Sleeping Expert

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Sleeping Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć salonów wyposażenia sypialni. Obecnie prowadzimy skuteczną sprzedaż materacy i łóżek w 16 polskich miastach, a kolejne są w przygotowaniu. Potencjalnemu franczyzobiorcy pomagamy w przystosowaniu obiektu do naszych wytycznych. Zapewniamy pełne wsparcie marketingowe jak i logistyczne. Głównym zadaniem partnera jest sprzedaż towarów w salonie, a Sleeping Expert zajmuje się całą resztą czyli kompletacją zamówień, magazynowaniem, dostawami i rozliczeniami.

JEDNOSTKI WŁASNE

4 - Gdańsk, Świecie, Inowrocław, Łódź. Kolejne 2 - otwarcie II połowa 2019.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

12 - Rybnik, Zielona Góra, Szczecin, Legionowo, Tczew, Bytom, Bochnia, Kraków, Szczecin, Bolesławiec, Poznań, Ostrów Wlkp. Kolejne 2 - otwarcie I połowa 2019.

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • korzystanie z możliwości rabatowych sieci,
  • bezpłatna logistyka i magazynowanie towarów,
  • sprawny marketing online, który ściąga do placówki dużą ilość klientów,
  • pomoc w aranżacji obiektu oraz wykonanie ekspozycji wg standardów sieci,
  • stałe wsparcie techniczne i szkoleniowe, obsługa prawna,
  • wsparcie lokalnych akcji promocyjnych w mediach,
  • praca pod znaną marką z branży wyposażenia sypialni.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Kwota inwestycji uzależniona jest od wielkości obiektu i wynosi ok. 450-500 zł / mkw. brutto. Ważnym elementem obniżającym ryzyko inwestycji jest to, że większość kosztów inwestycji stanowi towar handlowy. Zwrot inwestycji zwykle osiągany jest po około 12 miesiącach w zależności od lokalizacji. Przeciętny koszt uruchomienia biznesu z nami wynosi 50 tys. złotych.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Obiekt min. 80 mkw. w miejscowościach min. 20 tys. mieszkańców z miejscem parkingowym przy obiekcie z możliwością dojazdu klienta pod lokal.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Sleping Expert

ul. Kopernika 11, 86-100 Świecie

665 993 666

lukasz@wyspani.eu

wyspani.eu

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Łukasz Świątek

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Sleeping Expert.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.