09.07.2008

Presto w Bełchatowie

Łódzka sieć pizzerii Presto powiększa się. Już wkrótce otwarty zostanie nowy lokal.

Presto to sieć pizzerii, w której skład wchodzi pięć lokali franczyzowych. Cztery z nich działają Łodzi, a jeden w Płocku. Nowa pizzeria już wkrótce otwarta zostanie w Bełchatowie.

Pizzeria Presto

Bełchatowska pizzeria Presto znajduje się na Placu Wolności 2.

- Aktualnie prowadzimy rozmowy z kolejnymi przedsiębiorcami zainteresowanymi współpracą z naszą siecią - informuje Izabela Borowska z Presto. - Myślę, że zaowocują one kolejnymi umowami. Na pewno w tym roku otworzymy jeszcze jeden lokal.

W kolejnych latach Presto chce otwierać nowe pizzerie oraz wyjść poza okręg łódzki i zaistnieć w innych dużych miastach Polski: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu. Firma nie nastawia się jednak na agresywną rozbudowę sieci i nie podaje docelowej liczby punktów, które chce otworzyć. Według przedstawicieli Presto, firmie zależy przede wszystkim na zachowaniu odpowiedniego standardu lokalu oraz jakości oferowanych potraw, a nie dużej liczbie punktów.

Przedsiębiorca, który chciałby nawiązać współpracę z siecią musi mieć na inwestycję w lokal oraz jego wyposażenie od 150 do 250 tys. zł (w zależności od jego wielkości i skali koniecznego remontu). Opłata wstępna wynosi 6 tys. zł, a miesięczna 1 tys. zł.

(bog)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Michał Bogurat

dziennikarz