Dnipro-M

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

DNIPRO-M: EKSPERT W ZAKRESIE ELEKTRONARZĘDZI

Dnipro-M to ukraińska firma zajmująca się produkcją i sprzedażą elektronarzędzi do zastosowań profesjonalnych, ogrodniczych i remontowych. Jest to największa sieć sklepów z elektronarzędziami na Ukrainie, posiadająca ponad 270 sklepów własnych i 235 sklepów franczyzowych w 276 miastach na Ukrainie i za granicą.

Firma powstała w 2011 roku i od tego czasu rozwijała się, aby obsłużyć ponad 2,5 miliona klientów. Ponadto Dnipro-M ma najsilniejszą pozycję wśród konkurentów w Internecie, a jego stronę internetową odwiedza ponad 25 milionów osób rocznie..

NASZE KLUCZOWE ATUTY

 • Szeroki wybór elektronarzędzi: Dnipro-M oferuje szeroką gamę elektronarzędzi, od wiertarek i pił po kosiarki i agregaty prądotwórcze.
 • Nasz klient nigdy nie przepłaca: Dnipro-M utrzymuje średnią politykę cenową, zachowując przy tym wysoki poziom jakości.
 • Silny zespół: Dnipro-M dysponuje zespołem ponad 2000 pracowników, którzy angażują się w ciągłe doskonalenie, aby zapewnić konsumentom maksymalne korzyści.
 • Doskonała obsługa klienta: Dnipro-M jest znany ze swojej wydajnej i elastycznej obsługi. Naszym celem jest rozwiązywanie wszelkich problemów, jakie mogą mieć klienci tak szybko i bezboleśnie, jak to możliwe. Chcemy, aby nasi klienci byli tak zadowoleni z naszych usług, że zapomnieli, że kiedykolwiek mieli problem.

NASZ CEL

Umożliwić ludziom tworzenie i ulepszanie świata własnymi rękami z przyjemnością. Mamy nadzieję, że w ten sposób będziemy wspierać kulturę mistrzoskiej pracy.

NASZA WIZJA

Utworzyliśmu Dnipro-M, aby dostarczać szeroką gamę niezawodnych i wygodnych narzędzi, wybierając  najbardziej zaawansowane technologie na świecie i najlepszych producentów.

Tworzymy Mistrzowskie Salony online i offline z nienaganną obsługą i przyjazną atmosferą, gdzie każdy może szybko, prosto i profesjonalnie rozwiązać każde pytanie związane z narzędziem.

PRODUKTY DNIPRO-M

Codziennie 7.000 zarejestrowanych klientów wybiera nasze narzędzia do pracy, majsterkowania i użytku domowego.

Narzędzie ucieleśnia życzenia profesjonalistów. Dzięki innowacyjnym technologiom produkcji nasze narzędzia stanowią zrównoważone rozwiązanie zarówno dla użytkowników profesjonalnych, jak i domowych pod względem ceny i jakości. W asortymencie marki znajduje się obecnie ponad 1450 narzędzi i akcesoriów w 200 grupach produktowych, w tym narzędzia akumulatorowe i elektryczne, sprzęt spawalniczy, sprzęt ogrodniczy, narzędzia ręczne i materiały eksploatacyjne.

Nasz dział badawczo-rozwojowy nieustannie pracuje nad tworzeniem nowych modeli i ulepszaniem istniejących. Zadaniu tym zajmuje się ponad 100 inżynierów i projektantów, którzy ściśle współpracują z naszymi partnerami produkcyjnymi. Nasze narzędzia produkowane są w ponad 200 nowoczesnych fabrykach w sześciu krajach: Indiach, Turcji, Polsce, Tajwanie, Ukrainie i Chinach.

SKLEPY DNIPRO-M

Aby naprawdę zrozumieć, czym jest Dnipro-M, należy odwiedzić jeden z markowych sklepów. Sklepy te, które nazywamy także „Mistrzowskimi Salonami”, to miejsca o wyjątkowej atmosferze i tętniącym życiem designie. W nich każdy może doświadczyć satysfakcji z pracy z narzędziami i uzyskać fachową konsultację.

