Majster Budowlane ABC

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Historia Majster Budowlane ABC to kilkadziesiąt lat w handlu materiałami budowlanymi, posiadamy wieloletnie doświadczenie w handlu i dystrybucji materiałów budowlanych w skali całej Polski. 

Przez lata obecności w rynku dostrzegliśmy, iż jest ogromna potrzeba stworzenia silnej, stabilnej grupy zakupowej, zrzeszającej polskich przedsiębiorców. Grupy, która jest w stanie oprzeć się lokalnie dużym sieciom DIY. Właśnie dlatego stworzyliśmy unikalną w skali naszego kraju formułę współpracy i od 2016r. działamy jako grupa zakupowa, zrzeszająca małe i średnie firmy. 

Wspieramy i rozwijamy interesy naszych Partnerów, tworząc jedną z największych sieci tego typu w Polsce. Nasi Partnerzy budują wspólnie z nami obrót, jednocześnie zachowując niezależność biznesową. Opieramy się na współpracy wyłącznie z polskimi przedsiębiorcami, sami jesteśmy firmą opartą w 100% na rodzimym kapitale. Łącznie skupiamy prawie 1000  hurtowni, składów oraz marketów pod szyldem Majster Budowlane ABC i PSZCZÓŁKA. Nie zwalniamy tempa w nawiązywaniu nowych kontaktów.

Dysponujemy rozwiązaniami biznesowymi dla właściwie każdego punktu, w naszym portfelu są trzy marki dostosowane do potrzeb rynku, mianowicie: hurtownia majster budowlane abc, profesjonalny skład budowlany majster profi oraz nasz flagowy projekt, czyli Market Budowlany Pszczółka. 

Pszczółka to obecnie sieć 51 marketów budowlanych oferujących produkty w kategoriach Dom i Ogród. Najmniejsze z naszych marketów to formuła mini o powierzchniach minimum  250 m/2 (hala + ogród), największe to ok. 2000 m/2 (hala + ogród). Nasze markety zlokalizowane są w miejscowościach gminnych, względnie powiatowych od 2 do 80tys. mieszkańców.

Jeśli prowadzisz działalność w handlu materiałami budowlanymi, czy dom i ogród, bądź masz pomysł na nowy kierunek biznesowy, skontaktuj się z nami i rozpocznij nowy etap działalności wraz z Majster Budowlane ABC, Majster Profi oraz PSZCZÓŁKĄ! 

JEDNOSTKI WŁASNE

1 Market Pszczółka, 1 Majster Budowlane ABC

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

51 Marketów Pszczółka / 938 Składów Majster Budowlane ABC

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Weryfikacja lokalizacji Marketu
 • Pomoc w analizie rynku i potencjału lokalizacji
 • Opracowanie projektu sklepu
 • Pomoc w doborze i zakupie wyposażenia
 • Pomoc w doborze asortymentu handlowego
 • Bezpłatne wsparcie całego procesu otwarcia marketu przez przedstawicieli Grupy Majster
 • Szkolenia z zakresu aktywnej sprzedaży jak i organizacji pracy marketu
 • Know how dotyczący prowadzenia marketu budowlanego 
 • Dostęp do szerokiej platformy zakupowej z atrakcyjnymi warunkami handlowymi
 • Regularne akcje promocyjne i marketingowe
 • Profesjonalna i bezpłatna opieka handlowa i jakościowa ze strony przedstawicieli Grupy Majster
 • Możliwość korzystania z zasobów wiedzy Grupy zrzeszającej 1000 partnerów w Polsce
 • Korzystanie z rozpoznawalnego znaku „pszczółka” wraz z całym zapleczem marketingowym
 • Dostęp do zunifikowanego systemu informatycznego ułatwiający współpracę w Grupie

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Szczegóły dotyczące kosztów inwestycji są szacowane każdorazowo, na podstawie uwarunkowań lokalnych, powierzchni marketu, czy potrzeb Partnera i rynku. 


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Przyjęcie i realizacja założeń wynikających z modelu współpracy z Grupą Majster
 • Obiekt min. 200 m/2 + miejsce na ogród zewnętrzny – mini pszczółka lub
 • Obiekt min. 500 m/2 + miejsce na ogród zewnętrzny– pszczółka
 • Atrakcyjna lokalizacja nowego Marketu Dom i Ogród
 • Wysokość obiektu min. 3 m
 • Gotowość do finansowego zabezpieczenia projektu (na podstawie wykonanej szacunkowej wyceny inwestycji)
 • Utrzymywanie standardów przyjętych przez Grupę Majster
 • Wspieranie planu budowania wspólnego biznesu w kolejnych latach działania Marketu Pszczółka

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Majster Budowlane ABC Sp. z o.o.

Ul. Barska 7/9 87-800 Włocławek

739 212 161

dariusz.gurtatowski@majsterabc.pl

marketypszczolka.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Dariusz Gurtatowski

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Majster Budowlane ABC.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Majster Budowlane ABC Sp. z o.o. (Ul. Barska 7/9 87-800 Włocławek). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Majster Budowlane ABC oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie marketypszczolka.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.