Senpo

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Senpo to jedna z najsilniejszych polskich marek w segmencie meblarskim specjalizująca się w wyposażeniu sypialni. Współpracujemy z wiodącymi producentami łóżek, materacy i artykułów komplementarnych. 

Od ponad 10 lat wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów tym samym wyprzedzając trendy i konkurencję. Jako sieć stawiamy na wysokie standardy obsługi i komplementarność asortymentu. Nasze salony to miejsca przyjazne dla klientów szukających pomysłu na wymarzone wnętrze. Budujemy silną, ogólnopolską markę, na której zyskiwać będą także nasi partnerzy.

JEDNOSTKI WŁASNE

7

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

6, partnerskie 4

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • wypracowany przez ponad 10 lat know-how, który ciągle aktualizujemy,
 • pomoc w pozyskaniu i negocjacjach warunków najmu lokalu,
 • projekt aranżacji lokalu na potrzeby salonu,
 • profesjonalnie dobrana ekspozycja łóżek i materacy oraz produktów komplementarnych,
 • dostęp na preferencyjnych warunkach handlowych do szerokiego asortymentu łóżek i materacy różnych producentów,
 • wsparcie i doradztwo w bieżącym prowadzeniu salonu,
 • szkolenia z zakresu sprzedaży, wiedzy o produkcie oraz standardów jakości,
 • dostęp do magazyn centralnego i sieci wysyłek,
 • wsparcie marketingowe na rynku lokalnym,
 • wsparcie jednej z najsilniejszych polskich marek z branży sypialnianej.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Suma inwestycji zależy od lokalizacji, wielkości oraz niezbędnych potrzeb adaptacji lokalu, a także doboru asortymentu. Może kształtować się w granicach: 150-250 tys. zł. Dużą cześć kwoty stanowi zakup towaru handlowego, którego realna wartość detaliczna jest znacznie wyższa.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców z doświadczeniem handlowym zwłaszcza w branży meblarskiej.

 • lokal w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców,
 • lokal w galerii meblowej / handlowej,
 • ewentualnie lokal w ulicy - widoczna witryna, parking przed lokalem,
 • lokal powyżej 120 mkw.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Senpo Seweryn Kuchta

ul. Krzywoustego 68, 61-144 Poznań

531 636 274

s.kuchta@senpo.pl

senpo.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Seweryn Kuchta

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Senpo.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Senpo Seweryn Kuchta (ul. Krzywoustego 68, 61-144 Poznań ). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Senpo oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie senpo.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.