prowadził / prowadzi salon Esotiq

Marek Markowski bardzo prosze o pilny kontakt. Do konca tygodnia musze podjac decyzje w sprawie franczyzy Esotiq. mtroch@op.pl fb marietta. troch

26 wypowiedzi
ostatnia 02.01.2019