BLU Salony Łazienek

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Salony łazienek BLU to lider na rynku branży wyposażenia łazienek. Posiadamy w ofercie produkty polskich jak i zagranicznych producentów: płytki ceramiczne, armatura, ceramika sanitarna. Ekspozycje w salonach to szereg gotowych rozwiązań powiązany z fachowym doradztwem w zakresie sprzedaży i projektowania. Zapewniamy dostęp do szerokiej oferty produktów dedykowanych jak i marek własnych w konkurencyjnych cenach. 
Naszym ogromnym atutem jest fakt, iż Sieć Salonów BLU współpracują z naszym nowoczesnym Centrum logistycznym (30 tys. miejsc paletowych), które zapewnia dostęp do szerokiej gamy produktów, co zdecydowanie przekłada się na szybką realizacje zamówień naszych Klientów.

JEDNOSTKI WŁASNE

 7 salonów własnych:

·      Bydgoszcz ul. Jagiellońska 94A, 

·      Lublin ul. Mełgiewska 2B.

·      Rzeszów Al. T. Rejtana 51

·      Inowrocław ul. Staszica 67

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

43 salony łazienkowe:

                      ·        Kołobrzeg ul. Morska 33a,

·        Poznań ul. Głogowska 425,

·        Nowy Sącz ul. Zielona 45,

·       Białystok ul. Składowa 12,

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

W ramach przystąpienia do sieci salonów łazienkowych Blu oferujemy:

·        przygotowanie projektu salonu oraz adaptacji lokalu w zakresie i na warunkach uzgodnionych w umowie partnerskiej

·        budowę i współfinansowanie ekspozycji salonu aktualizację ekspozycji zgodnie z trendami obowiązującymi na rynku

·        obsługę logistyczną zapewniającą realizację zamówień oprogramowanie i sprzęt IT do obsługi sprzedaży- również program do  projektowania

·        asystę regionalnego menedżera sieci

·        wsparcie w postaci działań marketingowych i udostępnienia materiałów   reklamowych stosowanych w ramach sieci

 


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Suma inwestycji zależy od lokalizacji oraz niezbędnych potrzeb adaptacji lokalu. Może kształtować się od 40-80 tys. zł - plus opłata licencyjna. Do końca roku 2020 preferencyjne warunki wstąpienia do sieci.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

·        Minimalna powierzchnia lokalu 350 m(maksymalna 600 m2) - pomagamy negocjować korzystne warunki najmu,

·        Zorganizowanie i zapewnienie wysokiego standardu obsługi klienta,

·        Kreatywności i zaangażowania w prowadzenie działalności,

·        Mile widziane doświadczenie w branży.

 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

BR Konsorcjum Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Refleks Sp. k.

ul. Składowa 12, 15-399 Białystok

(85) 745 04 40

krzysztof.kraczkowski@blu.com.pl

blu.com.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Krzysztof Kraczkowski tel. 698 843 201

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do BLU Salony Łazienek.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.