Made in G

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Grupa GPoland działa na rynku modowym od 1993 roku. Głównym celem firmy jest wprowadzanie na polski rynek doskonałej, markowej odzieży i dodatków znanych domów mody.

GPoland jest jedną z pierwszych agencji fashion, która stworzyła swój unikatowy model biznesowy. Jest wyłącznym przedstawicielem marek modowych z sektora premium w Polsce. GPoland w swojej ofercie posiada już ponad 70 brandów, w tym m.in: Emporio Armani, Liu Jo, Patrizia Pepe, Pinko, Furla, Calvin Klein, Ralph Lauren, Tom Tailor i wiele innych.

Koncept „Made in G” to unikalny projekt salonów multimarkowych rozwijanych na zasadzie franczyzy w ramach GPoland Multibrand Agency. Projekt łączy prestiżowe marki z portfolio GPoland, gwarantując franczyzobiorcy pełną gamę usług skrojonych na miarę. Franczyza sklepów „Made in G” jest dostępna w czterech odsłonach: 

 • Made in G Premium - Ofertę salonów stanowią kolekcje marek premium, m.in. Emporio Armani, Elisabetta Franchi, Patrizia Pepe, Liu Jo, Twinset,  Laurel czy Pinko,
 • Made in G Accessories - Butiki z luksusowymi markami akcesoryjnymi , m.in. Furla, Coccinelle, Pollini, Calvin Klein, Love Moschino czy Ralph Lauren,
 • Made in G Denim - Koncept skupiony na kategorii marek Denim – Casual, m.in. Tom Tailor, s.Oliver, Blend, Petrol, czy Casual Friday,
 • Made in G Fast Fashion - Pomysł na salon z ofertą marek z sektora Fast Fashion. Najnowsze trendy, liczne kolekcje i wiele marek do wyboru, m.in. Rinascimento, Imperial, czy  Naf Naf.
ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 1. dogodne warunki handlowe.
 2. brak opłat licencyjnych.
 3. profesjonalna pomoc przy kontraktacjach towaru oraz analizach sprzedaży.
 4. darmowe szkolenia z zakresu technik sprzedaży oraz visual merchandisingu.
 5. wsparcie marketingowe i PR.
 6. gwarancja ochrony cen detalicznych i marży.
 7. prawo do używania logo marki.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

GPoland Sp. z o.o.

ul. Połczyńska 104, 01-302 Warszawa

+48 693 678 444

asystent.development@gpoland.com.pl

gpoland.com.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Vladyslava Marchenko 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Made in G.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma GPoland Sp. z o.o. (ul. Połczyńska 104, 01-302 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Made in G oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie gpoland.com.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.