Pierre Cardin

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Chciałem aby moje nazwisko stało się marką a nie tylko etykietą”. Pierre Cardin

Firma Ahlers AG jest jednym z największych ,notowanych na giełdzie, producentów odzieży w Europie. Specjalizuje się w modzie męskiej. Przez dziesięciolecia jeden z największych europejskich graczy, zarówno jeśli chodzi o kanały sprzedaży, jak i siedem różnych marek, które oferuje swoim klientom.

Marka Premium jaką jest Pierre Cardin należy do najsłynniejszych w świecie. Jak powiada Pierre Cardin, produkty marki Pierre Cardin to nie moda dla milionerów, lecz dla milionów: komercyjna, wartościowa i sygnalizująca wysokie aspiracje w odniesieniu do wzornictwa. Moda ze znakiem Pierre Cardin jest przeznaczona dla mężczyzn, którzy w czasie wolnym i w biznesie zawsze chcą wyglądać modnie i nowocześnie, są zadbani, kładą nacisk na idealne dopasowanie i oczekują atrakcyjnego stosunku ceny do jakości. 

Pierre Cardin otworzył modę na świat i sprawił, że luksusowe krawiectwo stało się bardziej dostępne. Kosmopolityczna, stylowa i wyznaczająca nowe kierunki: oto przymioty charakteryzujące markę Pierre Cardin.

Prawdziwe marki żyją własnym życiem w realnym świecie.

JEDNOSTKI WŁASNE

7

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

41

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • branżowe „know-how”,
 • nowoczesną koncepcję sklepu,
 • wyposażenie sklepu,
 • narzędzia marketingowe,
 • profesjonalne zarządzanie,
 • szkolenie personelu,
 • doradztwo rekrutacyjne,
 • opiekę wykfalifikowanego merchendaisera,
 • serwis klienta,
 • podręcznik franczyzy,
 • wsparcie w negocjacjach z podmiotem wynajmującym.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Brak opłat wstępnych. Przewidywana kwota inwestycji ok. 300 tys. zł.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • lokalizacja sklepu w dobrym otoczeniu marek premium plus,
 • 100-130 mkw. powierzchni sprzedażowej sklepu,
 • doświadczenie w sprzedaży detalicznej.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY
franchising association

Ahlers-Poland Sp. z o.o.

ul. Zbożowa 29, 45-837 Opole

(+48) 662 274 705

malgorzata.zagdanska@ahlers-poland.com

ahlers-ag.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Małgorzata Zagdańska

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Pierre Cardin.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.