17.07.2011

Domino’s Pizza członkiem BPCC

Spółka DP Polska dołączyła do grupy partnerów biznesowych Brytyjsko Polskiej Izby Handlowej.

DP Polska S.A. należy do firmy brytyjskiej DP Poland PLC, która jest notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Spółka jest także właścicielem licencji master sieci Domino's Pizza w Polsce, gdzie jest odpowiedzialna za jej rozwój. Niedawno DP Polska dołączyła do grona firm zrzeszonych w British Polish Chamber of Commerce.

Pizzeria Domino\'s Pizza przy ulicy Bukowińskiej na warszawskim Mokotowie.

Obecnie w ramach Domino’s Pizza działa ponad 9,3 tys. pizzerii zlokalizowanych w 65 krajach. W Warszawie do końca roku ma ich powstać 12.

- Członkostwo w BPCC daje nam wiele możliwości i z pewnością pomoże w rozwoju sieci Domino’s Pizza na polskim rynku - mówi Maciej Jania, dyrektor zarządzający DP Polska S.A. - Swobodny dostęp do partnerów organizacji oraz rzetelnych informacji i wiedzy na temat aktualnej sytuacji na rynku pozwoli nam na bieżąco dostosowywać ofertę do potrzeb naszych klientów.

Brytyjsko Polska Izba Handlowa specjalizuje się w kreowaniu i rozwijaniu relacji biznesowych pomiędzy Polską a Wielką Brytanią, m.in. poprzez promocję handlu oraz wsparcie stosunków gospodarczych i kulturalnych między tymi krajami. Zrzesza blisko 500 członków – firm zarówno z sektora przemysłowego, jak i handlowego oraz usługowego.

Ostatnio Domino’s Pizza świętowała Dzień Niepodległości w rezydencji ambasadora USA w Polsce. Co roku wszyscy amerykanie na całym świecie hucznie świętują to wydarzenie. Samego ambasadora Domino's Pizza miała przyjemność gościć pod koniec marca podczas oficjalnego otwarcia swojego pierwszego lokalu w Warszawie.

(boa)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Bolesław Adamiec

dziennikarz
Napisz do autora