Okna Debow

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Firma Okna Debow powstała w 2001 roku i stale rozwija swoją pozycję w branży stolarki otworowej na rynku krajowym i europejskim. Wdraża nowoczesne rozwiązania w organizacji produkcji oraz modernizuje park maszynowy w celu osiągnięcia wysokiej jakości i niezawodności produktów – okien i drzwi. Naszym potencjalnym partnerom proponujemy umowę franczyzową - dystrybucyjną. Polega ona na oferowaniu produktów dostępnych w ofercie firmy. W ramach takiej współpracy firma wspiera działania usługowe salonów franczyzowych. Dzięki temu, można w nich zakupić produkty wraz z pełną obsługą tj. montażem i serwisem.

Szczegółowe informacje o naszej ofercie są dostępne na stronie - https://www.oknadebow.pl/produkty/
 

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

36

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Gwarantujemy stałą pomoc w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz dzielenie się know-how z zakresu promocji, obsługi i sprzedaży produktów dostępnych w ramach naszej oferty. Franczyzobiorcy mają możliwość uczestniczenia w szkoleniach produktowych, zarówno teoretycznych, jak i praktycznych.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Koszt stworzenia placówki jest zależny od powierzchni oraz stanu lokalu, który nasz partner chce zaaranżować na salon Okna Debow. Drobny remont, ekspozycja, umeblowanie oraz oznakowanie reklamowe to koszt od 40-60 tys. złotych. Dodatkowo pozostają takie koszty jak wynajem, kaucje, zatrudnienie personelu. Ogólnie umowa na współpracę franczyzową zawierana jest z partnerami na okres 5 lat, z założeniem możliwości rozwiązania jej po 3 latach bez dodatkowych kosztów.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Przy decyzji o rozpoczęciu współpracy franczyzowej musimy liczyć się z kosztami początkowymi, m.in. z opłatą licencyjną oraz wynajmem lokalu. Jeśli chodzi o wynajem przestrzeni pod salon franczyzowy, warto żeby miała ona powierzchnię przynajmniej 70m2. Pozostałe koszty początkowe dzielą się zazwyczaj między: prace wykończeniowe (tutaj należy zadbać o zgodność ze standardami całej sieci), zatrudnienie przynajmniej 2 pracowników obsługi oraz zakup podstawowych narzędzi pracy.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Okna Debow

Dębów 233, 37-200 Dębów

(16) 733 61 25

biuro@oknadebow.pl

oknadebow.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Monika Puła

tel 572 154 646 – mpula@oknadebow.pl

Mariusz Bułka tel. 509 242 861– mbulka@oknadebow.pl

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Okna Debow.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Okna Debow (Dębów 233, 37-200 Dębów). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Okna Debow oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie oknadebow.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.