Daisy - Specjalistyczne sklepy z artykułami dla zwierząt domowych

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Oferujemy sprawdzony system Franczyzy Depozytowej oparty na wieloletnim doświadczeniu w handlu artykułami dla zwierząt domowych. Nasz sklep wyróżnia się doskonałą obsługą i bogatą ofertą, w której każdy klient znajdzie coś dla siebie. Zapewniamy całkowicie wyposażony i zatowarowany sklep z ciągłymi dostawami towaru bezpośrednio do placówki​.

JEDNOSTKI WŁASNE

  1. ul. Nowodąbrowska 127, 33-100 Tarnów

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

5​ - Rzeszów, Warszawa, Gdańsk (x2), Kraków 

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Franczyzobiorca może liczyć na nasze wsparcie marketingowe, doradztwo, szkolenia oraz pomoc w prowadzeniu sklepu przez cały okres trwania współpracy. Wypracowane metody sprzedaży oraz przetestowane rozwiązania handlowe i marketingowe sprawiają, że sklep jest bardzo dobrze odbierany przez naszych klientów.​


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Od 27,9 tys. zł netto (kwota inwestycji jest uzależniona od wielkości lokalu)


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Poszukujemy osób gotowych do prowadzenia działalności gospodarczej z pozytywnym nastawieniem do klienta. Przedsiębiorca musi dysponować lokalem własnym lub wynajętym o powierzchni od 25-80+ mkw. Lokal musi być wykończony wg standardów wymaganych przez Daisy Sklep Zoologiczny.​

Miasta: powyżej 15 tys. mieszkańców


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Avokado - Remigiusz Sonik

ul. Nowodąbrowska 127, 33-100 Tarnów

biuro@daisy-sklep.pl

daisy-sklep.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Remigiusz Sonik

  +48 601 426 559

Barbara Sonik

  +48 721 363 780

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Daisy - Specjalistyczne sklepy z artykułami dla zwierząt domowych.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Avokado - Remigiusz Sonik (ul. Nowodąbrowska 127, 33-100 Tarnów). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Daisy - Specjalistyczne sklepy z artykułami dla zwierząt domowych oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie daisy-sklep.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.