Danish Design Outlet

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Najtańsza franczyza modowa-zwrot inwestycji już w 4-6 miesięcy!

Danish Design powstało z myślą o kobietach, które pragną podkreślić swoją indywidualność ubierając się modnie i w niepowtarzalne wzory słynące ze skandynawskiego minimalizmu!
Dzięki bezpośredniej współpracy z najlepszymi fabrykami z Danii, naszym klientkom możemy w jednym miejscu  zaoferować w bardzo przystępnych cenach najpopularniejsze duńskie marki charakteryzujące  się wysoką jakością! 

Naszym niewątpliwie dużym atutem jest to ,że całą odzież sprzedajemy w niższych cenach (od 40 do 60% taniej) od cen regularnych!!!

Obecnie posiadamy  8  sklepów własnych i jeden franczyzowy. Teraz chcielibyśmy rozszerzyć naszą działalność na zasadzie franczyzy, w której udostępnimy franczyzobiorcy swoje know-how do prowadzenia sklepu w postaci asortymentu towarów i wiedzy jak należy je sprzedawać, a franczyzobiorca pod marką OUTLET Danish Design będzie prowadził swój butik. 

JEDNOSTKI WŁASNE

8

 

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • wypłacamy stałą prowizję od obrotu w wysokości 40% !!!
 • pomoc w wyszukaniu lokalu i negocjacjach przy podpisywaniu umowy najmu
 • pomoc w weryfikacji personelu, na etapie naboru oraz pracy bieżącej
 • niezbędne szkolenia pracowników, zgodne ze standardami Danish Design
 • stała opieka i bieżąca pomoc ze strony menagera sprzedaży
 • cotygodniowe dostawy
 • zatowarowanie odbywa się na zasadach komisowych(depozyt)
 • butik wyposażamy w meble odpowiadające standardowi sieci, charakteryzujące się minimalizmem
 • wypożyczamy naszą kasę fiskalną i terminal płatniczy, za które nie pobieramy opłat

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Dla pierwszych 2 sklepów franczyzowych otwartych w 2021 roku oferujemy całkowite wyposażenie sklepu w promocyjnej kwocie 20 tys. na które składa się wyposażenie butiku o powierzchni do 40 m2 w meble, manekiny, oświetlenie, wieszaki oraz grafikę reklamową. 

Szacowany okres zwrotu inwestycji – tylko 4- 6 miesięcy!!!


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Lokal o powierzchni od 30 do 60 mkw.
 • Miasta pow.40 tys. mieszkańców
 • Atrakcyjne położenie lokalu w Centrum Handlowym lub przy głównej ulicy handlowej miasta
 • Umowa najmu lokalu podpisywana jest na franczyzobiorcę
 • Inwestor musi przygotować lokal do odpowiedniego standardu
 • Wyposażenie i wizualizacja zgodna ze standardami sieci
 • Osobiste zaangażowanie w prowadzenie butiku 
 • Miesięczna opłata logistyczna w wysokości 700 zł netto.
 • Brak opłaty za przystąpienie do sieci

 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Be Original Bartłomiej Korcz

ul.Malwowa 162 , 60-175 Poznań

601 720 101

biuro@danishdesign.pl

danishdesign.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Bartłomiej Korcz

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Danish Design Outlet.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Be Original Bartłomiej Korcz (ul.Malwowa 162 , 60-175 Poznań). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Danish Design Outlet oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie danishdesign.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.