Pierre Cardin

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Chciałem aby moje nazwisko stało się marką a nie tylko etykietą”. Pierre Cardin

         Firma Ahlers AG jest jednym z największych ,notowanych na giełdzie, producentów odzieży w Europie. Specjalizuje się w modzie męskiej. Przez dziesięciolecia jeden z największych europejskich graczy, zarówno jeśli chodzi o kanały sprzedaży, jak i siedem różnych marek, które oferuje swoim klientom.

         Marka Premium jaką jest Pierre Cardin należy do najsłynniejszych w świecie. Jak powiada Pierre Cardin, produkty marki Pierre Cardin to nie moda dla milionerów, lecz dla milionów: komercyjna, wartościowa i sygnalizująca wysokie aspiracje w odniesieniu do wzornictwa. Moda ze znakiem Pierre Cardin jest przeznaczona dla mężczyzn, którzy w czasie wolnym i w biznesie zawsze chcą wyglądać modnie i nowocześnie, są zadbani, kładą nacisk na idealne dopasowanie i oczekują atrakcyjnego stosunku ceny do jakości. 

         Pierre Cardin otworzył modę na świat i sprawił, że luksusowe krawiectwo stało się bardziej dostępne. Kosmopolityczna, stylowa i wyznaczająca nowe kierunki: oto przymioty charakteryzujące markę Pierre Cardin.

Prawdziwe marki żyją własnym życiem w realnym świecie.

JEDNOSTKI WŁASNE

7

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

41

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Branżowe „Know How”.
 • Nowoczesną koncepcję sklepu.
 • Wyposażenie sklepu.
 • Narzędzia marketingowe.
 • Profesjonalne zarządzanie.
 • Szkolenie personelu.
 • Doradztwo rekrutacyjne.
 • Opiekę wykfalifikowanego merchendaisera.
 • Serwis klienta.
 • Podręcznik franczyzy.
 • Wsparcie w negocjacjach z podmiotem wynajmującym.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Brak opłat wstępnych. Przewidywana kwota inwestycji ok 300 tys. zł.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Lokalizacja sklepu w dobrym otoczeniu marek premium plus.
 • 100-130m2 powierzchni sprzedażowej sklepu.
 • Doświadczenie w sprzedaży detalicznej.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY
franchising association

Ahlers-Poland Sp. z o.o.

ul. Zbożowa 29, PL 45-837 Opole

(+48) 662 274 705

malgorzata.zagdanska@ahlers-poland.com

ahlers-ag.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Małgorzata Zagdańska

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Pierre Cardin.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.