Brutale

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Brutale jest zastrzeżonym znakiem towarowym, który z powodzeniem działa na europejskim rynku mody. Oferujemy niestandardowe garnitury i koszule dopasowane do wymagań klienta. Pobierz wymiary od klienta, my zajmiemy się resztą.

Nasze produkty są wytwarzane przez krawców z UE, którzy mają ponad 10-letnie doświadczenie w branży. Korzystamy z najnowszego sprzętu wysokiej technologii dostępnego na rynku. Praca dzieci nie jest wykorzystywana przy produkcji naszych ubrań, a naszymi dostawcami tkanin są niektóre z wiodących światowych firm, takie jak Vitale Barberis Canonico, E. Thomas, Lanificio Cerruti Lanificio F.lli Cerruti, Thomas Mason, Canclini Tessile.

Produkty wytwarzana na zamówienie prosperują na całym świecie, w tym w Europie. Ludzie są zmęczeni sztampowymi ubraniami. W czasach globalizacji i masowej produkcji każdy chce się odróżnić od innych - od obudowy telefonu komórkowego po samochód. Odzież, a zwłaszcza garnitury, nie są wyjątkiem. Przez stulecia odzież męska była symbolem sukcesu, bogactwa i zaufania.

Korzyści ze współpracy

 • Czy chcesz pracować w przytulnym i luksusowym sklepie z garniturami?
 • Czy chcesz codziennie spotykać się z interesującymi i inteligentnymi ludźmi?
 • Czy chcesz oferować garnitury na wymiar bez niezbędnego sprzętu do szycia?
 • Czy chcesz oferować swoim klientom najlepszej jakości męskie garnitury i koszule wykonane w Europie z tkanin włoskich i angielskich?

Franczyza Brutale jest oferowana osobom, które mają lub nie mają doświadczenia w świecie mody. To łatwiejsze niż możesz sobie wyobrazić.

Dzięki naszej franczyzie możesz zaoszczędzić spore pieniądze, które musiałbyś zainwestować w wynajem lub kupno nieruchomości, zakup drogich profesjonalnych maszyn, zatrudnienie wysoko wykwalifikowanych krawców, czy utrzymanie zapasów tkanin. Mamy dla Ciebie wszystkie te rzeczy, więc pozostawiamy Ci tylko pomiar i sprzedaż. I na koniec, otrzymujesz świetne ceny hurtowe garniturów i koszul, co daje ogromną przewagę konkurencyjną na lokalnym rynku.

JEDNOSTKI WŁASNE

Sofia, Mediolan, Londyn

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

W Europie działa 7 franczyzobiorców, którzy oferują nasze produkty i pobierają wymiary. Nasz franczyzobiorca nie musi posiadać lokalu sklepowego, aby skutecznie oferować produkty i mierzyć klientów.

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Know-how w zakresie założenia i prowadzenia biznesu;
 • Produkcja i dostawa w ciągu 15 dni do każdego miejsca w Europie;
 • Szkolenie pracowników, w tym szkolenie pomiarowe, sprzedażowe, marketingowe;
 • Projekt i doradztwo w zakresie wnętrza Twojego sklepu / atelier;
 • Projektowanie i drukowanie materiałów marketingowych, takich jak wizytówki, ulotki, banery rolkowe, karty zniżkowe dla członków itp.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Inwestycja obejmuje następujące koszty:

 • 5 tys. euro (ok. 21 tys. zł) wstepnej opłaty licencyjnej,
 • 3 tys. euro (ok. 12,9 tys. zł) na próbki garniturów i tkanin,
 • 12 tys. euro (ok. 51,6 tys. zł) na know-how, szkolenie pracowników, wsparcie marketingowe (nie obejmuje budżetu na reklamę w Twojej okolicy),
 • opcjonalnie 5 tys. euro (ok. 21,5 tys. zł) za próbki koszul szytych na miarę, w tym.przykładowe wiązanki koszulek i tkanin,
 • brak jakichkolwiek bieżących opłat franczyzowych,
 • brak jakichkolwiek opłat marketingowych.

Będziesz mieć szansę na uruchomienie działającego modelu biznesowego w kwocie 20 tys. euro (ok. 86 tys. zł) w przypadku samych garniturów lub 25 tys. EUR (ok. 107,5 tys. zł), jeśli chcesz zaoferować również koszule na miarę.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Nasza franczyza jest skierowana do:

 • Mężczyzn i kobiet z doświadczeniem sprzedażowym lub bez niego, ponieważ zapewnimy pełne szkolenie,
 • Osób zainteresowanych modą, ale niekoniecznie wykształconych w tej dziedzinie,
 • Inwestorów, którzy chcą rozszerzyć swoje portfolio,
 • Ludzi, którzy mają wiele kontaktów i lubią nawiązywać nowe kontakty,
 • Absolutnie nie ma wymogu, abyś Ty lub Twoi pracownicy byli krawcami.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

AMOKIN LTD

Sofia, Bulgaria

+359 885 558 858

office@brutale.eu

brutale.eu

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Karolina Dalkalacheva

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Brutale.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma AMOKIN LTD (Sofia, Bulgaria). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Brutale oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie brutale.eu.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.