Made in M

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Owl International to agent współpracujący z największymi domami mody, skupiający na polskim rynku marki należące do Max Mara Fashion Group. Od chwili zawiązania naszej działalności z sukcesem wprowadziliśmy na polski rynek marki Max Mara, Weekend by Max Mara, Marella, Pennyblack.

Owl International stawiając na rozwój sieci sprzedaży marek odzieżowych i akcesoryjnych, proponuje zainteresowanym współpracę w formie salonu monobrandowego w ramach franchisingu lub w formie butików multibrandowych Made In M, polegających na odpowiednim doborze portfolio. W tej chwili w portfolio naszych marek znajdują się: Max Mara, Weekend by Max Mara, Max & Co. , Pennyblack, Marella, Persona by Marina Rinaldi, Iblues

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  1. dogodne warunki handlowe,
  2. brak opłat licencyjnych,
  3. profesjonalna pomoc przy kontraktacjach towaru oraz analizach sprzedaży,
  4. darmowe szkolenia z zakresu technik sprzedaży oraz visual merchandisingu,
  5. wsparcie marketingowe i PR,
  6. gwarancja ochrony cen detalicznych i marży, prawo do używania logo marki.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Owl International Sp. z o.o.

ul. Połczyńska 104, 01-302 Warszawa

603 456 500

development@gpoland.com.pl

owl.com.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Monika Szurgot

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Made in M.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.