Izodom

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Izodom to lider na rynku budownictwa pasywnego i energooszczędnego. W swojej ofercie posiada wysokiej jakości certyfikowane polskie produkty przewyższające aktualne normy środowiskowe.

Pracując z nami masz możliwość zaistnienia w prężnie rozwijającej się gałęzi budownictwa energooszczędnego i pasywnego, co zaowocuje dynamicznym rozwojem Twojego biznesu.

Dzięki Programowi Partnerskiemu, Partnerzy mają niesamowitą okazję rozwinąć swój biznes. 

Dołącz do prestiżowego Programu Partnerskiego IZODOM zacznij korzystać ze sprawdzonej technologii dedykowanej budownictwu pasywnemu i energooszczędnemu. Otrzymasz szerokie wsparcie marketingowe, handlowe, projektowe oraz dostęp do innych benefitów zarezerwowanych tylko dla naszych Partnerów.

JEDNOSTKI WŁASNE

Centrala firmy Ul. Ceramiczna 2a 98-220 Zduńska Wola 

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

3

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Pomysł na własny biznes prowadzony pod znaną marką. 
 • Preferencyjne warunki handlowe
 • Atrakcyjne rabaty na materiały budowlane i usługi dodatkowe. 
 • Bezpłatne szkolenia z zakresu technologii, szkolenia sprzedażowe. 
 • Pomoc przy ułożeniu strategii biznesowej na okres 3 lat. 
 • Dedykowana stronę www, wsparcie przy kampaniach leadowych oraz pakiet materiałów marketingowych na start. 
 • Wsparcie doradcy technicznego na budowie. 
 • Baza klientów przekazana na start. 
 • Promocja na stronach należących do Izodom 2000 Polska.
 • Możliwość szybkiej sprzedaży dzięki sprawdzonym metodom.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

30 tys. zł netto


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Doświadczenie w branży budownictwa jedno- i wielorodzinnego.
 • Własna działalność gospodarcza. 
 • Przedsiębiorczość, energia oraz decyzyjność w codziennej pracy.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Izodom 2000 Polska Sp. z o.o.

Ul. Ceramiczna 2 a 98-220 Zduńska Wola

+48 607 807 907

ml@izodom.com

izodom.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Michał Leżański

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Izodom.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Izodom 2000 Polska Sp. z o.o. (Ul. Ceramiczna 2 a 98-220 Zduńska Wola ). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Izodom oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie izodom.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.