ParcelShop GLS Poland

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Zostając partnerem ParcelShop GLS Poland oferuje się wysokiej jakości usługi kurierskie w ramach swojej działalności. Współpraca polega na przyjmowaniu paczek nadawanych przez osoby prywatne i małe firmy oraz na wydaniu odbiorcy awizowanej paczki. Usługa kurierska wykonywana jest przez GLS Poland.

JEDNOSTKI WŁASNE

36 oddziałów GLS

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

Około 1500 punktów ParcelShop GLS Poland

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • Przeszkolenie i pomoc w oznakowaniu punktu ParcelShop GLS Poland;
  • wsparcie merytoryczne i stała opieka przedstawiciela GLS Poland w całym okresie współpracy;
  • umieszczenie w celach marketingowych danych tele-adresowych Partnera na firmowej stronie GLS Poland oraz na mapach Google;
  • wyposażanie nieodpłatne punktu ParcelShop GLS Poland w niezbędne materiały reklamowe (plakaty, ulotki, oznakowanie dodatkowe) oraz operacyjne. 

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Do prowadzenia punktu ParcelShop GLS Poland nie jest wymagana żadna inwestycja, ani koncesja na usługi kurierskie, nie pobieramy żadnych opłat licencyjnych.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Należy prowadzić stacjonarną działalność gospodarczą, w lokalu czynnym minimum 5 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku), w godzinach 10:00 – 18:00. Minimum 2 metry kwadratowe należy przeznaczyć na magazynowanie paczek GLS Poland, w miejscu niedostępnym dla osób 3-cich. Przed punktem, lub w pobliżu musi znajdować się miejsce parkingowe. Współpraca wyłącznie w oparciu o Regulamin Świadczenia Usług oraz Umowę o współpracę.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.

ul. Tęczowa 10, Głuchowo, 62-052 Komorniki

+48 61 89 03 900

office@gls-poland.com

parcelshop.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Jacek Ciesielski

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do ParcelShop GLS Poland.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.