Sob-Drew

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Jesteśmy wielopokoleniowym (rodzinnym) przedsiębiorstwem, którego początki sięgają wczesnych lat 50-tych ubiegłego wieku. Dzięki stolarskim umiejętnościom naszych wykwalifikowanych pracowników, ich wieloletniemu doświadczeniu w pracy z drewnem i najnowocześniejszemu wyposażeniu naszej pracowni, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Wyznajemy zasadę bezkompromisowości w stosunku do jakości. Produkcja i montaż schodów oraz drzwi z drewna to nasza pasja.

Firma „Sob-Drew” pomoże Tobie uruchomić własny salon ze schodami i drzwiami, gdzie będą eksponowane produkty najwyższej klasy. Właścicielem każdego z salonów jest indywidualny przedsiębiorca, który posiada wyłączność na prowadzenie salonu w danym mieście oraz ma pierwszeństwo przy poszerzaniu swojego obszaru działań, przez co pierwsi franczyzobiorcy otrzymują najwięcej. 

Oczywiście nie jesteśmy w stanie opisać w ogłoszeniu wszystkich zalet w/w biznesu, dlatego postaw swój pierwszy krok już teraz i daj się nam poznać poprzez uzupełnienie krótkiej ankiety.

Link do ankiety

JEDNOSTKI WŁASNE

4

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

1

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Partner biznesowy, który zdecyduje się na współpracę z nami i uruchomi własny salon, otrzyma od nas:

 • wyposażenie salonu w schody i drzwi drewniane najwyższej klasy,
 • szkolenie z zakresu pomiarów oraz obsługi klienta,
 • szkolenie z zakresu montażu schodów i drzwi,
 • stałe wsparcie w zakresie marketingu i sprzedaży produktów przez cały okres współpracy,
 • jasne i przejrzyste zasady współpracy,
 • wyłączność działania na danym obszarze,
 • wsparcie przy pozyskaniu klienta,
 • pomoc w pozyskaniu i negocjacjach warunków najmu lokalu,
 • pomoc w przygotowaniu projekt aranżacji salonu oraz reklamy zewnętrznej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej, koniecznie zerknij na naszą stronę internetową www.sob-drew.pl oraz wejdź na facebook.com/schody.sobdrew i zwróć uwagę na rekomendacje od naszych zadowolonych klientów. :)


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • opłata wstępna 0 zł,
 • samochód dostawczy,
 • 6 proc. od obrotu netto,
 • narzędzia niezbędne do montażu schodów i drzwi 10 tys. zł,
 • ekspozycja schodów oraz drzwi - od 20 tys. zł.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Franczyza „Sob-Drew”

Zachęcamy do współpracy osoby, które chciałyby spełnić marzenie o własnej, dobrze prosperującej firmie lub myślą o rozwoju już prowadzonej działalności. Polacy coraz większą wagę przywiązują do estetyki miejsc, w których przebywają, co za tym idzie, rynek artykułów wykończenia wnętrz dynamicznie się rozwija. Idąc w ślad za tym trendem oferujemy najbogatszy na rynku wybór schodów i drzwi z drewna marki „Sob-Drew”

Jeśli masz doświadczenie w montażu schodów i drzwi z drewna, jesteś idealnym kandydatem. Jeśli jednak nie posiadasz w/w doświadczenia, nie martw się. Wystarczy, że masz zdolności manualne, tzn. „lubisz majsterkować”, czujesz się w tym dobry, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Ważne, że masz zapał do rozwijania własnej firmy, a my całej reszty Cię nauczymy.

Własna firma to nie tylko prestiż. Oczywistym jest, że przedsiębiorca, który rozwija własną firmę, liczy na duże zyski finansowe z prowadzenia własnej działalności. Jesteśmy przekonani, że zaproponowany przez nas model prowadzenia biznesu spełni Twoje oczekiwania.

Poszukujemy partnerów biznesowych w całym kraju. 

Pozdrawiam potencjalnych zainteresowanych. ;)  

Tomasz Sobik


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

„Sob-Drew” Tomasz Sobik

ul. Radosna 5, 44-264 Jankowice Rybnickie

535 153 153

sobik@sob-drew.pl

sob-drew.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Tomasz Sobik

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Sob-Drew.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.