VOX

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Vox to jedna z najsilniejszych polskich marek w segmencie wyposażenia wnętrz. W skład Grupy Kapitałowej Vox wchodzą trzy firmy będące liderami w branży wykończeniowej w Polsce - Meble Vox, Profile Vox oraz Drzwi i podłogi Vox.

Drzwi i podłogi Vox to lider sprzedaży drzwi, paneli podłogowych oraz podłóg. Współpracujemy z wiodącymi producentami elementów wykończenia wnętrz. Od ponad 20 lat wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów wyprzedzając trendy i konkurencję. Jako jedyni na rynku wprowadzamy do sprzedaży własne kolekcje drzwi i podłóg, tworzone przez naszych projektantów.

Posiadamy 65 salonów zlokalizowanych w najlepszych miejscach handlowych w Polsce. W każdym z nich istnieje możliwość skorzystania z usługi montażu, wykonanej przez jedną z 200 Certyfikowanych Ekip Montażowych. Nasze salony współpracują także z architektami, którzy doradzają i pomagają znaleźć klientom optymalne rozwiązania.

Jako sieć stawiamy na wysokie standardy obsługi i komplementarność asortymentu. Nasze salony to miejsca przyjazne dla klientów szukających pomysłu na wymarzone wnętrze.

JEDNOSTKI WŁASNE

24

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

41

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Zapewniamy:

 • projekt  adaptacji lokalu na potrzeby salonu,
 • branding zewnętrzny i wewnętrzny salonu zgodny ze standardami sieci,
 • profesjonalnie zorganizowaną ekspozycję drzwi i podłóg oraz produktów komplementarnych,
 • dostęp na preferencyjnych warunkach handlowych do szerokiej oferty asortymentowej drzwi i podłóg oraz wyrobów płytowych drewnopochodnych,
 • wsparcie i doradztwo w bieżącym prowadzeniu salonu,
 • długoletnią i stabilną współpracę, umowę na min. 3 lata,
 • szkolenia z zakresu technik sprzedaży, wiedzy o produkcie oraz standardów jakości,
 • wsparcie marketingowe na rynku lokalnym (współfinansowanie działań promocyjnych) oraz udział w ogólnopolskich działaniach marketingowych,
 • wsparcie merytoryczne i finansowe w realizacji lokalnych inwestycji,
 • atrakcyjne programy i wyjazdy motywacyjne,
 • sprawną obsługę przez 6 centrów dystrybucyjnych,
 • wsparcie jednej z najsilniejszych polskich marek w segmencie wykończenia wnętrz.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

80 tys. zł  (w tym opłata licencyjna ustalana indywidualnie, uzależniona od wielkości salonu i nakładów poniesionych na adaptację lokalu).


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców:

 • zaangażowanych i aktywnych,
 • z doświadczeniem handlowym (zwłaszcza w branży drzwi, podłóg lub pokrewnej),
 • dysponujących obiektem o powierzchni ekspozycyjnej od 200 mkw. wraz z powierzchnią magazynową ok. 50 mkw.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Składy Vox Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Gdyńska 143, 62-004 Czerwonak

61 815 12 00; 61 815 03 85; 607 890 171

marcin.sarzynski@vox.pl

vox.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Marcin Sarzyński

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do VOX.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.