Viviamo Ubezpieczamy

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Viviamo Ubezpieczamy ​to ogólnopolska sieć biur, w których zapewniamy klientom dostęp do oferty 30 towarzystw ubezpieczeniowych. 

Nasza gama produktów obejmuje sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, zdrowotnych, turystycznych oraz na życie. Posiadamy ofertę dla klientów indywidualnych i dla firm.​

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

105

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Biuro współfinansowane przez franczyzodawcę:

 • zapewniamy podświetlany kaseton na elewacji budynku, reklamę w lokalu,
 • współfinansujemy zakup mebli,
 • wspólnie zorganizujemy otwarcie biura.

Wyjątkowe na rynku wsparcie marketingowe:

 • wspólnie z franczyzobiorcą zorganizujemy eventy, promocje dla Klientów. Na imprezy zapewnimy namiot, roll-up, standy, banery i gadżety,
 • przygotowujemy kwartalne promocje, bezpłatne karty dla Klientów z poradami prawnymi, medycznym concierge i ubezpieczeniem NNW.

Profesjonalne wsparcie merytoryczne:

 • opieka regionalnego dyrektora sprzedaży,
 • biuro wsparcia Aagenta - własna infolinia (20 osobowe call center) dedykowana dla partnerów,
 • szkolenia i warsztaty w centrali i biurach partnerów.

Dla liderów auto służbowe w oparciu o indywidualne palny sprzedażowe.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • licencja ustalana ind., min. 2 tys. zł,
 • inwestycja zależy od stanu technicznego lokalu, przeciętnie 10 tys. zł.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Franczyzobiorca Viviamo musi spełniać następujące kryteria:

 • wykształcenie średnie,
 • zaangażowanie i uśmiech.

Doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń jest mile widziane, ale nie jest warunkiem koniecznym.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Viviamo Sp. z o.o.

ul. Żeromskiego 13A, 66-400 Gorzów Wielkopolski

95 737 90 30

a.studzinska@viviamo.pl

viviamo.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Aneta Studzińska 731 800 950

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Viviamo Ubezpieczamy.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Viviamo Sp. z o.o. (ul. Żeromskiego 13A, 66-400 Gorzów Wielkopolski). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Viviamo Ubezpieczamy oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie viviamo.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.