Sensi Hemp

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Sensi Hemp jest najbardziej rozpoznawalną i zaufaną siecią specjalistycznych sklepów Konopnych w Polsce. Jesteśmy niekwestionowanym liderem jednej z najdynamiczniej rozwijających się branż w Europie. 

Szeroki wybór unikalnych produktów własnych, ugruntowana pozycja na rynku, najwyższa jakość obsługi oraz przyjazny wystrój powodują, że nasze sklepy docierają do bardzo szerokiej grupy odbiorców. W 2019 roku wprowadziliśmy na rynek ponad 30 autorskich produktów, z których niektóre już teraz z powodzeniem sprzedajemy na rynkach zagranicznych. Opracowany model biznesowy gwarantuje szybki zwrot z inwestycji oraz stałe zarobki na wysokim poziomie.  

JEDNOSTKI WŁASNE

1 sklep własny (Rzeszów)

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

14

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • wielokanałowe wsparcie marketingowe oraz sprzedażowe,
 • darmowe szkolenia, know-how ekspertów z branży,
 • pomoc w przygotowaniu lokalu,
 • ponad 30 własnych, unikatowych produktów konopnych,
 • możliwość rozszerzenia działalności o sprzedaż hurtową na danym terytorium,
 • dedykowana platforma e-commerce,
 • opcja wyłączności terytorialnej.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • brak opłaty wstępnej,
 • zatowarowanie: od 20 tys. zł,
 • koszty remontu/wystroju oraz przygotowania sprzedaży ustalane indywidualnie dla każdego lokalu,
 • całkowity koszt inwestycji już od 40 tys. zł (możliwość częściowego finansowania).

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • opłata obrotowa 5 proc. netto miesięcznie,
 • miejscowość min. 15 tys. mieszkańców,
 • odpowiednia lokalizacja.

 

 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Sesni Hemp Sp. z o.o.

ul. Mickiewicza 19, 35-064 Rzeszów

660 340 110

kontakt@sensihemp.pl

sensihemp.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Daniel Pięciak

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Sensi Hemp.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Sesni Hemp Sp. z o.o. (ul. Mickiewicza 19, 35-064 Rzeszów). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Sensi Hemp oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie sensihemp.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.