BuBu Bubble Tea

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

O  nas
Modny produkt, nowoczesny design i prosty w obsłudze biznes. To najważniejsze zalety franczyzy BuBu Bubble Tea®, która wkroczyła na polski rynek z ofertą bąbelkowych herbat. Napoje te robią furorę na całym świecie i mają oddaną rzeszę fanów także w naszym kraju. 

 

Bubble tea to owocowa, orzeźwiająca herbata wypełniona żelkami i zwariowanymi kuleczkami, które pękają w ustach. W BuBu dostępne są też wersje mleczne, kawowe lub premium. Klienci mogą dowolnie miksować dodatki, odkrywać zaskakujące smaki i za każdym razem próbować czegoś nowego. 

 

Franczyza BuBu to trzy modele współpracy – w pełni wyposażona przyczepa gastronomiczna, punkt w galerii handlowej lub lokal stacjonarny. Oferujemy bazę gotowych lokalizacji, pomoc w uzyskaniu finansowania i niską kwotę wejścia. 

 

Co nas wyróżnia:

 • oryginalny produkt, uwielbiany przez dzieci, młodzież i dorosłych
 • wkład finansowy już od 25 tys. zł
 • zyski na poziomie 14 tys. zł netto miesięcznie
 • wysoka rentowność i szybki zwrot z inwestycji
 • do wyboru własna lokalizacja lub 300 punktów w Polsce
 • wsparcie dedykowanego opiekuna
 • sprawdzony model biznesowy
 • kompleksowy marketing 
 • 18 lat doświadczenia na rynku franczyzowym 

BuBu Bubble Tea® jest częścią Multi Ice Group, właściciela prężnie rozwijających się marek franczyzowych. W sumie pod ich szyldem działa ponad 300 lokali w całej Polsce. 

Start współpracy z BuBu to tylko 6 prostych kroków:

 

Krok 1. Umowa – jasna i uczciwa, bez żadnych drobnych druczków.

Krok 2. Finansowanie – nasi doradcy pomogą Ci uzyskać dotację, kredyt lub leasing.

Krok 3. Lokalizacja – wspólnie wybierzemy taką, która przyniesie najwyższe zyski.

Krok 4. Szkolenie – uczymy biznesu od podstaw, nie musisz posiadać doświadczenia w prowadzeniu firmy.

Krok 5. Zatowarowanie – pomagamy złożyć pierwsze zamówienie.

Krok 6. Start BuBu– wielkie otwarcie i pierwsi zadowoleni klienci.

OFEROWANE MODELE WSPÓŁPRACY  

Lokal stacjonarny - Niezależna w pełni personalizowana forma biznesu w postaci lokalu stacjonarnego. Idealny w pasażu handlowym, kamienicy...

Wyspa w galerii - Idealny model do prowadzenia biznesu całorocznie w Galerii Handlowej. Stałe, duże natężenie ruchu i niezależność od pogody.

Przyczepa mobilna  - w pełni wyposażony, designerski punkt sprzedaży. Łączy w sobie zalety lokalu stacjonarnego z mobilnym, ale bez pozwoleń na budowę - gotowy do zarabiania w kilkanaście dni!

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

23

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Oferujemy:

 • możliwość prowadzenia lokalu pod rozpoznawalną marką BuBu Bubble Tea®
 • atrakcyjne formy finansowania oraz pomoc w pozyskaniu dotacji 
 • jasne zasady współpracy i pomoc specjalistów na każdym etapie prowadzenia lodziarni
 • szkolenie pracowników w zakresie produkcji oraz technik sprzedaży
 • pakiet informacji i materiałów niezbędnych do prowadzenia BuBu Bubble Tea® obejmujący wzory menu, receptury produktów, materiały reklamowe
 • gwarancja dostaw surowców

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • Minimalny wkład na początek - 25 tysięcy zł. 
 • Nie pobieramy opłaty licencyjnej. 
 • Przewidywany okres zwrotu nakładów od 2 do 5 miesięcy.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej, 
 • Zaangażowania, 
 • Minimalnego wkładu finansowego na pokrycie kosztów inwestycji.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Multi Ice Group

ul. Modrzewiowa 11, 15-521 Zaścianki

570 303 032

franczyza@bubutea.pl

bubutea.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Opiekunowie franczyzowi

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do BuBu Bubble Tea.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Multi Ice Group (ul. Modrzewiowa 11, 15-521 Zaścianki). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego BuBu Bubble Tea oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie bubutea.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.