Telepizza testuje nowy koncept

Oferta Telepizzy w galeriach handlowych jest taka sama jak w tradycyjnych placówkach. Inny jest jednak sposób serwowania pizzy – w kawałku, do zjedzenia na wynos.
Wtorek
30.08.2016
Franczyzodawca otwiera własne placówki w centrach handlowych. Sprawdza czy koncept biznesowy dopasowany do strefy food court jest opłacalny.
 

– Interesują nas zarówno duże, jak i mniejsze centra handlowe, także w miastach, w których jesteśmy już obecni. Niedawno otworzyliśmy dwie pizzerie w systemie franczyzowym – w Galerii Victoria w Wałbrzychu i w Galerii Nowotarskiej  w Nowym Targu. Wkrótce w centrum handlowym, w Nowym Dworze Mazowieckim i Kaliszu powstaną kolejne dwie placówki, tym razem własne – mówi Leszek Nowak, menedżer ds. rozwoju sieci Telepizza Poland.

Telepizza ciągle poszukuje nowych lokalizacji, wychodząc naprzeciw potrzebom różnych konsumentów.
– Galerie handlowe to przede wszystkim miejsce zakupów, a posiłek jest tylko krótką przerwą w bieganiu po sklepach. Stąd pomysł mniejszego formatu placówek Telepizzy, dopasowanego do szybkiej obsługi klientów, którzy nie mają czasu na celebrowanie posiłku – mówi Leszek Nowak.

Oferta Telepizzy w galeriach handlowych jest taka sama jak w tradycyjnych placówkach. Inny jest jednak sposób serwowania pizzy – w kawałku, do zjedzenia na wynos.  

Placówki w nowym formacie, otwierane w strefach food court mają 50-60 m2. – Nigdy wcześniej nie otwieraliśmy tego typu punktów. Wolimy więc na początku zainwestować w punkty własne. Dzięki temu łatwiej nam będzie obserwować reakcję rynku na nowy koncept. Na razie wszystko idzie zgodnie z planem. Placówki w Wałbrzychu i  w Nowym Targu od początku funkcjonują bardzo dobrze. Myślę, że podobnie będzie w kolejnych lokalizacjach – mówi Leszek Nowak.  

Telepizza kontynuuje również rozwój sieci w tradycyjnym formacie. Niedawno pizzerie powstały w Ząbkach i w Białymstoku. Niebawem nastąpi otwarcie restauracji w Koszalinie i w Olkuszu. Hiszpańska sieć podpisała również umowy franczyzowe na kolejne punkty w: Zielonej Górze, w Kłodzku i w Łodzi.

 


doradca we franczyzie

POPULARNE NA FORUM

Zdrowo i Zielono

kontynuując wątek zapraszam również na ciekawy blog o zdrowej żywności gdzie znajdziecie wiele fit przepisów

9 wypowiedzi
ostatnia 12.10.2018
Zdrowo i Zielono

W ostatnim czasie bardzo popularne zrobiły się zdrowe przekąski oraz lunch który można bez problemów zabrać np. do pracy. Wymieniono już tu kilka stron a ja dorzucam...

9 wypowiedzi
ostatnia 12.10.2018
Franczyza 7Street - jakie opinie?

watches for men -- mens watches -- womens watches

4 wypowiedzi
ostatnia 11.10.2018
Piec do pizzy - jaki wybrać ?

jeżeli poszukujesz naprawdę dobrego pieca do pizzy zapraszam do kontaktu z zespołem gastrro.pl doradzą i przygotują ciekawą ofertę. Pieców jest tak dużo, że trzeba...

56 wypowiedzi
ostatnia 10.10.2018
Dobre miejsce na pizzerię

A jak uważacie są w okolicy jakieś dobre firmy które wykonują cięcie stali (https://gomar.org.pl/) ?

2 wypowiedzi
ostatnia 09.10.2018
Franczyza 7Street - jakie opinie?

Nie wiem czy to na tyle znana marka, że warto. Osobiście nie słyszałem. Widzę, w mapach Google https://maps.google.com, że głównie są w Warszawie. Ja szukałem tutaj...

4 wypowiedzi
ostatnia 08.10.2018
Catering dietetyczny Na Zdrowie - opłacalna inwestycja?

Temat opłacalny jak najbardziej, coraz więcej ludzi jednocześnie chce dobrze wyglądać i jednocześnie dużo pracuje, przez co niema czasu na robienie posiłków w domu....

53 wypowiedzi
ostatnia 03.10.2018
Lodziarnie Lody Przygoda - ktoś współpracuje?

Nie polecam współpracy z Lody Przygoda. Jeśli nie chcesz stracić kasy, to uważaj na tych byznesmenuf.

9 wypowiedzi
ostatnia 02.10.2018