Am Am Kebab

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

AM AM KEBAB to gotowy przepis na sukces w biznesie franczyzowym. Innowacyjna mobilna franczyza gastronomiczna nie tylko dociera tam, gdzie są klienci, ale również oferuje najświeższe produkty, których smak zapadnie na długo w pamięć.

Stworzona została z myślą o dwóch podstawach – całoroczności i wysokiej jakości dostarczanego jedzenia. Dzięki tej pierwszej zysk generowany jest przez dwanaście miesięcy w roku, a nie tylko – jak w przypadku większości franczyz – w okresie wiosenno-letnim. To gwarantuje szybki zwrot inwestycji i pewność stałego, wysokiego zarobku niezależnie od okoliczności. Wysoka jakość produktu wynika nie tylko ze starannie wyselekcjonowanych składników, z których przygotowywany jest kebab, ale również z procesu produkcyjnego, który jest prosty, wydajny oraz przejrzysty. Ideą AM AM KEBAB w odniesieniu do franczyzobiorcy jest dostarczenie w pełni wyposażonego, mobilnego, designerskiego punktu gastronomicznego. Jej właściciel nie musi nabywać nowych sprzętów ani dodatkowo w nią inwestować – wszystko dostaje w pakiecie na starcie współpracy. Przyczepa została skonstruowana tak, by w możliwie najbardziej intuicyjny i wydajny osób przygotowywać produkty. Wszystko po to, by mogła realizować swój cel – nakarmić jak najwięcej Klientów na raz!

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

CO OTRZYMUJE FRANCZYZOBIORCA?

 • Gotowy model franczyzowy
 • Całoroczne wsparcie franczyzobiorcy
 • W pełni wyposażoną przyczepę
 • Wszystkie manuale niezbędne do prowadzenia biznesu
 • Szkolenie i wsparcie marketingowe
 • Pomoc w pozyskaniu finansowania
 • Możliwość rezygnacji z prowadzenia biznesu po 3 miesiącach

Co jeszcze otrzyma franczyzobiorca?

Zapewniamy pełne szkolenie teoretyczne i praktyczne nie tylko z zakresu prowadzenia franczyzy gastronomicznej, ale biznesu ogólnie. W arkana know-how wprowadzimy tak, by partner był w stanie podejmować korzystne decyzje dla swojej franczyzy i wiedział, co robić, by skalować zyski. Jednocześnie gwarantujemy stałe wsparcie marketingowe i promocyjne, dzięki czemu nie tylko mobilny punkt dotrze do klientów, ale także Klienci dotrą do niego.

Co ważne, już na starcie pomożemy w wyborze korzystnego modelu finansowania.

Wszystko po to, by współpracę dopasować pod możliwości franczyzobiorcy.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • brak opłaty licencyjnej
 • brak opłaty marketingowej
 • opłata franczyzowa od 500 zł
 • minimalna kwota inwestycji już od 35 tys. zł netto

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Dla kogo jest franczyza AM AM KEBAB? Przede wszystkim dla osób, które chcą spróbować, czym jest własny biznes i mają na siebie pomysł. Ten model biznesowy wiąże się z prowadzeniem działalności gospodarczej. Szukamy więc ludzi, którzy są odpowiedzialni i przedsiębiorczy, a o swoim rozwoju zawodowym myślą perspektywicznie. W tej branży warto mieć również umiejętności przywódcze, które pomogą w kierowaniu zespołem i pozytywne podejście do klienta, które otworzy franczyzę na jeszcze większe możliwości zarobku.

Na początku szczególnie ważne będą zaangażowanie i motywacja. Ze względu na szkolenia teoretyczne i praktyczne nie wymagamy więc wiedzy stricte gastronomicznej. Franczyzobiorca dowie się wszystkiego od nas, tak, aby w bezpieczny i sprawdzony sposób rozwinąć biznes.

Co ważne, AM AM KEBAB nie zamyka się na tych, którzy franczyzę chcą traktować jako dodatkowe źródło zarobku. Po tym, jak franczyzobiorca pozna know-how tego modelu, będzie w stanie kierować zespołem i delegować zadania tak, aby umiejętnie łączyć ze sobą różne źródła zarobku.

WYMAGANIA SIECI AM AM KEBAB

 • Ukończenia szkolenia 
 • Wkładu własnego niezbędnego do przystąpienia do sieci(kapitał początkowy od 35 tys. zł netto) 
 • Przedsiębiorczości
 • Chęci i zaangażowania

A OTO PROSTA DROGA DO SUKCESU:

 • MARKETING 
 • ZAANGAŻOWANIE 
 • KOMUNIKATYWNOŚĆ 
 • CHĘCI DO PROWADZENIA BIZNESU 
 • LOKALIZACJA

Postaw na dochodowy biznes z gwarancją!

 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Dolci Sapori Sp. z o.o.

ul. Świerkowa 53, 05-850 Wieruchów

+48 530 377 527

i.gniazdowska@dolcisapori.pl

amamkebab.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Iwona Gniazdowska Sales Manager

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Am Am Kebab.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Dolci Sapori Sp. z o.o. (ul. Świerkowa 53, 05-850 Wieruchów ). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Am Am Kebab oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie amamkebab.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.