Am Am Kebab

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

AM AM KEBAB to sprawdzony sposób na biznes.
Nowoczesna, mobilna franczyza gastronomiczna dociera tam gdzie są klienci oraz oferuje świeże i wysokiej jakości dania.
Stworzona została z myślą o dwóch podstawach – całoroczności i wysokiej jakości dostarczanego jedzenia. Dzięki tej pierwszej zysk generowany jest przez dwanaście miesięcy w roku, a nie tylko w okresie wiosenno-letnim. To gwarantuje szybki zwrot z inwestycji i pewność stałego, wysokiego zarobku niezależnie od okoliczności.
Wysoka jakość produktu wynika ze starannie wyselekcjonowanych składników, z których przygotowywany jest kebab oraz z samego procesu produkcyjnego, który jest prosty, wydajny oraz przejrzysty.
Czytaj więcej na www.amamkebab.pl

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

WYJĄTKOWA OFERTA AM AM KEBAB:

 • Gwarancja bezpieczeństwa finansowego
 • Zarabiaj nawet 16 000 zł miesięcznie (Sprawdź ile możesz zarobić dzięki franczyzieAM AM Kebab pobierając raport z kasy fiskalnej z punktu franczyzobiorcy: https://amamkebab.pl/raport/ )
 • Bez wkładu własnego - Zapytaj o ofertę limitowaną
 •  3 miesiące na zwrot - Nagła zmiana planów? W tym czasie możesz nam zwrócić przyczepę
 • Stałe wsparcie doradców franczyzobiorcy
 • Ciągłość biznesu zapewniona przez cały rok

CO OTRZYMUJE FRANCZYZOBIORCA?

 • Gotowy model franczyzowy
 • Całoroczne wsparcie franczyzobiorcy
 • W pełni wyposażoną przyczepę
 • Wszystkie manuale niezbędne do prowadzenia biznesu
 • Szkolenie i wsparcie marketingowe
 • Pomoc w pozyskaniu finansowania
 • Możliwość rezygnacji z prowadzenia biznesu po 3 miesiącach

Co jeszcze otrzyma franczyzobiorca?

Zapewniamy pełne szkolenie teoretyczne i praktyczne nie tylko z zakresu prowadzenia franczyzy gastronomicznej, ale biznesu ogólnie. W arkana know-how wprowadzimy tak, by partner był w stanie podejmować korzystne decyzje dla swojej franczyzy i wiedział, co robić, by skalować zyski. Jednocześnie gwarantujemy stałe wsparcie marketingowe i promocyjne, dzięki czemu nie tylko mobilny punkt dotrze do klientów, ale także Klienci dotrą do niego. Co ważne, już na starcie pomożemy w wyborze korzystnego modelu finansowania. Wszystko po to, by współpracę dopasować pod możliwości franczyzobiorcy.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Dla kogo jest franczyza AM AM KEBAB?

Dla osób, które chcą spróbować czym jest własny biznes i mają na siebie pomysł. Ten model biznesowy wiąże się z prowadzeniem działalności gospodarczej. Szukamy partnerów, którzy są odpowiedzialni i przedsiębiorczy, a o swoim rozwoju zawodowym myślą perspektywicznie.

W tej branży warto posiadać umiejętności przywódcze, które pomogą w kierowaniu zespołem.
Pozytywne nastawienie do klientów otworzy franczyzę na jeszcze większe możliwości zarobku.

Na początku szczególnie ważne będą zaangażowanie i motywacja. Ze względu na szkolenia teoretyczne i praktyczne nie wymagamy więc wiedzy gastronomicznej. Franczyzobiorca dowie się wszystkiego od nas, aby w bezpieczny i sprawdzony sposób rozwinąć biznes.

Co ważne, AM AM KEBAB nie zamyka się na tych, którzy franczyzę chcą traktować jako dodatkowe źródło zarobku.
Po tym, jak franczyzobiorca pozna know-how tego modelu, będzie w stanie kierować zespołem i delegować zadania tak, aby umiejętnie łączyć ze sobą różne źródła zarobku.

Postaw na dochodowy biznes z gwarancją!
Sprawdź ile możesz zarobić dzięki franczyzie AM AM Kebab.
Pobierz raport z kasy fiskalnej z punktu franczyzobiorcy: https://amamkebab.pl/raport/


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Dolci Sapori Sp. z o.o.

ul. Ogrodnicza 72, 05-082 Nowe Babice

+48 530 377 527

franczyza@dolcisapori.pl

amamkebab.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Maciej Tkacz Sales Manager

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Am Am Kebab.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Dolci Sapori Sp. z o.o. (ul. Ogrodnicza 72, 05-082 Nowe Babice). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Am Am Kebab oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie amamkebab.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.