36minut

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Nasz koncept to odpowiedź na trendy w branży sportowej, gdzie coraz większe znaczenie zyskuje podejście do aktywności oparte na postrzeganiu ruchu jako czynnika profilaktyki wielu chorób oraz wspomagającego regenerację i powrót do formy. 

36 MINUT to nowy wymiar aktywności – inteligentny trening pod okiem certyfikowanego fizjotrenera jest idealną propozycją dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie.

Działania Butikowego Studio Treningowego kierujemy również do osób w wieku 40 - 65 lat, seniorów oraz kobiet, które stanowią 65% wszystkich klubowiczów.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii milon ćwiczenia wykonywane na naszym sprzęcie są 30% bardziej efektywne niż w klasycznej siłowni.

Planujemy otwierać ok. 20 klubów treningowych rocznie, a naszym celem jest posiadanie 100 lokalizacji do końca 2023 roku. 

W 2022 r. sieć 36 MINUT otrzymała tytuł "Lider efektywnych treningów" XV edycji konkursu Polish Businesswoman Awards jako marka wspierająca przedsiębiorczość kobiet.

JEDNOSTKI WŁASNE

7 placówek własnych

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

45 placówek franczyzowych

 

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Udostępniamy dobrze funkcjonujący, unikalny koncept. Oferujemy kompleksowe wsparcie przed otwarciem klubu i na każdym etapie jego działalności, obejmujące pomoc na etapie pozyskania i dostosowania lokalu, opiekę marketingową, sprzedażową i szkoleniowo-coachingową. Kreujemy nowy rynek, dzieląc się z naszymi Partnerami patentem na dochodową inwestycję.

Wsparcie przed otwarciem klubu 36 MINUT

 • Pomoc w wyborze odpowiedniego regionu, miasta i lokalu oraz w negocjacjach czynszowych.
 • Skonstruowanie wytycznych dotyczących fitoutu, przygotowanie rzutów poglądowych w celu sprawdzenia adekwatności powierzchni lokalu, doradztwo architektoniczne.
 • Udostępnienie założeń polityki cenowej, sprzedażowej, marketingowej i dostosowanie ich do warunków rynkowych danej lokalizacji.
 • Sformułowanie wskazówek odnośnie do zarządzania klubem i współpracy z lokalnymi partnerami.
 • Dostęp do dedykowanej aplikacji ułatwiającej zarządzanie procesem otwarcia.
 • Udostępnienie wzorów dokumentów (umów członkowskich, formularzy, cenników, regulaminów, karty obowiązków i kompetencji pracowniczych).
 • Określenie warunków wynagrodzeń trenerów i managera.
 • Dostarczenie instrukcji dotyczących rekrutacji personelu i pomoc w jej przeprowadzeniu.
 • Przekazanie projektów materiałów reklamowych (ulotki, plakaty, banery, rollupy, vouchery, zaproszenia, karty członkowskie, wizytówki, nagrody) – wsparcie graficzne, koncepcyjne i marketingowe.
 • Możliwość skorzystania z wynegocjowanych specjalnych warunków zakupów grupowych.
 • Udzielenie porad marketingowych i promocyjnych mających na celu wzrost rozpoznawalności marki i produktu w obszarze aglomeracji.
 • Kampanie leadowe w celu pozyskania klubowiczów.
 • Paczka na start – pakiet obrandowanych materiałów promocyjnych i identyfikacyjnych.
 • Akademia 36 MINUT – pakiet szkoleń dla fizjotrenerów i pozostałych pracowników oraz kilkudniowe warsztaty dla managera klubu.
 • Transport i montaż maszyn w klubie.

Wsparcie po otwarciu klubu 36 MINUT

 • Organizacja cyklicznych spotkań partnerskich naszej sieci oraz szkoleń i webinarów dla trenerów i managerów w ramach AKADEMII 36 MINUT. 
 • Planowanie działań w odniesieniu do obserwowanych trendów.
 • Wymiana doświadczeń mająca na celu ciągłe ulepszanie funkcjonowania klubu.
 • Opracowywanie procedur dotyczących wprowadzania sprzedażowych i produktowych nowości do klubów.
 • Analiza raportów.
 • Cykliczna ocena klubu pod kątem utrzymywania jakości usług zgodnie z wytycznymi sieci (Mystery Shopper mający na celu utrzymanie wysokiej jakości obsługi klienta) oraz rentowności placówki.
 • Doszkalanie personelu i warsztaty dla nowych pracowników.
 • Obsługa social mediów i wsparcie kreatywne. 

Możesz tworzyć własny biznes, korzystając – dzięki profesjonalnemu consultingowi – z naszych bogatych doświadczeń. Już dziś dołącz do rosnącej w siłę sieci butikowych klubów 36 MINUT.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

150-250 tys. zł netto w zależności od lokalizacji (w tym opłata przyłączeniowa – 59 tys. zł).


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Najlepiej sprawdzają się lokale o wielkości 120-200 m kw. 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

36minut.pl sp. z o.o.

Promienista 83, 60-141 Poznań

501 042 206

rafal.huebner@36minut.pl

36minut.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Rafał Huebner

Manager ds. Rozwoju Sieci

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do 36minut.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma 36minut.pl sp. z o.o. (Promienista 83, 60-141 Poznań). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego 36minut oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie 36minut.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.