Hausformator

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Hausformator oferuje klientom budowę domów modułowych bazujących na stalowej konstrukcji nośnej połączonej z drewnianym belkowaniem. Franczyzobiorca ma możliwość uzyskania wyłączności na danym terenie na produkcję, sprzedaż i prowadzenie marketingu z wykorzystaniem technologii, materiałów oraz projektów Hausformator. Szczegółowe informacje dotyczące oferty franczyzy dostępne są pod adresem:  www.hausformator.pl/franchise

JEDNOSTKI WŁASNE

Główny biuro sprzedaży: Aleja Bielany Czekoladowa 7/9 Wrocław

Główny zakład produkcyjny Lotnicza 1 (51-180 Szymanów) Wrocław

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

Ilość zakłady franczyzowych: 6

www.hausformator.pl/produkcja.html

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 1. Oferujemy wyłączność na wybranym terenie na sprzedaż i produkcję domów modułowych Hausformator. Możliwość ustalenia ceny domów, oraz usług dodatowych. Nie masz konkurencji ze strony innych zakładów produkcyjnych.
 2. Nie pobieramy prowizji od zrealizowanych zamówień! (Wymagamy tylko licencji i miesięcznej opłaty terytorialnej.)
 3. Dajemy możliwość wykorzystania projektów, grafik, zdjęć domów, oraz innych materiałów Hausformator w celach marketingowych.
 4. Zapewniamy profesjonalną stronę internetową dla klientów z płatnym globalnym marketingiem
 5. Dostęp do narzędzi na wewnętrznym portalu Hausformator (generator umów, przetwarzanie zamówień, projekty wykonawcze) budowy hali
 6. Szkolenia z technologii Hausformator

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Prowizja dla franczyzodawcy

 • Licencja 100 000zł za dołączenie do sieci
 • Terytorialna miesięczna opłata za obszar wyłączności
 • brak innych opłat - z nami tylko zyskujesz

Przewidywany całkowity kapitał inwestycji:

 • 200 000zł (bez domu pokazowego)
 • 380 000zł (z domem pokazowym)

powyższe kwoty uwzględniają wydatki związane z prowadzeniem zakładu przez pierwsze miesiące: zatrudnienie ludzi, zakup narzędzi, budowe klatki spawalniczej, marketing itd.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Nie musisz mieć doświadczenia z pracami budowlanymi. Wystarczy zaangażowanie i kapitał, my pomożemy Ci rozwinąć sprawnie funkcjonujący oddział Hausformator oraz przeszkolimy z naszej technologii. Podpisując umowę ustalamy obszar wyłączności na terenie, którego każdy klient obsługiwany może być tylko przez Twój zakład produkcyjny. Wysokość miesięcznej opłaty zależy od wybranego terenu.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Hausformator Sp. z o.o.

ul.Lotnicza 1 (51-180 Szymanów) Wrocław

731 009 099

kontakt@hausformator.pl

hausformator.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Alex Staroszczyk

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Hausformator.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Hausformator Sp. z o.o. (ul.Lotnicza 1 (51-180 Szymanów) Wrocław). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Hausformator oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie hausformator.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.