A-T Oświetlenie Elektryka

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Przedsiębiorstwo Handlowe A-T S.A. z siedzibą w Krotoszynie istnieje od roku 1990. Zajmuje się sprzedażą artykułów elektrycznych i oświetleniowych oraz chemicznych, farmaceutycznych i spożywczych. Spółka prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową na terenie całej Polski. W chwili obecnej zatrudnia ponad  650 pracowników.  Do dyspozycji firmy jest ponad  280 samochodów ciężarowych i osobowych. Firma posiada  51 placówek elektryczno-oświetleniowe,  28 hurtowni elektrycznych,  ekskluzywny salon oświetleniowy „Fabryka Światła”, sklep wyprzedażowych, hurtownię farmaceutyczną, magazyny wysokiego składowania oraz biura handlowe.

P.H. A-T S.A. pragnie zachęcić Państwa do współpracy na zasadach partnerstwa.

Jeśli chcesz:

 • skorzystać z naszych cen zakupów, mieć sklep wyremontowany i wyposażony przez nas (komputery, lady, gabloty, regały, reklama), sprzedawać towar w naszych cenach hurtowych, mieć jeszcze lepiej zatowarowany sklep (nawet do 1 mln zł),
 • generować większe zyski,
 • umocnić swoją pozycję na lokalnym rynku hurtowym i detalicznym,
 • otrzymać samochód w celu zwiększenia sprzedaży,
 • skorzystać z programu lojalnościowego,
 • skorzystać z doradztwa działu kadrowo-księgowego, windykacji, transportu, bądź szkoleń producenckich,
 • używać naszego programu logistycznego w celu zarządzania zapasem magazynowym.

Zgłoś się do nas!

Jeśli jesteś prężnym, uczciwym, znającym branżę elektryczną przedsiębiorcą, lubisz nowe wyzwania i jesteś zainteresowany naszą ofertą skontaktuj się z nami niezwłocznie, jesteśmy po to, aby pomóc ci zrealizować twoje plany.

JEDNOSTKI WŁASNE

46

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

35

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Suma przewidziana na inwestycję jest zależna od wielkości sklepu. P.H. A-T S.A. zapewnia:

 • wystrój wg naszych wymogów,
 • komputery,
 • gabloty,
 • lady,
 • regały,
 • reklamę,
 • zatowarowanie sklepu.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Ok. 100 tys. zł (po stronie A-T), suma dla ajenta nie powinna przekroczyć 20 tys. zł, brak opłat miesięcznych, opłata wstępna 5 tys. zł.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Sklep może powstać w miejscowościach liczących powyżej 25 tys. mieszkańców, Najbardziej interesują nas dzielnice / ulice kojarzone przez mieszkańców z wyposażeniem wnętrz i sąsiedztwo firm z branż uzupełniających, ew. retail parki. Ważny jest dla nas spontanicznych ruch pieszy i widoczność witryn lokalu z ulicy. 

Lokal na parterze, pow. 250 – 450 m2, koniecznie witryny od strony ciągu samochodowego i pieszego, parking na min 10 aut., możliwość podjazdu i rozładunku samochodów ciężarowych. Najbardziej pożądane są lokale z 2 wejściami (osobne dla hurtowników, instalatorów, osobne dla Klienta detalicznego), brama towarowa z tyłu lub z boku (nie jest to wymóg krytyczny o ile towarowanie jest możliwe drzwiami frontowymi). Układ kwadratu lub prostokąta. Wyposażenie: sala sprzedaży wyłożona gresem lub płytkami ceramicznymi lub posadzka przygotowana pod położenie wykładziny, ogrzewanie nadmuchowe, małe pomieszczenie socjalne, toaleta.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY
franchising association

Przedsiębiorstwo Handlowe A-T S.A.

ul. Rawicka 54, 63-700 Krotoszyn

(62) 721 36 00

franczyza@at-krotoszyn.pl

at-krotoszyn.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Piotr Matluch

tel. 508 036 907

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do A-T Oświetlenie Elektryka.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Przedsiębiorstwo Handlowe A-T S.A. (ul. Rawicka 54, 63-700 Krotoszyn). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego A-T Oświetlenie Elektryka oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie at-krotoszyn.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.