Szkolenia w pakiecie / W ramach opłaty franczyzowej GRS zapewnia wsparcie marketingowe oraz pełne szkolenie praktyczne i teoretyczne.
Niedziela
26.01.2020
– Nasz partner nie musi martwić się o konkurencję. Niewiele firm zajmuje się profesjonalnym usuwaniem graffiti – mówi Agnieszka Chmiel, specjalista ds. kontaktu z franczyzobiorcami GRS.
 

GRS wchodzi własnie na polski rynek. Wydaje się, że tego typu firm jest w Polsce mnóstwo...

I tu się pani myli. Przyszły partner nie musi się martwić o konkurencję. Marka GRS jest jedną z niewielu na polskim rynku. Niewiele firm zajmuje się profesjonalnym usuwaniem graffiti, a na pewno żadna nie korzysta z tego rodzaju chemii, jaką my polecamy. Pod koniec roku 2016 GRS – system usuwania graffiti zaczął współpracę z australijsko-amerykańskimi partnerami z firmy World’s Best, którzy produkują najlepsze substancje usuwające graffiti z rożnych powierzchni. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem systemu World’s Best na rynku czeskim, słowackim oraz w Polsce. Dzięki tej współpracy zyskałaliśmy też spore doświadczenie w skutecznym usuwaniu graffiti. Wiemy, jak to robić w sposób nieszkodliwy dla środowiska. Środki, których używamy do czyszczenia są biodegradowalne, nie niszczą środowiska naturalnego, nie trzeba ich zbierać w osobnych zbiornikach, mogą spływać wraz z wodą do odpływu lub nawet mogą być wchłaniane przez glebę.

Jest zapotrzebowanie na tego typu usługi?

Tak, i to coraz większe. Ludzie przywiązują wagę do estetycznego wyglądu otoczenia. Nie lubią oglądać efektów czyjegoś wandalizmu na sąsiednich murach. Zgłaszają się do nas również przewoźnicy kolejowi.

A ile to kosztuje?

Wszytko zależy od powierzchni, z której zmywa się graffiti. Jeśli jest to nawierzchnia gładka, cena za 1 m2 wynosi od 40 do 50 zł. Zmywanie graffiti z powierzchni chropowatych szacowane jest od 80 do 120 zł.

Gdzie szukają Państwo franczyzobiorców?

Przede wszystkim skupiamy na rozwoju tego biznesu w mniejszych miejscowościach. Osoby, które chcą z nami współpracować powinny być gotowe do założenia własnej działaności. Oczywiście zaletą jest doświadczenie w usługach czyszczących, ale jeśli przyszły franczyzobiorca nie ma wiedzy w tej dziedzinie, zapewniamy pełne szkolenie z zakresu technik mycia trudnych nawierzchni.

Jakie są koszty inwestycji?

Każdy, kto jest zdecydowany podjąć współpracę z GRS - Systemu usuwania graffiti, musi jednorazowo wpłacić 17 tys. zł. Za taką opłatę franczyzobiorca otrzymuje pełen pakiet środków czyszczących do wszystkich rodzajów powierzchni oraz przenośny system mycia ciśnieniowego. W ramach opłaty franczyzowej zapewniamy wsparcie marketingowe oraz pełne szkolenie praktyczne i teoretyczne z zabezpieczania ścian czy innych powierzchni. Gwarantujemy również pełne wyposażenie do usuwania graffiti (myjka oraz chemia myjąca i impregnaty), a także wsparcie specjalistów GRS na każdym etapie współpracy.

Rozmawiała: Maryla Pałasz

WIZYTÓWKA MARKI GRS GRAFFITI REMOVAL SYSTEM

Marka zajmuje się profesjonalnym usuwaniem grafifiti.  

  • 2 jednostki własne
  • 5 placówek franczyzowych (na terenie Czech i Słowacji) 
  • przeidywalny koszt inwestycji wynosi 17 tys. zł 

Agnieszka Chmiel, specjalista ds. kontaktu z franczyzobiorcami GRS. / "Środki, których używamy do czyszczenia są biodegradowalne, nie niszczą środowiska naturalnego. "

POPULARNE NA FORUM

Punkt przesyłek kurierskich

ja poznałem histroie moich dwóch ostatnich paczek wysyłałem radio i mikroskop zapakowane w pudełka zmierzyłem wymiary wpisałem wyliczyło mi za jedna paczke 25zl za...

68 wypowiedzi
ostatnia 22.04.2020
Co sądzicie o myjni bezdotykowej??

No właśnie podobnie jaki Nikola polecam dodatkowe sprzęty, takie jak odkurzacze, np. udoskonalenie w postaci możliwości płatności kartą.... takie niewielu z nas ma przy...

33 wypowiedzi
ostatnia 19.12.2019
Biznes na spółkę z franczyzodawcą

też przyklaskuję pomysłowi z wynajmem w selfstorage, dobrze pomyślane :)

13 wypowiedzi
ostatnia 20.01.2019
Biznes na spółkę z franczyzodawcą

też korzystam z kryspinowskiego magazynu less mess, tzn korzystałem kilka miesięcy temu, bardzo dobra jakośc usługi, jak zajdzie potrzeba to mam sprawdzony magazyn, żeby...

13 wypowiedzi
ostatnia 15.01.2019
Dom starców - biznes przemilczany

Dobry wieczór, czytam Państwa komentarze i skóra mi cierpnie jak pomyślę, że za parę miesięcy będę musiała oddać moją chorą na Alzheimera Mamę do domu seniora....

13 wypowiedzi
ostatnia 05.01.2019
Dom starców - biznes przemilczany

Nie w każdym domu opieki dzieje się źle. Ja mam matkę w ZOLu Dom Rodzinny w Nowym Dworze Mazowieckim i tam nie można się do niczego przyczepić. Starsze osoby mają...

13 wypowiedzi
ostatnia 23.12.2018
Biznes na spółkę z franczyzodawcą

jakmieszkasz w krakowie i po drodze Ci do Kryspinowa to spróbuj Less Mess ;)

13 wypowiedzi
ostatnia 08.12.2018
Przychodnia Medyczna - franczyza

teraz to same apteki i przychodnie, spoleczenstwo sie starzeje

4 wypowiedzi
ostatnia 20.11.2018