CO WYRÓŻNIA DNIPRO-M?

 • 3 lata do nieograniczonej gwarancji cyfrowej. Oznacza to, że jesteś objęty gwarancją na wszelkie wady narzędzia przez co najmniej 3 lata, nawet jeśli nie posiadasz paragonu ani opakowania. Niektóre z naszych narzędzi objęte są 5, 10 letnią lub dożywotnią gwarancją.
 • Rozwiązanie problemu z narzędziem w ciągu 3 dni lub wymiana na nowe. Zrobimy wszystko, aby rozwiązać Twój problem z narzędziem w ciągu 3 dni lub bezpłatnie wymienić je.
 • Sklep monobrandowy. Oznacza to, że sprzedajemy wyłącznie narzędzia Dnipro-M. Dzięki temu masz pewność, że otrzymujesz wysokiej jakości narzędzia od zaufanej marki.
 • 60-dniowa polityka zwrotów. Oznacza to, że w ciągu 60 dni od zakupu możesz zwrócić dowolne narzędzie do firmy Dnipro-M i uzyskać pełny zwrot pieniędzy.
 • Testowanie narzędzi. Przetestuj i porównaj narzędzia, aby wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie opcję.

JEDNOSTKI WŁASNE

Ponad 270 własnych sklepów w Ukrainie.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

Od 2018 roku Dnipro-M eksportuje narzędzia do Polski, Czech, Słowacji, Łotwy, Litwy, Estonii, Armenii, Gruzji i Mołdawii.

Dnipro-M jest liderem rankingu najbardziej dochodowych franczyz na Ukrainie od 2021 roku, z inwestycjami zaczynającymi się od 50 000 dolarów.

W 2022 roku Dnipro-M zajął trzecie miejsce na liście najpopularniejszych franczyz magazynu Forbes na Ukrainie, otwierając 60 sklepów w ciągu zaledwie jednego roku.

W 2023 roku Dnipro-M zebrał swoje wieloletnie doświadczenie i rozpoczął rozwój franczyz w Europie. Od tego czasu firma stała się jedną z największych sieci elektronarzędzi w Europie Wschodniej, posiadającą 270 sklepów własnych i 235 sklepów franczyzowych w Ukrainie, Polsce, Czechach, Armenii i Gruzji.

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

GOTOWY MODEL BIZNESOWY

Gotowe standardy pracy, narzędzia sprzedaży, system szkoleń, które już wdrażane są w sieci i przynoszą rezultaty.

SZKOLENIE PERSONELU

Regularnie zapewniaj materiały oraz system szkoleń i rozwoju dla swoich pracowników w zakresie wiedzy o produktach, umiejętności sprzedaży i technik zarządzania.

WSPARCIE FIRMY NA WSZYSTKICH ETAPACH URUCHAMIANIA

 • Wybór lokalizacji dla Twojej franczyzy, która jest strategiczna i zyskowna.
 • Przeprowadzanie badań rynku w celu zrozumienia potrzeb naszych docelowych klientów.
 • Zespół wsparcia dla partnera
 • Dostosowanie designu i merchandisingu Twojego sklepu tak, aby był spójny z marką Dnipro-M.
 • Przeprowadzanie wydarzeń mających na celu promocję sklepu i przyciągnięcie klientów.
 • Zapewnienie wsparcia marketingowego online i offline, które pomoże Ci dotrzeć do docelowych klientów.
 • Osobisty menedżer ds. wydajności, który zapewni Ci ciągłe wsparcie i wskazówki.

KONKURENCYJNE CENY

Dnipro-M pomoże w kształtowaniu konkurencyjnych cen i ofert promocyjnych oraz będzie na bieżąco monitorować adekwatność cen w celu stymulowania wzrostu sprzedaży.

