Sleeping Expert

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Sleeping Expert to największa polska sieć salonów wyposażania sypialni. Obecnie prowadzimy skuteczną sprzedaż materacy i łóżek w 23 polskich miastach, a kolejne są w przygotowaniu. Potencjalnemu franczyzobiorcy pomagamy w znalezieniu lokalu i negocjacji warunków najmu oraz przystosowaniu obiektu do naszychwytycznych. Zapewniamy pełne wsparcie marketingowe jak i logistyczne. Głównym zadaniem partnera jest sprzedaż towarów w salonie, a Sleeping Expert zajmuje się całą resztą czyli kompletacją zamówień, magazynowaniem, dostawami i rozliczeniami.

 

JEDNOSTKI WŁASNE

5 (stan na styczeń 2020) kolejne 2 w przygotowaniu

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

18 (stan na styczeń 2020) kolejnych 5 w przygotowaniu

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • korzystanie z możliwości rabatowych sieci,
  • bezpłatna logistyka i magazynowanie towarów,
  • sprawny marketing online, który ściąga do placówki dużą ilość klientów,
  • pomoc w aranżacji obiektu oraz wykonanie ekspozycji wg standardów sieci,
  • stałe wsparcie techniczne i szkoleniowe, obsługa prawna,
  • wsparcie lokalnych akcji promocyjnych w mediach,
  • praca pod znaną marką z branży wyposażenia sypialni.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Kwota inwestycji uzależniona jest od wielkości obiektu i wynosi ok. 450-500 zł / mkw. brutto. Ważnym elementem obniżającym ryzyko inwestycji jest to, że większość kosztów inwestycji stanowi towar handlowy. Zwrot inwestycji zwykle osiągany jest po około 12 miesiącach w zależności od lokalizacji. Przeciętny koszturuchomienia biznesu z nami wynosi 60-80 tys. złotych.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Obiekt od 100 do 300m2 w miejscowościach min. 20 tys. mieszkańców z miejscem parkingowym przy obiekcie z możliwością dojazdu klienta pod lokal.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Sleping Expert

ul. Kopernika 11, 86-100 Świecie

665 993 666

lukasz@wyspani.eu

wyspani.eu

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Łukasz Świątek

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Sleeping Expert.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Sleping Expert (ul. Kopernika 11, 86-100 Świecie). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Sleeping Expert oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie wyspani.eu.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.