BLU Salony Łazienek

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Salony łazienek BLU to lider na rynku branży wyposażenia łazienek. Posiadamy w ofercie produkty polskich jak i zagranicznych producentów: płytki ceramiczne, armatura, ceramika sanitarna. Ekspozycje w salonach to szereg gotowych rozwiązań powiązany z fachowym doradztwem w zakresie sprzedaży i projektowania. Zapewniamy dostęp do szerokiej oferty produktów dedykowanych jak i marek własnych w konkurencyjnych cenach.

Naszym ogromnym atutem jest fakt, iż Sieć Salonów BLU współpracują z naszym nowoczesnym Centrum logistycznym (30 tys. miejsc paletowych), które zapewnia dostęp do szerokiej gamy produktów, co zdecydowanie przekłada się na szybką realizacje zamówień naszych Klientów. Sieć Blu na dzień dzisiejszy stanowią 52 salony łazienek.

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

W ramach przystąpienia do sieci salonów łazienkowych Blu oferujemy:

  • przygotowanie projektu salonu oraz adaptacji lokalu w zakresie i na warunkach uzgodnionych w umowie franczyzowej,
  • budowę i częściowe współfinansowanie ekspozycji salonu aktualizację ekspozycji zgodnie z trendami obowiązującymi na rynku,
  • obsługę logistyczną zamówień z wysyłką pod wskazany adres
  • asystę regionalnego menedżera sieci,
  • wsparcie w postaci działań marketingowych i udostępnienia materiałów   reklamowych stosowanych w ramach sieci.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Suma inwestycji zależy od lokalizacji oraz niezbędnych potrzeb adaptacji lokalu. Może kształtować się od 80-150 tys. zł - plus opłata licencyjna. 


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • Minimalna powierzchnia lokalu 350 m(maksymalna 600 m2) - pomagamy negocjować korzystne warunki najmu,
  • Zorganizowanie i zapewnienie wysokiego standardu obsługi klienta,
  • Własny system sprzedażowy 
  • Kreatywności i zaangażowania w prowadzenie działalności,
  • Mile widziane doświadczenie w branży.

 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

BR Konsorcjum Sp. z o.o. Refleks Sp. k.

ul. Składowa 12, 15-399 Białystok

(85) 745 04 40

dariusz.wieczerzak@refleks.pl

blu.com.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

 

Dariusz Wieczerzak 

Dyrektor sprzedaży 

Tel. 728 391 191

Email: dariusz.wieczerzak@refleks.pl 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do BLU Salony Łazienek.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma BR Konsorcjum Sp. z o.o. Refleks Sp. k. (ul. Składowa 12, 15-399 Białystok). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego BLU Salony Łazienek oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie blu.com.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.