Verle Küchen

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Ogólnopolska sieć studiów mebli kuchennych i wyposażenia wnętrz.

JEDNOSTKI WŁASNE

0

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

23

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • Projekt ekspozycji
  • Montaż
  • Oznakowanie wewnętrzne
  • Niezbędne szkolenia
  • Dedykowani opiekunowie 
  • Reklama

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

od 60 tys. zł


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Lokal własny lub wynajmowany


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

GT GROUP Tomaszek sp. z o. o.

Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa

+48 600 599 628

krystian.karwacki@gtpoland.eu

verle-home.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Krystian Karwacki

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Verle Küchen.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma GT GROUP Tomaszek sp. z o. o. (Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Verle Küchen oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie verle-home.com.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.