17.03.2010

Czwarty Multifood STP już niebawem

Sieć gastronomiczna w tym tygodniu powiększy się o kolejny lokal franczyzowy.

Restauracja zostanie otwarta we Wrocławiu, w Centrum Handlowo–Rozrywkowym Pasaż Grunwaldzki. Będzie to czwarty punkt sieci Multipunkt STP i drugi franczyzowy. Klienci będą mogli odwiedzać lokal od piątku.

Właściciele sieci planują w ciągu 10 lat otworzyć sto restauracji franczyzowych w całej Polsce.

- Sukces na wrocławskim rynku zaostrzył nasz apetyt, dlatego zdecydowaliśmy się na stworzenie sieci lokali STP, które będą powstawały na zasadach franczyzy w całym kraju - mówi Marzena Krupińska dyrektor ds. rozwoju sieci w Multifood STP.

Właściciele sieci planują w ciągu 10 lat otworzyć sto restauracji franczyzowych w całej Polsce.

- Naszym franczyzobiorcom zapewniamy pomoc w przygotowaniu lokalu gastronomicznego i pokazujemy jak prowadzić restaurację – mówi Krupińska. - Oprócz tego mogą oni skorzystać z naszego know – how, sprawdzonych standardów oraz z wieloletniego doświadczenia w gastronomii.

Opłata za przystąpienie do sieci Multifood STP wynosi 40 tys. zł. Kwota inwestycji to ok. 300 tys. zł, nie uwzględniając kosztów remontu lokalu. Na zwrot kapitału można liczyć zazwyczaj po dwóch latach funkcjonowania lokalu.

W menu restauracji znajdują się tradycyjne dania kuchni polskiej. Klienci sami wybierają co zjedzą i płacą za tyle, ile waży porcja – niezależnie od tego, co znajduje się na talerzu. W nowym wrocławskim punkcie wszystkie dania przygotowywane będą na miejscu przez 3 kucharzy. Cena za kilogram potraw to 28 zł 50 gr.

(gum)