06.04.2013

Reaktywacja Mr Hamburgera

Po chwili przerwy Mr Hamburger wraca na ring i zapowiada otwarcia restauracji w centrach handlowych.

Kanapkami serwowanymi przez Mr Hamburgera klienci mogą się zajadać już od ponad 20 lat. Firma działa głównie na terenie województwa śląskiego. W ubiegłym roku skupiła się na odświeżeniu wyglądu istniejących placówek, teraz znów stawia na otwarcia.

Wnętrze lokalu Mr Hamburger w Pszczynie. Fot. Mr Hamburger

W marcu został otwarty lokal Mr Hamburger w Pszczynie.

- Wiosną nasza sieć powiększy się o dwa nowe bary – 16 marca pierwszych głodnych klientów obsłużyła franczyzowa restauracja z Pszczyny, a na 20 kwietnia zaplanowaliśmy otwarcie kolejnego lokalu, tym razem będzie to punkt w Wiśle. Jesteśmy również w trakcie rozmów z trzema centrami handlowymi, w których mają pojawić się lokale Mr Hamburger – wymienia Dariusz Kozorowski, manager ds. rozwoju i franczyzy Mr Hamburger.

Sieć Mr Hamburger liczy 5 restauracji własnych i 7 franczyzowych. Na całość inwestycji przyszły franczyzobiorca musi przeznaczyć ok. 84 tys. zł.
- Easy Food, jak nazywamy dania Mr Hamburgera, jest skierowany do osób, które w dzisiejszych czasach żyją szybko i są bardzo zajęte. Wielu Polaków nie ma czasu na przygotowywanie jedzenia, a ponieważ są głodni „tu i teraz” chcą zaspokoić swój głód szybko. Tu właśnie pojawia się miejsce dla Mr Hamburgera, który daje im smaczne posiłki, bardzo dobrej jakości i w rozsądnej cenie – zachwala Kozorowski.

(mak)