W nowym numerze "Własny Biznes FRANCHISING" podpowiadamy, w jaki biznes zainwestować, żeby zwiększyć swoje szanse na godziwe zyski.
 

W wydaniu 8/2020 (187)

POMYSŁY NA FIRMĘ

Biznes ładnie urządzony

Zainteresowanie usługami architektów wnętrz stale rośnie. Kto i jak może na tym zarobić?

Marzenia o urodzie dają zarobić

W biznes pod marką Dr Irena Eris trzeba sporo zainwestować i spełnić wysokie wymagania franczyzodawcy, ale wysiłek się opłaca.

Interes dla miłośników zwierząt

Miłość i cierpliwość do pupilów to za mało, żeby prowadzić hotel dla zwierząt. Potrzebna będzie jeszcze nieruchomość, najlepiej położona z dala od sąsiadów, oraz co najmniej kilkanaście tysięcy na start.

Otwieramy Delikatesy Centrum

Właściciel dużego sklepu spożywczego sprawniej zarządza biznesem, jeśli należy do dobrze zarządzanej sieci franczyzowej. Na jakie ułatwienia może liczyć?

Jak założyć firmę sprzątającą?

Pomysł założenia firmy sprzątającej jest pewnie tak samo powszechny jak pomysł otwarcia sklepu spożywczego. I tak samo trudny do zrealizowania.

E-FIRMA

Bistro w internecie

Gdy kolejne lokale gastronomiczne zamykają się lub zawieszają działalność z powodu obostrzeń nakładanych przez rząd, ZajeBistro rozkwita i szuka nowych franczyzobiorców.

RAPORT SPECJALNY

6 pomysłów na biznes na wsi

Agroturystyka, produkcja sera, wina albo miodu, uprawa owoców i warzyw, a może sklep rolniczy? Z dala od zgiełku, w otoczeniu natury można prowadzić wiele ciekawych i dochodowych działalności. 

STAŁO SIĘ

Będzie lepiej

Kończy się 2020 – dziwny rok, który wywrócił życie wielu osób do góry nogami. Ale jak to mówią, co nas nie zabije, to nas wzmocni. I tego się trzymajmy. 

SUPERTEMAT

Jaki biznes da zarobić w 2021 roku? 

W jaki biznes zainwestować, żeby zwiększyć swoje szanse na godziwe zyski? Oto nasze podpowiedzi. 

STEKI MENEDŻERA

Biuro nieruchomości wczoraj i dziś

– Miałem w planach otwieranie tylko własnych biur WGN. Zostałem jednak przekonany do tego, żeby spróbować franczyzy. I to się sprawdziło. Dzisiaj wiem, że franczyza to genialny sposób na rozwój partnerskiego biznesu – opowiada Leszek Michniak, prezes WGN.

WŁASNY BIZNES

Wolność kocham i rozumiem

– Dla biznesu najlepsze są rozwiązania wolnościowe. Ramy pozwalają na samoregulację rynku, nakazy go niszczą. Spróbuję przekonać do kodeksu franczyzy ministra Zbigniewa Ziobro – mówi Adam Abramowicz, rzecznik małych i średnich przedsiębiorców.

OD ZERA DO MILIONERA

Biznes wymyślony w kawiarni

Postanowili rzucić pracę w korporacji i wspólnie założyć firmę. Dziś stworzona przez nich marka jest znana na całym świecie, a oni są milionerami. O kim mowa?

KATALOG FRANCZYZ I SYSTEMÓW PARTNERSKICH

348 pomysłów na firmę. Spróbować może każdy.

Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

ABC FIRMY

Przedsiębiorcy muszą dbać o Youtube’a

Własny kanał na YouTubie powinna mieć każda firma. Kto nie zbuduje społeczności wokół swojego produktu lub usługi, nie zarobi.

ABC FRANCZYZY

Reklamacja w punkcie franczyzowym

Klient realizując swoje prawo do reklamowania produktu lub usługi, nie musi zastanawiać się, kto ponosi odpowiedzialność za wadę nabytego przez niego towaru. Powinien jedynie zdecydować, czy chce skorzystać z gwarancji, czy z rękojmi. Te dwie podstawy reklamacji różnią się między sobą terminami, zakresem i przede wszystkim adresatem żądań.

Miesięcznik Własny Biznes FRANCHISING możesz zamówić przez internet w księgarni portalu Franchising.pl (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne, wydania w formie pliku pdf). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, Top Press, a także w sklepie Publio.pl.


Zasady i warunki zakupów

Koszt dostawy

Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna, dotyczy to wszystkich produktów dostępnych na Franchising.pl. Koszt dostawy poza terenem Polski:

  • Europa (w tym Rosja, Turcja i Izrael) - 25 zł (w przypadku prenumeraty 300 zł);
  • Ameryka Północna i Afryka - 30 zł (w przypadku prenumeraty 360 zł);
  • Ameryka Południowa i Azja - 36 zł (w przypadku prenumeraty 432 zł);
  • Australia i Oceania - 50 zł (w przypadku prenumeraty 600 zł).

Warunki dostawy

Wszystkie zamówienia wysyłamy w pierwszy dzień roboczy po potwierdzeniu otrzymania zapłaty. Zamówienia lekkie (do 3 egz.) wysyłamy Pocztą Polską. Zamówienia cięższe (4 lub więcej egz.) wysyłamy kurierem Inpost. Czas dostawy zamówienia na terenie Polski przez Pocztę Polską to zazwyczaj od 1 do 4 dni roboczych. Czas dostawy kurierem Inpost to zazwyczaj 1-2 dni robocze. Przesyłki zagraniczne nadajemy wyłącznie Pocztą Polską. Czas dostawy zamówienia za granicę Polski to zazwyczaj od 7 do 14 dni roboczych. UWAGA: w okresie pandemii Poczta Polska może dostarczać przesyłki dłużej, dotyczy to zwłaszcza przesyłek zagranicznych, które mogą podlegać kwarantannie. Również nasze biuro funkcjonuje w ograniczonym zakresie, więc przesyłki mogą być nadawane z opóźnieniem. 

Formy płatności

Lista dostępnych form płatności:

  • karty płatnicze: Google-Pay, Visa, MasterCard, American Express, maestro;
  • przez system bankowości internetowej: mBank, iPKO, ING, Bank Pekao S.A., Santander, Millenium, Alior, Credit Agricole, Inteligo, T-mobile, City-Handlowy,  BOŚ, Bank Nowy BFG, Toyota, Bank Spółdzielczy we Wschowie, Bank Pocztowy, Plus Bank, PayPall, Kasa Stefczyka;
  • tradycyjny przelew bankowy (potwierdzenie wpłaty otrzymujemy wraz z wyciągiem bankowym za dzień poprzedni);
  • zapłata kurierowi Inpost przy odbiorze za dopłatą 9,50 zł.

Zwroty i reklamacje

Prasa nie podlega zwrotom, pozostałe artykuły mogą być zwracane w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Pytania i reklamacje prosimy kierować na adres ksiegarnia@franchising.pl lub telefonicznie na numer +48225608022.