W co zainwestować – to pytanie, które dręczy wielu przyszłych przedsiębiorców. W grudniowym numerze "FRANCHISING" podpowiadamy, jaki biznes najlepiej otworzyć w nadchodzącym roku.
 

W grudniowym wydaniu 12/2019 (179)

RAPORT SPECJALNY

Jaki biznes się opłaci w 2020 roku?
W co zainwestować – to pytanie, które dręczy wielu przyszłych przedsiębiorców. Podpowiadamy, jaki biznes najlepiej otworzyć w nadchodzącym roku.

SUPERTEMAT

Biznes na solidnym fundamencie
Wzmożony ruch na rynku nieruchomości, rozwój budownictwa i popyt na mieszkania to dobre podłoże do rozwoju biznesu w branży nieruchomości.

Boom na nieruchomości
Wsparcie silnego partnera z pewnością przyda się tym, którzy planują zainwestować w pośrednictwo nieruchomości. Na rynku nie brakuje franczyzodawców ze sporym doświadczeniem w branży. Co mają do zaoferowania?

Rok wzlotów i upadków
W mijającym roku w branży turystycznej wiele się działo. Jedni umacniali swoje sieci biur podróży, inny zamykali działalność. Jakie są prognozy na przyszłość?

POMYSŁY NA FIRMĘ

Zarabiamy na wiśniówce
Bar, w którym jest serwowany tylko jeden trunek? Franczyzodawca marki Wiśniewski przekonuje,
że to opłacalny biznes.

Mróz sprzyja pomysłom i biznesowi
Joanna Kołodziejczak i Joanna Misztela odkryły niszę na rynku bielizny. Wyprodukowały topy, body i majtki z wełny merynosów.

Dieta z pudełka
Na rynku franczyzowym powstała firma Fitkurier, która zdradza franczyzobiorcom, jak zarobić na modzie na zdrowe odżywianie.

Choinkowe żniwa plantatorów
Listopad i grudzień to najlepszy okres dla plantatorów choinek. To wtedy ich dziesięciomiesięczna praca przynosi oczekiwany zysk.

E-FIRMA

Interesy w stylu vintage
Karol Misztal, założyciel internetowej platformy Yestersen, ułatwił miłośnikom mebli vintage ich kupno. Dziś z jego sklepu korzysta tysiące klientów.

WŁASNY BIZNES

Dania doprawione rapem
Gdy otwierałem restaurację, nie promowałem jej za bardzo swoim „raperstwem”. Nie byłem pewien, jak na ten krok zareagują moi fani. A poza tym obawiałem się krytyki – mówi Maciej „Bilon” Bilka, właściciel Gringo Bar, współzałożyciel rapowego zespołu Hemp Gru.

MÓJ FRANCHISING

Oczekiwana zmiana barw
To nie róż, to magenta – mówi o nowych barwach swojego biznesu Karolina Kaczmarek, franczyzobiorczyni Eurobanku, która od listopada działa pod marką Banku Millennium.

Trzy historie, jeden franczyzodawca
Zanim Anna Dziedzic, Kamil Ozdobiński i Maciej Rozumski zainwestowali w koncept franczyzowy marki Lodolandia, Kołacz na Okrągło i Bafra Kebab, zrobili audyt branży, sprawdzili jakość i ceny konkurencyjnych produktów oraz wiarygodność przyszłego franczyzodawcy. Test wypadł pomyślnie.

OD ZERA DO MILIONERA

Napój wymyślony przez morfinistę
Receptura coca-coli jest najpilniej chronionym sekretem w historii handlu.
Kto ją stworzył i zbudował markę wycenianą na kilkadziesiąt miliardów dolarów

KATALOG FRANCZYZ I SYSTEMÓW PARTNERSKICH

353 pomysły na firmę. Spróbować może każdy.
Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

ABC FIRMY

Przyszłość przedsiębiorców
Początek roku to dla właścicieli firm gorący okres. Zazwyczaj wówczas wprowadzane są modyfikacje w prawie, w których powinni się orientować. Co się zmieni w 2020 roku?

