10.11.2009

Solo Pizza poza Łodzią

W połowie listopada w CH Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim zostanie otwarta pierwsza w tym mieście Solo Pizza.

W lokalu skosztować będzie można wszystkich rodzajów pizzy z Solo Pizza, a także placków zamówionych wg. własnej kompozycji.
– W Piotrkowie nie zabraknie też sałatek, które na rynku łódzkim cieszą się dużym powodzeniem – mówi Beata Bednarek, właścicielka sieci Pizzerii Solo. - Warto tu nadmienić, że sałatki od niedawna również można samemu komponować. Pomysł ten spodobał się naszym klientom i z pewnością zastosujemy to rozwiązanie również w Piotrkowie – dodaje.
Oprócz pizzy i sałatek w menu Solo Pizzy pojawią się kebaby.

Piotrkowskie Solo jest siódmym lokalem należącym do sieci.

– Stawiamy teraz na centra handlowe, bo to doskonała lokalizacja dla małej gastronomi, do której należą nasze pizzerie – mówi Anna Owczarek, PR & marketing manager Solo Pizza. - W przyszłym roku planujemy otwarcie kolejnych placówek też w centrach handlowych.

Piotrkowskie Solo jest siódmym lokalem należącym do sieci. Firma działa na rynku od 1994 roku i poszukuje kolejnych osób zainteresowanych otwarciem własnej pizzerii na terenie całego kraju. Pierwszym lokalem, jaki powstał i istnieje do dziś jest pizzeria przy ulicy Piotrkowskiej – w centrum wieczornej rozrywki Łodzian.

- Przeszło pięcioletnia obecność na rynku gastronomicznym pozwoliła nam zdobyć wiedzę i doświadczenie, a także wypracować procedury i standardy prowadzenia pizzerii, z których obecnie mogą korzystać nasi franczyzobiorcy - mówi Beata Bednarek.

Część lokali Solo jest własnością Beaty Bednarek, część zaś prowadzona jest przez franczyzobiorców w ramach rozwijanego przez firmę systemu franczyzowego, który daje zainteresowanym możliwość poprowadzenia własnej pizzerii pod marką Solo Pizza.

Franczyzodawca zapewnia dostęp do know-how (począwszy od procesu technologicznego, szkoleń, wskazówek dotyczących lokalizacji, wyposażenia i wystroju restauracji po materiały promocyjne), a także stałą pomoc i wsparcie ze strony wykwalifikowanego personelu franczyzodawcy przez cały okres współpracy.

– Cieszymy się, iż wychodzimy poza Łódź – mówi Anna Owczarek. – Piotrków Trybunalski to jedno z większych miast województwa łódzkiego i mamy nadzieję, że wkrótce nasze lokale pojawią się w kolejnych miejscach regionu. W przyszłym roku planujemy również otwarcie lokali w innych miastach w całej Polsce.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora