prorowery.pl

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

PROROWERY.PL to sieć stacjonarnych specjalistycznych, wielkopowierzchniowych,  sklepów i jest nowym konceptem w sieci Retail w Polsce. Prorowery.pl to model biznesowy  pozwalający wejść do branży przede wszystkim osobom z doświadczeniem i wiedzą o rowerach. Obecnie sieć posiada 45 placówek o łącznej powierzchni ponad 30 tys. m kw. Strategia biznesu zakłada konsekwentny  rozwój  i  otwarcie kolejnych sklepów. Dalszym  krokiem rozwoju sieci   jest powstawanie w prestiżowych lokalizacjach dużych miast Showroomów i dotarcie  do klientów z produktami premium 

Koncepcja  modelu sprzedażowego w sieci sklepów PROROWERY.PL, bazuje na kilku kluczowych filarach ścieżki zakupowej klienta. Klient może zamówić rower w sklepie internetowym, a jego odbiór zadeklarować  w sklepie stacjonarnym na terenie całej Polski. To co odróżnia sieć od większości funkcjonujących obecnie sklepów rowerowych to możliwość przetestowania roweru przed zakupem. Dzięki niespotykanym w branży rowerowej powierzchniom  sklepów przekraczających często nawet 1000 m2, klient przed ostateczną decyzją może przetestować rower osobiście. Jeżeli nie zdecyduje się na zakup zamówionego modelu, może go nie odebrać ze sklepu, zmienić swoją decyzję zakupową, doradzić się eksperta i wyjechać z salonu wymarzonym, idealnie dobranym do swoich potrzeb rowerem.
Zapraszamy na naszą stronę https://wspolpraca.prorowery.pl/#1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

45

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Wyposażony i zatowarowany sklep; 
 • Marketing całoroczny;
 • Szkolenia produktowe;
 • Obsługa techniczna działu IT;
 • Wsparcie w biznesie; 
 • Prowizja/Wynagrodzenie;
 • Wyłączność terytorialna;
 • Marki produktu;

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Zatowarowanie sklepu o wartości 1,5 mln zł


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Lokal o powierzchni min. 400 mw atrakcyjnej lokalizacji;
 • Gotowość do prowadzenia działalności gospodarczej;
 • Wykwalifikowany personel sprzedażowy i serwisowy;
 • Umiejętność kierowania zespołem; 
 • Zaangażowanie i pozytywne, profesjonalne podejście; 

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Bike Moto Center Sp. z o.o.

Przemysłowa 3, 35-105 Rzeszów

602 470 677

p.adamus@prorowery.pl

prorowery.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Piotr Adamus

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do prorowery.pl.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Bike Moto Center Sp. z o.o. (Przemysłowa 3, 35-105 Rzeszów ). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego prorowery.pl oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie prorowery.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.