Honda, Honda Marine, Orec, Kubota, Mikasa

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Aries Power Equipment jest Generalnym Dystrybutorem Maszyn i Urządzeń HONDA w Polsce i od 1992 r. wprowadza na polski rynek szeroką gamę produktów HONDA – lidera światowej myśli technologicznej i marki znanej na świecie z wysokiej jakości produkowanych maszyn. 

Od wielu lat HONDA znajduje się w światowej czołówce najlepszych marek. W  najnowszym rankingu „Best Global Brands 2019” (Najlepsze Marki Świata), Honda zajmuje 29. pozycję. Marka Honda jest również od lat doceniana za stosowanie rozwiązań przyjaznych dla środowiska. Koncern stale pracuje nad innowacyjnymi rozwiązaniami problemów związanych ze zmianami klimatycznymi w celu zachowania czystego powietrza i efektywnego wykorzystywania zasobów. Koncern Honda, idąc z duchem potrzeb nowoczesnego świata, rozwija m. in. ekologiczną technikę w ogrodzie  proponując nowe urządzenia bateryjne oraz przyjazne dla otoczenia, wyciszone urządzenia spalinowe o ponadnormatywnie obniżonym poziomie emisji spalin. 

Aries Power Equipment od lat jest uznanym dostawcą najwyższej jakości produktów dla osób indywidualnych oraz instytucji publicznych i służb państwowych. Firma oferuje nowoczesne urządzenia HONDA do pielęgnacji  ogrodów, jak inteligentny robot koszący Honda Miimo,  wielozadaniowe kosiarki Super Komfort oraz IZY, kosiarki akumulatorowe IZYON, narzędzie wielofunkcyjne Honda Versatool do kompleksowej pielęgnacji zieleni, profesjonalny zestaw Multipro do pielęgnacji zieleni i utrzymania przestrzeni miejskich oraz silniki do maszyn, agregaty prądotwórcze, motopompy, odśnieżarki oraz karczownice do wysokich traw OREC i maszyny do zrębkowania GTS wyposażone w niezawodne silniki Honda. Aries Power Equipment dostarcza także produkty HONDA MARINE, tj. silniki zaburtowe i łodzie motorowe. Jako firma z kapitałem japońskim jest również wyłącznym dystrybutorem maszyn i urządzeń japońskich producentów Kubota, Mikasa, OREC, Daishin, Matsusaka i Airman.

Oferta firmy jest dostępna w ponad 200 Autoryzowanych Punktach Dilerskich i Serwisowych w Polsce. www.mojahonda.pl

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

120

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Depozyt maszyn i urządzeń do przeprowadzania prezencji klientom, podczas pokazów i targów, itp.;
 • Szkolenia handlowe dla poszczególnych grup produktowych;
 • Szkolenia serwisowe;
 • Wsparcie podczas lokalnych targów, prezencji, itp.;
 • Promocje dilera na rynku lokalnym;
 • Wsparcie reklamowe i marketingowe sieci dilerskiej;
 • Wyposażenie w regały, stojaki itp. do prezencji maszyn i urządzeń;
 • Wyposażenie w  foldery, ulotki, materiały reklamowe;
 • Stały dostęp do materiałów reklamowych i promocyjnych;
 • Przekazywanie aktualnych informacji w formie newsletterów, spotkań z menagerami produktów oraz z opiekunami regionalnymi.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

100 tys. zł


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży i serwisowaniu maszyn i urządzeń z silnikami spalinowymi;
 • Wydzielone odpowiednie miejsce ekspozycji maszyn i urządzeń;
 • Wydzielone miejsce dla serwisu sprzedawanych maszyn i urządzeń;
 • Zakup referencyjnej ilości regałów i stojaków wystawienniczych;
 • Oznaczenie zewnętrzne wg standardu;
 • Zatowarowanie w referencyjne maszyny i urządzenia oraz części zamienne i akcesoria;
 • Przestrzeganie etyki dilerskiej; 
 • Promocję na rynku lokalnym w mediach, podczas targów, itp.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Aries Power Equipment Sp. z o.o.

Puławska 467, 02- 844 Warszawa,

(22) 861 43 01

info@ariespower.pl

mojahonda.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Marcin Wodzyński m.wodzynski@ariespower.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Honda, Honda Marine, Orec, Kubota, Mikasa.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Aries Power Equipment Sp. z o.o. (Puławska 467, 02- 844 Warszawa,). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Honda, Honda Marine, Orec, Kubota, Mikasa oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie mojahonda.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.