SIEĆ TO KLUCZ DO SUKCESU

Od 1999 roku zajmujemy się sprzedażą narzędzi. Już od dawna czuliśmy, że nasi klienci potrzebują narzędzi łączących cenę i jakość. W 2011 roku założyliśmy Dnipro-M, aby wyjść naprzeciw tym potrzebom. Naszym kolejnym krokiem było znalezienie sposobu aby nasze produkty były jak najbardziej dostępne dla  klientów.

W 2017 roku otworzyliśmy nasz pierwszy sklep Dnipro-M. Szybko zdaliśmy sobie sprawę, że klienci chcą doświadczyć narzędzi przed ich zakupem. W miarę otwierania kolejnych sklepów, przychodziło do nas coraz więcej klientów, chcących dowiedzieć się o nas więcej. Byli pod takim wrażeniem naszego szerokiego asortymentu i konkurencyjnych cen, że przeszli z zakupów „znanych” marek na Dnipro-M. Nasze pomarańczowe logo stało się znajomym widokiem w każdej dzielnicy każdego ukraińskiego miasta.

Oleksandr Kolisnyk - Właściciel firmy

Sieć sklepów może zaoferować szereg korzyści zarówno franczyzobiorcom, jak i klientom.

Dla franczyzobiorców:

 • Rozpoznawalne, żywe sklepy: Sklepy, które są łatwo rozpoznawalne i zlokalizowane w dogodnych miejscach, są chętniej odwiedzane przez klientów.
 • Szybki rozwój bazy klientów: Ciągłe przyciąganie nowych klientów poprzez dogodne dla nich położenie geograficzne.
 • Ujednolicona strategia reklamowa: Ujednolicona strategia reklamowa może pomóc zaoszczędzić środki na marketingu i promocjach.
 • Obniżone koszty i zminimalizowane ryzyko: Dystrybuując towary i zasoby pomiędzy sklepami, sieć sklepów może obniżyć koszty i zminimalizować ryzyko.

Dla klientów:

 • Dogodnie zlokalizowane sklepy: Klienci doceniają sklepy, które są zlokalizowane w dogodnych miejscach.
 • Szeroka i stale aktualizowana oferta: Klienci chcą mieć możliwość znalezienia w sieci sklepów potrzebnych im produktów.
 • Jednolite standardy, obsługa, ceny i wysoka jakość obsługi: Klienci oczekują tego samego poziomu obsługi niezależnie od tego, który sklep w sieci odwiedzą.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Wymagania finansowe do otwarcia własnej sieci 2 sklepów monobrandowych:

 • Inwestycja wstępna ok. 360 tys. zł, w tym:
 • Zakup produktów ok. 180 tys. zł
 • Inne wydatki ok. 180 tys. zł:
  • Remonty,
  • Wystrój,
  • Wyposażenie i software,
  • Czynsze,
  • Wynagrodzenia,
  • Materiały reklamowe
 • Brak opłat franczyzowych w pierwszym roku współpracy..

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Franczyza Dnipro-M jest dla Ciebie, jeśli posiadasz następujące cechy:

 • Przywództwo: Potrafisz wyznaczać cele i motywować innych do ich osiągnięcia.
 • Otwartość: Lubisz kontaktować się z ludźmi i sprawiać, że czują się mile widziani.
 • Pasja: Jesteś entuzjastą marki Dnipro-M i jej produktów.
 • Praca zespołowa: Potrafisz dobrze współpracować z innymi i budować spójny zespół.
 • Świadomość biznesowa: posiadasz umiejętności i wiedzę niezbędną do prowadzenia udanego biznesu.
 • Rozwój osobisty: Jesteś chętny do uczenia się i odkrywania nowych rzeczy.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Dnipro-M Franchise

vul. Novokostiantynivska 9А, Kyiv, Ukraina

+38 067 510 74 57

franchise.eu@dnipro-m.ua

dnipro-m.info

Osoba do kontaktu dla kandydatów

 Alexandr Grybko

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Dnipro-M.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Dnipro-M Franchise (vul. Novokostiantynivska 9А, Kyiv, Ukraina). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Dnipro-M oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie dnipro-m.info.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.