Diverse

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Marka Diverse działająca od ponad 20 lat powstała po to, aby odpowiedzieć na potrzeby klienta, który oczekuje różnorodności i koncentruje się na tym, co będzie aktualne jutro. Diverse to marka przyszłościowa, spełniająca nieszablonowe wymagania ludzi aktywnych, ceniących wygodę i styl. Odpowiada na ich oczekiwania i zmienia się wraz z upływającym czasem, stylem i modą.

Diverse spełnia nietuzinkowe wymagania klienta. Podąża za najnowszymi trendami, tworząc wysokiej jakości uniwersalne ubrania streeetwearowe o oryginalnych wzorach i fasonach, projektowane specjalnie dla ludzi ceniących wygodę i styl. Wysoka jakość, dbałość o szczegóły i odważne wzory stanowią esencję marki. Diverse na każdą porę roku projektuje własną kolekcję młodzieżową, która nadaje indywidualny i niepowtarzalny styl naszym klientom. Dzięki profesjonalnej pracy projektantów, fasony i kolorystyka kolekcji współgrają z najnowszymi trendami mody na rynku światowym.

System Diverse działa w oparciu o tradycyjne zasady franczyzowe - poprzez związanie dawcy i biorcy licencji umową franczyzową na okres 5 lat, obejmującą przekazanie know-how, opiekę nad przekształcaniem lokalu, oraz jego przebudową, a także uruchomienie i bieżącą działalność operacyjną.

Sklepy Diverse funkcjonują w oparciu o najwyższe standardy sprzedaży, gwarantujące efektywne działanie oraz nadające placówce niepowtarzalny charakter. Sklepy otrzymują kompleksowe wsparcie handlowe, doradztwo w zakresie działalności operacyjnej sklepu, wsparcie w zakresie promocji sklepu. Diverse dba o efektowny wygląd sklepów franczyzowych, wizualizację i odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni sprzedażowej.

Oferta franczyzowa skierowana jest do osób przedsiębiorczych, których celem jest osiągnięcie sukcesu dzięki sprawdzonym standardom i doświadczeniu, jakie oferuje Diverse.

Franczyzobiorca to partner dla naszej firmy, który dzięki naszemu know-how i sprawdzonej formule staje się konkurencyjny nawet na najbardziej wymagającym rynku.

Szukamy Franczyzobiorców w Środzie Wielkopolskiej, Miliczu, Oleśnicy.

JEDNOSTKI WŁASNE

194

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

Franczyzowe: 139; kornery: 1

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Prawo do korzystania ze znaku towarowego,
 • Weryfikacja lokalizacji i lokalu zaproponowanego przez klienta,
 • Znalezienie odpowiedniej lokalizacji oraz pełne wsparcie przy negocjacji warunków najmu,
 • Koordynacja i pomoc w przygotowaniu projektu oraz adaptacji lokalu w zakresie i na warunkach uzgodnionych umową franczyzową,
 • Zatowarowanie sklepu oraz zarządzanie stanem magazynowym,
 • Dostawy towaru min 1 raz w tygodniu,
 • Cykliczne szkolenia personelu w zakresie obsługi klienta oraz zarządzania sklepem i personelem zgodnie ze standardami Diverse,
 • Kompleksowe wsparcie w zakresie prowadzenia i funkcjonowania sklepu,
 • Niezbędne wsparcie marketingowe,
 • Termin otwarcia sklepu to ok. 3 miesiące od momentu podpisania umowy franczyzowej.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Franczyzobiorca powinien dysponować środkami na adaptację i wyposażenie lokalu w wysokości od 1,5 tys. do 2,3 tys. zł netto / mkw. oraz kwotą na opłatę licencyjną w wysokości 18,5 tys. zł netto – wartość opłaty licencyjnej jest każdorazowo ustalana indywidualnie i pokrywa całkowity koszt wyposażenia sklepu w sprzęt komputerowy i urządzenia fiskalne.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Atrakcyjna lokalizacja - centrum handlowe, główne ulice miast,
 • Powierzchnia ogólna lokalu od 120 do 200 mkw. - w zależności od wielkości miasta i atrakcyjności lokalizacji. Lokale usytuowane przy ulicy powinny znajdować się na parterze z witryną wychodzącą na stronę głównego ciągu pieszych,
 • Posiadanie prawa do lokalu (własność, najem), gotowość do adaptacji i wyposażenia sklepu zgodnie ze standardami Diverse,
 • Solidność, silna motywacja, zorientowania pozytywnie na przyszłość i chęć do podjęcia działalności z wiarygodnym partnerem, jakim jest Diverse,
 • Osobiste zaangażowanie w pracę sklepu.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Etos S.A.

ul. Bysewska 23, 80-298 Gdańsk

609-660-196

k.plawska@etos.pl

diversesystem.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Katarzyna Pławska

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Diverse.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Etos S.A. (ul. Bysewska 23, 80-298 Gdańsk). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Diverse oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie diversesystem.com.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.