Bazar Odzieżowy

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Oferujemy Państwu współpracę na zasadach franczyzy w ramach naszej marki Bazar odzieżowy. 
Bazar Odzieżowy to sklepy z odzieżą nową i używaną oferujące wysokiej jakości towar pochodzący z Europy Zachodniej. Towar jest dostarczany w 15-25 kilogramowych workach, odzież jest posortowana i gotowa do powieszenia. 

Do każdego franczyzobiorcy podchodzimy indywidualnie, a naszym celem jest pełna satysfakcja i zadowolenie partnera. Dbamy o atrakcyjność naszej oferty, dlatego co tydzień następuje całkowita wymiana towaru. Franczyzobiorca sam decyduje czy towar będzie sprzedawany na kilogramy czy wyceniany za sztukę, sam ustala godziny otwarcia sklepu.

Przyszłym franczyzobiorcom nasza firma gwarantuje pełne wsparcie na każdym etapie współpracy. Zapraszamy do współpracy istniejące sklepy z odzieżą używaną oraz osoby chcące mieć własny dochodowy biznes.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

19

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • pomoc w wyborze lokalizacji, aranżacji wnętrza i przy zakupie wyposażenia,
  • pomoc przy wyborze towaru (np. na rozpoczęcie działalności ), całkowita wymiana towaru co tydzień,
  • pomoc i doradztwo przez cały okres działalności,
  • pomoc w działaniach merketingowych i promocyjnych.
  • liberalna umowa franczyzowa transport towaru

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

  • Kwota inwestycji od 8 tys.zł
  • Opłata franczyzowa 5 tys. zł.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • lokal min. 25 m2
  • operatywność i zaangażowanie właściciela w prowadzenie własnego biznesu
  • miasta od 3 tys. mieszkańców.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Euro-biznes Kozlowski Jan

ul. Rawicka 9, 60-113 Poznan

575 002 841

biuro@bazarodziezowy.pl

bazarodziezowy.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Jan Kozłowski

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Bazar Odzieżowy.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Euro-biznes Kozlowski Jan (ul. Rawicka 9, 60-113 Poznan ). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Bazar Odzieżowy oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie bazarodziezowy.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.