Koszt inwestycji w pizzerię Stopiątki wynosi mniej więcej 140 tys. zł. Aktualnie pod logo marki działają 22 lokale.
Sobota
30.04.2016
Franczyzodawca Stopiątki chce otworzyć kilkanaście franczyzowych pizzerii w Warszawie. Właśnie przymierza się do otwarcia pierwszej.
 

Franczyzodawca pizzerii Stopiątka ma ambitne plany związane z rozwojem w stolicy. Jak szacuje Marcin Ciesielski, właściciel marki, w Warszawie jest miejsce na kilkanaście placówek. Już niedługo powstanie pierwsza. Firma podpisała niedawno umowę franczyzową i aktualnie poszukuje odpowiedniej lokalizacji. Docelowym miejscem planowanej pizzerii będzie Ursynów – jedno z największych w Warszawie osiedli.

– Nie jest łatwo znaleźć odpowiednie miejsce na pizzerię. Lokal musi spełniać szereg wymagań, m.in. pod względem powierzchni, cen najmu, konkurencji oraz natężenia ruchu. Na szczęście mamy już coś na oku, co spełnia nasze oczekiwania. Myślę, że restauracja ruszy na początku czerwca – mówi Marcin Ciesielski.

Obecnie trwa szkolenie franczyzobiorców, czyli pary wspólniczek z Białorusi, które zdecydowały się na zakup licencji Stopiątki. Firma poszukuje w Warszawie kolejnych partnerów.

Sieć pizzerii z Busko-Zdroju sukcesywnie otwiera nowe lokale. Aktualnie działają 22 pizzerie Stopiąki, jedna z nich została otwarta kilka dni temu w Jędrzejowie. Do końca roku uruchomionych zostanie kolejnych osiem lokali.

Koszt inwestycji w pizzerię Stopiątki wynosi mniej więcej 140 tys. zł. Firma chce współpracować z ludźmi zaangażowanymi i chętnymi do pracy. Zdaniem Marcina Ciesielskiego takie podejście do biznesu jest najważniejsze.

Pieniądze na inwestycję są ważne, ale przede wszystkim zwracam uwagę na podejście do planowanej działalności. Jeśli kandydat spełnia moje oczekiwania i widzę potencjał na dobrą współpracę, wówczas gotowy jestem pomóc w otwarciu biznesu również pod względem finansowym – mówi Marcin Ciesielski.


doradca we franczyzie