W nowym numerze "Własny Biznes FRANCHISING" podpowiadamy, w jaki biznes zainwestować, żeby zwiększyć swoje szanse na godziwe zyski.
 

W wydaniu 8/2020 (187)

POMYSŁY NA FIRMĘ

Biznes ładnie urządzony

Zainteresowanie usługami architektów wnętrz stale rośnie. Kto i jak może na tym zarobić?

Marzenia o urodzie dają zarobić

W biznes pod marką Dr Irena Eris trzeba sporo zainwestować i spełnić wysokie wymagania franczyzodawcy, ale wysiłek się opłaca.

Interes dla miłośników zwierząt

Miłość i cierpliwość do pupilów to za mało, żeby prowadzić hotel dla zwierząt. Potrzebna będzie jeszcze nieruchomość, najlepiej położona z dala od sąsiadów, oraz co najmniej kilkanaście tysięcy na start.

Otwieramy Delikatesy Centrum

Właściciel dużego sklepu spożywczego sprawniej zarządza biznesem, jeśli należy do dobrze zarządzanej sieci franczyzowej. Na jakie ułatwienia może liczyć?

Jak założyć firmę sprzątającą?

Pomysł założenia firmy sprzątającej jest pewnie tak samo powszechny jak pomysł otwarcia sklepu spożywczego. I tak samo trudny do zrealizowania.

E-FIRMA

Bistro w internecie

Gdy kolejne lokale gastronomiczne zamykają się lub zawieszają działalność z powodu obostrzeń nakładanych przez rząd, ZajeBistro rozkwita i szuka nowych franczyzobiorców.

RAPORT SPECJALNY

6 pomysłów na biznes na wsi

Agroturystyka, produkcja sera, wina albo miodu, uprawa owoców i warzyw, a może sklep rolniczy? Z dala od zgiełku, w otoczeniu natury można prowadzić wiele ciekawych i dochodowych działalności. 

STAŁO SIĘ

Będzie lepiej

Kończy się 2020 – dziwny rok, który wywrócił życie wielu osób do góry nogami. Ale jak to mówią, co nas nie zabije, to nas wzmocni. I tego się trzymajmy. 

SUPERTEMAT

Jaki biznes da zarobić w 2021 roku? 

W jaki biznes zainwestować, żeby zwiększyć swoje szanse na godziwe zyski? Oto nasze podpowiedzi. 

STEKI MENEDŻERA

Biuro nieruchomości wczoraj i dziś

– Miałem w planach otwieranie tylko własnych biur WGN. Zostałem jednak przekonany do tego, żeby spróbować franczyzy. I to się sprawdziło. Dzisiaj wiem, że franczyza to genialny sposób na rozwój partnerskiego biznesu – opowiada Leszek Michniak, prezes WGN.

WŁASNY BIZNES

Wolność kocham i rozumiem

– Dla biznesu najlepsze są rozwiązania wolnościowe. Ramy pozwalają na samoregulację rynku, nakazy go niszczą. Spróbuję przekonać do kodeksu franczyzy ministra Zbigniewa Ziobro – mówi Adam Abramowicz, rzecznik małych i średnich przedsiębiorców.

OD ZERA DO MILIONERA

Biznes wymyślony w kawiarni

Postanowili rzucić pracę w korporacji i wspólnie założyć firmę. Dziś stworzona przez nich marka jest znana na całym świecie, a oni są milionerami. O kim mowa?

KATALOG FRANCZYZ I SYSTEMÓW PARTNERSKICH

348 pomysłów na firmę. Spróbować może każdy.

Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

ABC FIRMY

Przedsiębiorcy muszą dbać o Youtube’a

Własny kanał na YouTubie powinna mieć każda firma. Kto nie zbuduje społeczności wokół swojego produktu lub usługi, nie zarobi.

ABC FRANCZYZY

Reklamacja w punkcie franczyzowym

Klient realizując swoje prawo do reklamowania produktu lub usługi, nie musi zastanawiać się, kto ponosi odpowiedzialność za wadę nabytego przez niego towaru. Powinien jedynie zdecydować, czy chce skorzystać z gwarancji, czy z rękojmi. Te dwie podstawy reklamacji różnią się między sobą terminami, zakresem i przede wszystkim adresatem żądań.

Miesięcznik Własny Biznes FRANCHISING możesz zamówić przez internet w księgarni portalu Franchising.pl (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne, wydania w formie pliku pdf). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, Top Press, a także w sklepie Publio.pl.


Zasady i warunki zakupów

Prenumerata roczna - 12 numerów w promocyjnej cenie

Prenumerata obejmuje 12 kolejnych numerów miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" i jest sprzedawana w promocyjnej cenie 59 zł. Zamawiający wybiera wydanie, od którego rozpocznie się okres prenumeraty. W pierwszej przesyłce wysyłamy miesięczniki, które ukazały się dotychczas. Kolejne numery będą nadawane w pierwszym dniu sprzedaży bezpośrednio z drukarni.

Koszt dostawy

Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna, dotyczy to wszystkich produktów dostępnych na Franchising.pl. Koszt dostawy poza Polskę:

  • Europa (w tym Rosja, Turcja i Izrael) - 25 zł (w przypadku prenumeraty 300 zł);
  • Ameryka Północna i Afryka - 30 zł (w przypadku prenumeraty 360 zł);
  • Ameryka Południowa i Azja - 36 zł (w przypadku prenumeraty 432 zł);
  • Australia i Oceania - 50 zł (w przypadku prenumeraty 600 zł).

Warunki dostawy

Zamówienia wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych po potwierdzeniu otrzymania zapłaty lub potwierdzeniu zamówienia pobraniowego. Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Czas dostawy zamówienia na terenie Polski to zazwyczaj od 1 do 5 dni roboczych. Czas dostawy kurierem Inpost to zazwyczaj 1-2 dni robocze. Przesyłki zagraniczne nadajemy wyłącznie Pocztą Polską. Czas dostawy zamówienia za granicę to zazwyczaj od 7 do 14 dni roboczych. 

Formy płatności

Lista dostępnych form płatności:

  • BLIK, Google Pay;
  • karty kredytowe: Visa, Mastercard (kredytowe, debetowe, biznesowe, Maestro),
  • przez bankowość internetową: Alior Bank, Bank Nowy, BNP Paribas, BOŚ, Banki Spółdzielcze, CitiHandlowy, Crédit Agricole, Getin, ING, iPKO, Inteligo, mBank, Millennium, Nest Bank, Pekao, Plus Bank, Santander;
  • tradycyjny przelew bankowy (potwierdzenie wpłaty otrzymujemy wraz z wyciągiem bankowym za dzień poprzedni);
  • zapłata kurierowi Inpost przy odbiorze za dopłatą 9,50 zł.

Płatności BLIK i przez system bankowości internetowej realizowane są przez PayU S.A.

Proforma

Jeżeli potrzebują Państwo proformy do dokonania płatności przelewem prosimy o zamieszczenie informacji w uwagach podczas składania zamówienia. Proformę prześlemy na wskazany adres mailowy.

Zwroty i reklamacje

Prasa nie podlega zwrotom, w przypadku pozostałych artykułów nabywca może je zwrócić 14 dni od otrzymania przesyłki. Prosimy o odesłanie zwracanych artykułów na adres firmy podany poniżej. Pytania i reklamacje prosimy kierować na adres zakupy@franchising.pl lub telefonicznie na numer +48225608022.

Dane firmy

PROFIT system Sp. z o.o.
ul. Brązownicza 16
01-929 Warszawa
NIP 5222550821, REGON 016299073, KRS:183748