36 minut

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Innowacyjność w standardzie

Nasze kluby funkcjonują w oparciu o niemiecką markę milon,  własciciela ponad 200 patentów i laureata wielu nagród, m.in. Red Dot Design Award. Nasze maszyny treningowe to najnowsze osiagniecie technologiczne, dostpne na rynku swiatowym od 2013 roku.

Nowy wymiar aktywnosci fizycznej

Do dyspozycji naszych kientów jest wykwalifikowany trener - fizjoterapeuta. Technologia milon uzupełnia bezpośredni kontakt i pozwala na sledzenie postepów treningu, ilosci powtórzen, spalonych kalorii, itp. za pomoca dedykowanej aplikacji webowej przystosowanej do wyswietlania na urzadzeniach mobilnych.

2 razy w tygodniu po 36 minut

Taka czestotliwosc wizyt w klubie wystarczy, aby osiagnac dobre rezultaty treningowe. Efektywnosc naszego systemu pozwala zagwarantowac maksimum efektów przy minimum wkładu sił i czasu. Trening w naszym klubie jest efektywny, szybki i bezpieczny.

Mozesz na nas liczyć

Rekonstruujemy granice rynku 36minut to Blue Ocean.  Az 75% klientów klubów 36minut to osoby, które nigdy wczesniej nie miały stycznosci z klubem fitness. Pokazuje tojak wielkie jest zapotrzebowanie na miejsca tego typu. Skupiamy sie na szerokiej wizji Ogólny trend swiatowy sprzyja rozwojowi aktywnosci fizycznej i dbaniu o swoje ciało. Wysiłek fizyczny jest modny. Nasz biznes wpisuje sie w ten trend, a ponadto nasi klienci rzeczywiście mogą nam powierzyć swoje zdrowie, bo trening na milonie jest bardzo bezpieczny.  

Kreujemy nowy rynek

Dzieki technologicznemu zaawansowaniu, nasz trening jest skierowany do osób, które nigdy wczesniej nie myslały o wizycie w klubie treningowym, np. osób starszych lub posiadających problemy z nadwagą.

Nasza Oferta - Profesjonalny consulting

W ramach umowy franczyzowej oferujemy wsparcie na wszystkich etapach realizowania biznesu.

JEDNOSTKI WŁASNE

4

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

25

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Przezwyciężamy pozorne trudnosci. Posiadamy ugruntowaną doświadczeniem wiedzę w zakresie rozpoczecia i prowadzenia działalnosci klubu treningowego. Od poszukiwan lokalizacji, przez negocjacje czynszowe, aż po prace wykończeniowe i ustalanie polityki cenowej.

Możesz na nas liczyć

Rekonstruujemy granice rynku. Aż 75 proc. klientów klubów 36minut to osoby, które nigdy wczesniej nie miały stycznosci z klubem fitness. Pokazuje to jak wielkie jest zapotrzebowanie na miejsca tego typu.

Skupiamy sie na szerokiej wizji. Ogólny trend swiatowy sprzyja rozwojowi aktywnosci fizycznej i dbaniu o swoje ciało. Wysiłek fizyczny jest modny. Nasz biznes wpisuje sie w ten trend.

Profesjonalny consulting

W ramach umowy franczyzowej oferujemy wsparcie na wszystkich etapach realizowania biznesu.

Nasza oferta to:

  • pomoc w znalezieniu odpowiedniego regionu, miasta i nieruchomosci,
  • negocjacje czynszowe,
  • wsparcie prawne i ekonomiczne,
  • konsultacje architektoniczne,
  • rekrutacja, szkolenia i coaching,
  • kompleksowe doradztwo marketingowe,
  • długofalowe wsparcie przy prowadzeniu biznesu.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Od 50 tys. w zależności od wybranego modelu biznesowego.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Najlepiej sprawdzaja sie lokale o wielkosci 120-250 m2. Kluby 36 minut otwierane są w dużych miastach i miejscowościach ościennych.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

36minut.pl Sp. z o.o.

ul. Strzeszyńska 67A, 60-479 Poznań

hubert.lupina@36minut.pl

36minut.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do 36 minut.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.