ABC FRANCZYZY

Bat na nieuczciwych
Zakaz konkurencji to dla franczyzodawców jeden z kluczowych zapisów w umowie franczyzowej. Czy franczyzobiorca powinien się go obawiać?

Miesięcznik Własny Biznes FRANCHISING możesz zamówić przez internet w księgarni portalu Franchising.pl (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne, wydania w formie pliku pdf). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, Top Press, a także w sklepie Publio.pl.


Zasady i warunki zakupów

Prenumerata roczna - 12 numerów w promocyjnej cenie

Prenumerata obejmuje 12 kolejnych numerów miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" i jest sprzedawana w promocyjnej cenie 59 zł. Zamawiający wybiera wydanie, od którego rozpocznie się okres prenumeraty. W pierwszej przesyłce wysyłamy miesięczniki, które ukazały się dotychczas. Kolejne numery będą nadawane w pierwszym dniu sprzedaży bezpośrednio z drukarni.

Koszt dostawy

Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna, dotyczy to wszystkich produktów dostępnych na Franchising.pl. Koszt dostawy poza Polskę:

  • Europa (w tym Rosja, Turcja i Izrael) - 25 zł (w przypadku prenumeraty 300 zł);
  • Ameryka Północna i Afryka - 30 zł (w przypadku prenumeraty 360 zł);
  • Ameryka Południowa i Azja - 36 zł (w przypadku prenumeraty 432 zł);
  • Australia i Oceania - 50 zł (w przypadku prenumeraty 600 zł).

Warunki dostawy

Zamówienia wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych po potwierdzeniu otrzymania zapłaty lub potwierdzeniu zamówienia pobraniowego. Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Czas dostawy zamówienia na terenie Polski to zazwyczaj od 1 do 5 dni roboczych. Czas dostawy kurierem Inpost to zazwyczaj 1-2 dni robocze. Przesyłki zagraniczne nadajemy wyłącznie Pocztą Polską. Czas dostawy zamówienia za granicę to zazwyczaj od 7 do 14 dni roboczych. 

Formy płatności

Lista dostępnych form płatności:

  • BLIK
  • Google Pay, Apple Pay, Masterpass,
  • karta: Visa, Mastercard, Maestro: (debetowa lub kredytowa),
  • bankowość internetowa: Alior Bank, Bank Nowy, BNP Paribas, BOŚ, Banki Spółdzielcze, CitiHandlowy, Crédit Agricole, Getin, ING, iPKO, Inteligo, mBank, Millennium, Nest Bank, Pekao, Plus Bank, Santander,
  • tradycyjny przelew bankowy: (potwierdzenie wpłaty otrzymujemy wraz z wyciągiem bankowym za dzień poprzedni),
  • pobranie: zapłata kurierowi Inpost przy odbiorze za dopłatą 9,50 zł.

Płatności BLIK i przez system bankowości internetowej realizowane są przez PayU S.A.

Proforma

Jeżeli potrzebują Państwo proformy do dokonania płatności przelewem prosimy o zamieszczenie informacji w uwagach podczas składania zamówienia. Proformę prześlemy na wskazany adres mailowy.

Zwroty i reklamacje

Prasa nie podlega zwrotom, w przypadku pozostałych artykułów nabywca może je zwrócić 14 dni od otrzymania przesyłki. Prosimy o odesłanie zwracanych artykułów na adres firmy podany poniżej. Pytania i reklamacje prosimy kierować na adres zakupy@franchising.pl lub telefonicznie na numer +48 22 560 80 22.

Dane firmy

PROFIT system Sp. z o.o.
ul. Brązownicza 16
01-929 Warszawa
NIP 5222550821, REGON 016299073, KRS:183748