06.08.2009

Grill nie tylko latem

Do końca roku powstaną cztery restauracje Polish Grill Bar.

Bary serwujące potrawy z grilla powstaną do końca 2009 roku w czterech miastach: w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu i Trójmieście. Firma zamierza otwierać restauracje w centrach handlowych, w których znajduje się co najmniej 50 punktów sprzedaży oraz na głównych ulicach charakteryzujących się dużym ruchem pieszym.

W wystroju restauracji Polish Grill Bar będzie dominował kolor brązowy. Obsługa będzie ubrana w bordową koszulkę oraz w jeansy.

- Poszukujemy partnerów, którzy widzą siebie w roli szefów – mówi Aleksandra Skawiniak, pomysłodawca projektu. - Aby myśleć o własnym barze, trzeba być przygotowanym na inwestycję w wysokości 50 tys. zł. Koncept sprawdził się w innych europejskich krajach. Liczę, że w Polsce będzie podobnie.

Lokal Polish Grill Bar powinien mieć powierzchnię 30-50 m2 i musi spełniać wszystkie wymagania Sanepidu (m.in. wentylacja, bieżąca woda i kanalizacja). Jednorazowa opłata licencyjna wynosi 7 tys. zł. Miesięczna opłata stanowi 3 proc. wysokości obrotu, jednak nie może być mniejsza niż 1 tys. zł.

Firma w ramach pakietu franczyzowego oferuje know-how, cykl szkoleń, pomoc w negocjacjach z centrami handlowymi oraz sprzęt niezbędny do prowadzenia restauracji.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

1