BLU Salony Łazienek

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Salony Łazienek BLU to lider na rynku branży wyposażenia łazienek. Posiadamy w ofercie produkty polskich, jak i zagranicznych producentów: płytki ceramiczne, armatura, ceramika sanitarna. Ekspozycje w salonach to szereg gotowych rozwiązań powiązany z fachowym doradztwem w zakresie sprzedaży i projektowania. Zapewniamy dostęp do szerokiej oferty produktów dedykowanych oraz marek własnych.

Naszym ogromnym atutem jest fakt, iż Sieć Salonów Łazienek BLU korzysta z własnego nowoczesnego centrum logistycznego (30 tys. miejsc paletowych), zlokalizowanego w centralnej Polsce, co zapewnia stały dostęp do szerokiej gamy produktów i zdecydowanie przekłada się na szybką realizację zamówień naszych Klientów. Sieć Salonów Łazienek BLU liczy już ponad 55 lokalizacji w całej Polsce.

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
Salon łazienek Blu w Dębicy
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

W ramach przystąpienia do Sieci Salonów Łazienek BLU oferujemy:

 • przygotowanie projektu salonu oraz adaptacji lokalu w zakresie i na warunkach uzgodnionych w umowie franczyzowej,
 • budowę i częściowe współfinansowanie ekspozycji salonu oraz aktualizację ekspozycji zgodnie z trendami obowiązującymi na rynku,
 • wypracowane atrakcyjne warunki handlowe z ponad 30-stoma producentami polskimi, jak i zagranicznymi oraz dostęp do szerokiego asoryymentu trzech marek własnych 
 • obsługę logistyczną zamówień z wysyłką pod wskazany adres,
 • szereg szkoleń dla personelu,
 • program do projektowania łazienek,
 • asystę regionalnego kierownika sprzedaży, 
 • wsparcie w postaci działań marketingowych i udostępnienia materiałów  reklamowych stosowanych w ramach sieci.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Całkowita suma inwestycji wraz z przygotowaniem ekspozycji zależy od wielkości lokalu oraz niezbędnych potrzeb adaptacji lokalu. Może kształtować się od ok 150 tys. zł do 200 tys. zł. 


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • powierzchnia lokalu 300 do 600 m2 - pomagamy negocjować korzystne warunki najmu,
 • zorganizowanie i zapewnienie wysokiego standardu obsługi klienta,
 • własny system sprzedażowy,
 • kreatywność i zaangażowanie w prowadzenie działalności,
 • mile widziane doświadczenie w branży.

 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

BR Konsorcjum Sp. z o.o. Refleks Sp. k.

ul. Składowa 12, 15-399 Białystok

(85) 745 04 40

dariusz.wieczerzak@blu.com.pl

blu.com.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Dariusz Wieczerzak 

Dyrektor sprzedaży 

Tel. 728 391 191

Email: dariusz.wieczerzak@blu.com.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do BLU Salony Łazienek.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma BR Konsorcjum Sp. z o.o. Refleks Sp. k. (ul. Składowa 12, 15-399 Białystok). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego BLU Salony Łazienek oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie blu.com.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.