Danish Design Outlet

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Chętnych na podjęcie współpracy prosimy o kontakt. Danish Design - powstało z myślą o kobietach, które pragną podkreślić swoją indywidualność ubierając się modnie w niepowtarzalne wzory.

Dzięki bezpośredniej współpracy z najlepszymi fabrykami z Danii, naszym klientkom możemy zaoferować markową odzież wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnych outletowych cenach (od 30-80% taniej).

Sprzedajemy tylko aktualne kolekcje odzieży damskiej produkowanej do firmowych salonów mieszczących się na terenie Europy Zachodniej - głównie Skandynawii.

Naszą ofertę stanowią ekskluzywne marki takie jak VILA, Object, mbyM, CULTURE, PULZ, Educe, FRANSA, B.YOUNG, SOYA CONCEPT, Cream, Kaffe itp. cenione w Europie Zachodniej, lecz nieznane w Polsce oraz oryginalne produkty z logiem Danish Design.

Cały asortyment do naszych sklepów jest bardzo starannie wybierany przez zespół selekcjonerów tak, aby spełniał oczekiwania najbardziej wymagających klientek.

Posiadamy już 20 sklepów własnych w całej Polsce. Teraz chcielibyśmy rozszerzyć naszą działalność na zasadzie franczyzy, w której udostępnimy franczyzobiorcy swoje know-how w postaci asortymentu towarów i wiedzy jak należy je sprzedawać, a franczyzobiorca pod marką DANISH DESIGN OUTLET będzie prowadził swój sklep. 

W tym roku udało nam się już otworzyć 4 jednostki franczyzowe Danish Design Outlet.

JEDNOSTKI WŁASNE

20

 

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

4
ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Pomoc w doborze lokalu i negocjacjach przy podpisywaniu umowy najmu.
 • Sprzedaż bieżących kolekcji, najlepszych duńskich marek w outletowych cenach ( od 30 do 80 proc. taniej od regularnych cen ) oraz modnych dodatków: torebki, szale, paski, biżuteria itp.
 • Gwarantujemy cotygodniowe dostawy – towar dostarczamy i odbieramy na swój koszt.
 • Zatowarowanie odbywa się na zasadach komisowych (w formie depozytu).
 • Wypłacamy stałą jednolitą prowizję od sprzedaży
 • Sklep wyposażamy w naszą kasę fiskalną i terminal płatniczy, za które nie pobieramy opłat.
 • Opłacamy prowizję od transakcji przeprowadzonych terminalem płatniczym.
 • Materiały eksplotacyjno-reklamowe sygnowane logo marki, takie jak reklamówki itp.
 • Pakiet szkoleń

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Minimum 35 tys. zł, na które składa się wyposażenie sklepu w meble, oświetlenie, manekiny, wieszaki, kasetonony reklamowe oraz kaucja za część towaru.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Lokal o powierzchni od 40 do 70 m2,
 • Miasta pow. 40 tys. mieszkańców,
 • Atrakcyjne położenie lokalu (centrum handlowe, główna ulica handlowa (deptak) o dużym przepływie klientów),
 • Umowa najmu lokalu podpisywana jest na franczyzobiorcę,
 • Inwestor musi przygotować lokal do odpowiedniego standardu,
 • Wyposażenie i wizualizacja zgodna ze standardami sieci,
 • Zaangażowanie w prowadzeniu biznesu.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Be Original Bartłomiej Korcz

ul. Św. Marcin 73, 61-808 Poznań

601 720 101

biuro@danishdesign.pl

danishdesign.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Bartłomiej Korcz

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Danish Design Outlet.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.